Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę skorzystać z oferty Cyfry i mam pytanko.

Który dekoder HD polecacie ?

W promocji (dla klientów innych telewizji) są dwa (cena 1zł) )

 

Philips DSP 6201

Sagemcom DS 187

Który Waszym zdaniem lepszy ?

 

Jak pisałem oba w promocji po 1zł także czy jest sens kupować coś lepszego ? Np Ferguson i wydać kilkaset zł?

Na co powinienem ewentualnie jescze zwrócić uwagę ?

 

Dodam tylko że podobno jest problem z dostęnością Philipsa na rynku (wg paru wpisów na forum), potwierdził to sprzedawca w punkcie Cyfry.

 

Ps. Czy w zestawie z talerzem dostaję kabel do połączenia TV z tunerem ? Jak tak to ile metrów ?

Czy dostanę dodatkowo miesiąc za free jeśli zgłoszenie o cyfrę wyślę przez internet ? Sprzedawca w sklepie mówil o 3-miesiącach gratis a przez internet widzę 4 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bibo999

 

Na dzisiaj zdecydowanie bardziej godnym polecenia jest Philips ale tak jak piszesz jest ciezko z Jego dostepnoscia (szukaj w salonach Vobisu, maja tam jeszcze resztki tych dekoderow).

 

Do talerza i konwertera nie dostaje kabla. To juz musisz kupic w wlansym zakresie lub osoba ktora CI bedzie montowac powinna taki kabel miec. Z uchwytem podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bibo999----> Nie wiem, który dekoder jest lepszy, ale z własnego doświadczenia wiem, że zdobycie Philipsa może okazać się już bardzo trudne. Ogólnie cyfra je wycofuje, więc można się natknąć co najwyżej na ostatnie pojedyncze sztuki w jakichś mniejszych punktach cyfry.

Co do promocji to nie polecam iść bezpośrednio do punktu cyfry bo mają gorsze oferty. Najlepiej jest zadzwonić pod numer 22-22-00-000 i tam złożyć zamówienie. Cyfra to jednak nie n'ka i niczego Ci kurierem sama nie dostarczy (pewnie zabezpieczenie przed tzw umowami na odległość), więc po rozmowie telefonicznej będziesz musiał się udać do wybranego punktu cyfry po odbiór dekodera/dekoderów i ostatecznego spisania umowy. Co do miesiąca free, to luty masz za darmo bo umowa zaczyna się liczyć od marca i wtedy masz jeszcze 3 miesiące free, czyli łącznie prawie 4 miesiące...

 

ps.

Nie wiem czy planowałeś multiroom, ale warto wziąć, koszt to tylko 1zł miesięcznie a dostajesz kartę klona i dekoder na własność np hd za 99zł (który możesz zresztą odsprzedać z zyskiem jak by Ci nie był potrzebny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

No właśnie jeszcze dziś chciałbym zamówić Cyfrę.

Multiroom odpada ponieważ mam tylko jeden TV. Właściwie jescze go nie kupiłem.

Mam generalny remont i dlatego zależy mi na szybkim położeniu kabli ;-) póki nie mam podłogi :)

No właśnie dwa razy rozmawiałem przez tel z jakimś przedstawicielem - ale niczego innego mi nie zaproponował (cennik jak z ulotki).

Myślisz że da się coś wynegocjować ? Zdecydowałem się na opcje KOMPAKT i C+ HD.

PS. czytałem że do dekoderów z opcją PVR musza być dwa kable od anteny do dekodera. Jak to się ma do zwykłych dekoderów HD ? Jeden przewód czy dwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotka na stronie cyfry uwzględnia właśnie promocję przez telefon, na miejscu otrzymał byś najprawdopodobniej gorszą ofertę. Negocjacje raczej nie wchodzą w grę, oferty dla nowych klientów są "sztywne". Do opcji kompakt nie można wziąć multiroomu, więc ta kwestia sama się rozwiązuje. Do zwykłych dekoderów podłączasz tylko jeden przewód. Tylko dwugłowicowe pvr potrzebują do pełnego wykorzystania ich możliwości dwóch przewodów, chociaż działają też na jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bibo999 - Ja Ci polecam jak juz sie zdecydowales to podpisac umowe w Vobisie. Zwykle dostajesz takie warunki u nich jakbys zamawial przez internet (czyli lepsze niz w APS).

Ok akurat jest u mnie w mieście Vobis, także sprawdzę ofertę ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku promocji dla klientów innych telewizji nie ma dodatkowego miesiąca gratis przy podpisaniu umowy telefonicznie! Warunki są takie same w sklepie jak i poprzez zamówienie telefoniczne

 

Warunki na pewno nie są takie same. Np jest różnica w cenie dekodera do multiroomu. Przez telefon było 99zł, a na miejscu pracownik podał mi cenę 199zł, ale w trakcie wypisywania umowy okazało się, że dla umów telefonicznych jednak jest taniej! Być może to jedyna różnica, nie wnikałem w dalsze szczegóły. Chociaż z rozmowy telefonicznej wynikało, jakoby więcej było profitów związanych z tą formą komunikacji. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie by przez telefon ustalić miejsce finalizacji umowy w konkretnym salonie jaki nas interesuje (w tym wypadku Vobis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Studiuję" Ofertę dla abonentów innych telewizji i:

 

Pakiet kompakt cyfry+ 3 miesiące gratis +19m-cy cena 36zł

Canał + HD 3 miesiące gratis +1 m-c gratis dla osób zgłaszających się przez internet (czy też tel) a reszta m-cy 29,90 zł

