Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wydrukować na drukarce :D

Nie ma sprawy.

Na pewno jest jedna różnica przy umowie zapoczątkowanej przez telefon. Drugi dekoder hd na własność jest po 99zł, a w punkcie 199zł.

Nieprawda, i przez net w sklepie dekoder kosztuje 1 zł + 99 zł :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość banków umożliwia ściągnięcie w formacie pdf potwierdzenia przelewu. Potem można go wydrukować i gotowe.

 

cyfra.tv----> Chodzi o drugi dekoder do multiroomu, nie podstawowy. Pracownica punktu cyfry twierdziła, że drugi dekoder właśnie kosztuje 199zł, a jak weszła w umowę zamówioną przez telefon to się okazało, że jest po 99zł. Nie wykluczam oczywiście, że mogła się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Mam do tej pory Neostradę z telewizją, ale mam zamiar zmienić operatora telewizji i wydaje mi się że najbardziej opłacalna oferta znajduje się w Cyfrze + Pakiet Kompakt 35 zł na miesiąc Umowa na 22 miesiące (3 pierwsze ponoć gratis)

Który dekoder od cyfry + jest najlepszy, na stronie mam te oto do wyboru;

 

1.Sagem SD

2.Philips DSX

3.Mediasat

 

Opłaca się w ogóle ta oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem umowę na kompakt za 36 zł miesięcznie plus pakiet Canal+ za 25,90 plus filmbox wszystko gratis przez pierwsze trzy miesiące. Później 76,90. Umowa na 22 miesiące. Cyfra ma lepszą ofertę niż CP zaoferował mi podczas przedłużania.

 

Te trzy dekodery przez Ciebie wymienione, u mnie w mieście i miastach sąsiednich są prawie w ogóle nie dostępne. W większości punktów do wyboru są Strong SD albo Pace SD, obydwa kosztują 49 zł plus aktywacja 1 zł. W Strongu można układać własną listę, Pace jest lepszy choć nie grzeszy szybkością podczas przełączania. Philips DSX jest bardzo awaryjny przynajmniej takie były moje Philipsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, bo te o których ja piszę są za złotówkę (Są dostępne przy zamówieniu składanym przez internet) a tamte są płatne sporo więcej, szczerze wolałbym zaoszczędzić i kupić dekoder za złotówkę bo do tego dochodzi satelita, kable itp itd, wtedy wolałbym się skusić na nke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkości działania, żeby nie był awaryjny, a czym one się różnią? (nie znam się na dekoderach, mam dekoder od Neostrady i nieraz się zawiesza, muli)

PS.A ty na jakich warunkach podpisałeś umowę?

 

Z dekoderów SD, które oferuje Cyfra to tylko Pace SD. Strong jest zbyt awaryjny i także przymula (poczytaj trochę dział dotyczący tego dekodera).

Na twoim miejscu kupiłbym jakiś inny dekoder , który można kupić w serwisie aukcyjnym. Już nawet jakiś ferguson SD będzie lepszy niż to co oni oferują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te po 1zł to są stare, używane - dekodery z przed 10lat (jak nie lepiej) i do tego sporych rozmiarów. Jak już miałbym wybierać to tylko tego Mediasata.

 

P.S. Niestety najlepsze dekodery obecnie proponuje niebieska konkurencja :/ Ten tuner za 0zł jest sto razy lepszy niż najdroższy dekoder w Cyfrze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, dobrze wiedzieć :)

Coraz bardziej przechylam się na stronę nk'i, wydaje mi się jej zakup bardziej przyszłościowy a dokładniej precyzując.

Dostaje za friko dekoder HD na własność który będę mógł wykorzystać również gdy zmienie operatora na konkurencję, do tego antena o średnicy 80 cm (za 90 zl) będzie mogła mi służyć do innych operatorów CP , C+ czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena będzie ci służyć , ale dekoder już nie. Jeżeli karta n-ki przestanie być aktywna to nic nie będzie działać (a w najlepszym wypadku będą działać tylko kanały FTA i NTC - ale to już musisz pytać na forum n-ki) :) Dekoder u innych operatorów nie będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak zawsze znajdzie się haczyk ^^ również analogicznie dekoder z C+ nie będzie działać u innych operatorów CP i N?

Z tych po 1 zł najlepszy będzie Mediasat? (szczerze mówiąc po nazwie to brał bym go na samym końcu ;] Jak to dobrze że administrator wpadł na pomysł i założył tak przydatne dla wielu nowicjuszy forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przejdź się najpierw do najbliższego punktu C+ i spytaj się czy mają Mediasaty za 1 zł, bo jak nie to nawet zamawianie przez net Ci nic nie da :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie nic Ci nie przysyłają, po prostu podają Ci adres punktu i idziesz podpisujesz umowę a dystrybutor daje Ci tylko co ma na stanie :-) W C+ nie ma zamówień i wysyłki kurierem :-) Umowę możesz podpisać tylko w punkcie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą mityczną jakością dekoderów n'ki bym nie przesadzał. Sam miałem okazję wszystkie użytkować (poza tym najnowszym pvr ready) i o ile faktycznie nbox biały i recorder były ok, to turbo mocno rozczarowywał. Niby na początku było wszystko super, ale z każdym kolejnym miesiącem i nowym softem dekoder coraz bardziej mulił (momentami o wiele bardziej niż Pace), często się zawieszał (tylko wyciągnięcie wtyczki pomagało) i czasami nagrywał tylko czarny obraz... Miałem wrażenie, że n'ka dbała tylko o coraz to nowsze wodotryski w tym dekoderze (jakieś menu 3d, loga programów itp itd) zupełnie zapominając o wydajności. Bałem się przesiadki z turbo na pace pvr, ale okazała się dla mnie raczej bezbolesna :)

Co do wysyłki dekoderów i umów to chyba cyfra się w ten sposób asekuruje przed tzw umowami na odległość, które dają konsumentom dodatkowe prawa, dość kłopotliwe z punktu widzenia operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie Cyfry zaproponowali mi umowę na pakiet Kompakt 36 zł na 22 miesiące, z czego 3 pierwsze gratis, mają dekodery po 1 zł ale sam sprzedawca powiedział że lepiej żebym go nie brał bo to syf używany 10 lat we Francji i oddany do serwisu, potem do polaczków wysłali niech się cieszą :D

Ale znalazłem 9 km odemnie punkt z dekoderami Mediasat (Pioneer - mniejsze zło)

Napiszcie czy opłaca się ta oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...