Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się potwierdzą te wstępne dane to i tak promocja ta jest lepsza od tej którą podpisałem. Wykorzystałem już prawie darmowy okres 3 miesięcy i od maja musiałbym płacić 130zł za prestiż (140zł po podwyżce). Więc korzystne jest dla mnie te 118zł nawet bez okresu darmowego. Jedyny problem to brak możliwości podpisania na siebie umowy podczas okresu wypowiedzenia poprzedniej i będę musiał wrobić żonę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wybierze się opcję Canal+Kompakt to kanały 'Canal' będą w HD? Niby się na stronie podświetlają, ale to kosztuje 60 zł, a jak wezme Kompakt i do tego opcję Canal+HD to 66 zł.

 

2. Ile kosztuje dobranie sobie do pakietu Kompakt kanału HD? Czy może to być np. kanał Canal+Sport HD, albo Canal+ HD, skoro nie mam Canal+ SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam jest strasznie nababolone przy zamawianiu przez stronę. Niby w opcji multi powiny być hbo, cinemaxy, filmboxy, mezzo i osport, ale coś nie wszystko się podświetla na kanałach (ilość 15 sztuk się niby zgadza). No i nie ma multi do kompaktu, a 5 hd do kompaktu kosztuje tyle samo co 9 do optimum. Chyba nie ogarniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest dla mnie niejasne: biorę (teoretycznie ;))np. zwykły Kompakt za 38zł. Po kilku dniach chciałbym przejść na Optimum, dokupić kanały HD i opcję Canal+HD i HBO HD, wszystko bez zobowiązania aby np. za miesiąc powrócić do Kompaktu i zrezygnować ze wszystkich opcji. Da się tak i po ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest dla mnie niejasne: biorę (teoretycznie ;))np. zwykły Kompakt za 38zł. Po kilku dniach chciałbym przejść na Optimum, dokupić kanały HD i opcję Canal+HD i HBO HD, wszystko bez zobowiązania aby np. za miesiąc powrócić do Kompaktu i zrezygnować ze wszystkich opcji. Da się tak i po ile?

Jeżeli zmienisz pakiet to jego już nie zmienisz do końca trwania umowy, ponieważ jest on ze zobowiązaniem. Wszystko to co dołączasz później możesz odłączyć, lub nie. Przykładowo bierzesz HBO w promocji ze zobowiązaniem i zamieniasz na multi, tego dodatku multi już nie odłączysz do końca okresu minimalnego, jeśli weźmiesz przy podpisywaniu umowy HBO bez zobowiązania i zamienisz na multi to i później będzie można powrócić do tego co było, oraz odłączyć HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje HD tylko ze zobowiązaniem, 5 zł przy umowie 26 mies a 11 zł przy umowie na 19 mies :-)

 

2m4ofoi.jpg

 

Jak takie coś wyczarować zamawiając przez stronę? Planuję desant po nową umowę w kwietniu żeby nie nałożyły się w domu umowy, a przez stronę nie mogę wybrać na jaki okres, żeby wziąć na 26 miesięcy Canal+Kompakt (60 zł), a do tego HD Kompakt (5 zł), co dałoby 65 zł miesięcznie. Sprzęt mam swój, więc z dodatkowymi opłatami nie byłoby problemu. Da się tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...