Dekoder HD 1zł

Aktywacja HD 99

Talerz 80' 98

 

Chyba taka jest "maksymalna" oferta w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do promocji dla abonentów innych platform wypowiedziałem teraz umowę CP tzn. wysłałem je wczoraj. Okres rozliczeniowy kończy mi się 22.02. Czy mogę nadal skorzystać z tej opcji(zamierzam wziąć prestiż z multiroomem)?? Jaki dowód muszę przedstawić w punkcie, że korzystam z innej platformy( wspomnę że rachunki płacę przez konto internetowe)?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaka jest najlepiej podpisać umowe z Cyfrą aby ogladac optimum i paczke canal plus ( bez HD )? Oznajmiaj, że jestem teraz abonentem CP, ale konczy mi sie umowa w marcu i nie przedluzam. Jaka najlepsza oferte wybrac? jaki dekoder? Czy oplaca sie brac multiroom, czy lepiej splitter? Bardzo prosze o odpowiedz. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili najlepszą opcją dla Ciebie jest promocja dla abonentów innych telewizji. Dostaniesz 4 miesiące free (licząc niepełny luty), a następnie będziesz płacił 50zł za optimum + 25,90 za paczkę canal+

Poza tym nie musisz czekać do marca, bo z powodu wycofania kanałów BBC masz prawo zerwać umowę z CP bez ponoszenia konsekwencji, nastąpiło by to z końcem lutego.

Co do multiroomu to zdecydowanie brać. W wymienionej wcześniej ofercie kosztuje symboliczne 1zł na miesiąc przez całą umowę, więc grzechem było by nie wziąść. Tym bardziej, że dostajesz kartę klona, a nie moduł ładowany co 6 godzin i masz prawo wykupić drugi dekoder po promocyjnej cenie (zamawiając umowę przez telefon, dekoder hd to ledwie 99zł, a sd bodajże 49zł, ale tego drugiego już pewny nie jestem). A co do wyboru konkretnego dekodera to już zależy od Twoich preferencji co chce się dostać (hd? pvr?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BoyLer WIELKIE DZIEKI chlopie! Juz wszystko wiem i zdecydowalem się :) Nie zamawiam przez neta i telefon - wole w punkcie, chociaż dekodery drozsze chyba. Zdecydowalem się na pakiet Optimum ( 50 zł )z paczka Canal+ ( 25zł ). Jakos HD na razie nie chce brac. Do tego multiroom wezme, 2x Pace SD za 49zł i bede happy :) dzieki! Mam tylko pytanko. Jezeli podpisze umowe w piatek to caly Luty mam FULL opcje Cyfry plus za free, pozniej Marzec-Kwiecen-Maj mam za 1zł swoje pakiety ( tak pisze w promocji ) i dopiero od Czerwca place 75zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy.

Na pewno jest jedna różnica przy umowie zapoczątkowanej przez telefon. Drugi dekoder hd na własność jest po 99zł, a w punkcie 199zł. A czy jest jakaś różnica w przypadku innych części umowy lub ceny dekoderów sd to niestety nie wiem. Ale uważam, że mimo wszystko warto brać umowę przez telefon, bo i tak po tym telefonie trzeba się udać do wybranego przez siebie punktu cyfry. Różnica więc żadna, poza poświęceniem kilku minut na rozmowę telefoniczną, a można czasem zyskać trochę lepszą ofertę.

Co do lutego, to na pewno jest za darmo, ale nie wiem jak to się wszystko ma w stosunku do tej promocji podniesienia pakietu... Najlepiej zadzwonić i wtedy się wszystkiego dowiesz, a przy okazji możesz od razu spisać wstępnie umowę, którą finalizuje się normalnie w dowolnym wybranym przez siebie punkcie cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może być TNK, tutaj macie oficjalną listę honorowanych dokumentów w punktach C+

 

a) honorujemy:

UWAGA: dowody wpłat winny być nie starsze niż trzy miesiące.

 

- kopie rachunków (wpłat) innych operatorów TV - w tym kablówek;

- przelewy z internetu;

- potwierdzenia wpłat na poczcie;

- rachunki za TV na kartę;

- dla nowych Abonentów innych operatorów - kopie Umowy o Abonament innego operatora (niezależnie od daty zawarcia Umowy);

- w przypadku opłat za kablówkę wliczonych w czynsz - rozliczenie ze spółdzielni mieszkaniowej oraz dowód wpłaty za czynsz;

- faktury VAT nie starsze niż trzy miesiące (bez potwierdzenia wpłaty);

 

B) nie są uwzględniane:

 

- rachunki pre-paid Polsatu;

- potwierdzenie wpłaty za czynsz bez wyszczególnienia płatności za telewizję;

- rozliczenie ze spółdzielni mieszkaniowej bez potwierdzenia wpłaty;

- paragon fiskalny bez danych płatnika;

- wyciągi (wydruki) z konta bankowego;

 

Zgodność danych na podstawie:

- nazwiska albo

- adresu (z tym, że adres w naszym systemie może być wpisany jako główny, rachunkowy lub montażu)

 

To chyba Wam pomoże :D Pozdrawiam :mrgreen:

 

 

Czy dotyczy to też opcji prepaid, mam namyśli TNK?

Niestety nie. Dzwoniłem do nich i powiedziano mi że nie ma takiej możliwości. Brane są tylko pod uwagę inne platformy lub kablówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...