Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra straci abonentów i tych którym kończy się teraz umowa , cyfrze na nich widocznie nie zależy .Trzeba być twardym i próbować wziąść ich na przeczekanie . Mam moduł Polsatu i jestem w stanie wziąść familijny i czekać , bo muszą być później jakieś normalne promocje . Z cyfry już dawno mnóstwo osób by zrezygnowało tylko trzyma ich możliwość użycia splitera i to jest ich atut , a tą ich coraz słabszą ekstraklasę i inne sporty można ogladnąć w internecie . Jak tak dalej będą traktować klientów to zawsze można zrezygować , konkurencja nie śpi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to dziwne, że po pierwsze lepsze promocje mieli w połowie roku niż na święta, gdzie wiadomo klient ma łaskawsze pióro do podpisywania umów, a po drugie dziwne, że na poprzednie święta zaszaleli a teraz... To tak jakby z wysokiego konia w przepaść spaść ;):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzieć. Wydaje mi się, że Kolega @cyfra.tv jest najlepiej zorientowany w tym czego się można spodziewać w te święta ze strony Cyfry+. Oczywiście my możemy nie przyjmować do wiadomości faktu, że w tym roku Cyfra+ nie będzie chciała nas tak hojnie obdarować promocjami jak w latach ubiegłych. Tyle tylko, że takie nasze pobożne życzenia i oczekiwania raczej nic nie zmienią .... W kontekście tego co CP zaproponuje od 23 listopada br. tj. średniomiesięczna opłata za pakiet Familijny HD wraz z użyczeniem dekodera w umowie na 15 miesięcy za 35 zł dla wielu osób wybór będzie oczywisty....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient (nabywca) zawsze ma wybór. To usługodawca ma gorzej bo powinien zabiegać, żeby mu sprzedać swój "produkt". Takie to prawidła gospodarki wolnorynkowej. Jak ktoś mądrze napisał kilka stron wcześniej - bez Cyfry i ogólnie bez TV da się żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świeta wielkich zmian nie bedzie, jedna z opcji dodatkowych bedzie dosłownie o kilka złotych tańsza :| Okresy umów bez zmian i pakiety z podobnymi zniżkami jak teraz, dosłownie mała kosmetyka marketingowa i to wszystko 8)

No to Cyfra obudzi się z ręką w nocniku, bo na takie warunki mało kto się zgodzi, ja na pewno nie!

Taką polityką Cyfra napędzi tylko klientów kablówkom i swojej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś mi powiedział pół roku temu, że taka chała będzie na święta, to bym nie uwierzył. Jak przedłużałem rok temu umowę, to zastanawiałem się czy dobrze robię, aneksując ją za 18 m-cy. Teraz się z tego cieszę, i ... żałuję, że nie było aneksów np. na 5 lat.

 

Od lipca: pa pa Cyfro+ !!! Sam multipakiet Canal+ wezmę, będę chociaż płacił tyle samo co obecnie :(.

 

Masakra !!! Niech przegrają prawa o ligę, wyłączą splitery, odbiór tylko na sprzęcie od Cyfry+ - to po wymianie kart... itd... itd...

Pół tysiąca abonentów, jak nie więcej, pożegna się z platformą.... Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inny kontakt z C+ bo jestem jej byłym pracownikiem ;-) Ale to nie jest temat na publiczne forum ;-)

W przypadku dotyczącym promocji, może to i dobrze, że byłym :wink: i być może Twoje informację są z tych: "Tata a Marcin powiedział,że jego tata powiedział"

Moim zdaniem promocje dopiero się zaczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu użytkownik cyfra.tv pisał ze musimy uważać bo 15 listopada będzie taki hit w Cyfrze że nam oczy powychodzą z orbity, jak się okazało 15 minął a nam najwyżej oczy wyszły z wypatrywania tego hitu, tak więc z tymi p"pewnymi informacjami" to ja bym nie przesadzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]a....za 75 zl macie Opimum HD z Canal+,HBO i Cinemaxem...i dalej żle???

moze za darmo wam wszystko dac?

 

W poprzedniej promocji wziąłem Komfortowy, przy umowie na 13mies przez 10mies 50%. Do tego kanały HD "gratis" (był też i C+ i HBO na kilka miesięcy) i średnia cena wychodziła mi ~38zł. Teraz jakbym nie liczył to podobnej ceny nie osiągnę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Maiusza M

Nie ujmując nikomu... Kolega z cyfry prawdopodobnie wie tyle samo co my...

O promocjach przedstawiciele, punkty sprzedaży dowiadują się w dniu promocji, rano, odpalając skrzynkę e-mailową ;)

 

Kolega z cyfry, robi to co do niego należy, czyli chce osiągnąć jak największą sprzedaż w każdym czasie. Co do promocji świątecznych to na pewno jeszcze będą i na pewno lepsze niż obecne. pytanie tylko o ile lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu użytkownik cyfra.tv pisał ze musimy uważać bo 15 listopada będzie taki hit w Cyfrze że nam oczy powychodzą z orbity, jak się okazało 15 minął a nam najwyżej oczy wyszły z wypatrywania tego hitu, tak więc z tymi p"pewnymi informacjami" to ja bym nie przesadzał

 

Po pierwsze nigdy nie pisałem, że od 15 listopada bedzie lepsza promocja ??? Od miesiąca pisze że rozdawnictwa jak rok temu nie będzie :-(

 

Czytajcie poprzednie strony dokładnie co kto napisał, o tym że 15 listopada powychodzą z orbity napisał zupełnie ktoś inny : viewtopic.php?f=6&t=364&start=10020

 

Może być tak, że piętnastego jeszcze bardziej otworzysz oczy. Uwaga na gałki – by nie wypadły.

 

Znowu się robi zabawa w płacz czemu to firma nie zrobi tak jak ja chce i dlaczego kto jest "be" z tego powodu :-( To jet temat o promocjach dla nowych abonentów a nie koncert życzeń :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu C+ chce rozłożyć bardziej równomiernie oferty na cały okres roku, nie jak do tej pory największe zniżki na święta :D Mniejsze rabaty ale przez cały rok, ponieważ świateczni klienci w połowie to klienci z przypadku bo była gwiazdka i trzeba było coś kupić w promocji a potem niezapłacone rachunki i wyłączone wszystkie opcje premium po gratisie :?

 

Wyobraźcie sobie, że jedną z największych wtop to była promo z Canal+ na 10 miesięcy gratis, po okresie gratisowym ponad 80% osób wyłacza opcje dodatkowe, dlatego teraz są te oferty ze stałym zobowiązaniem na cały okres umowy :D

 

Oni już dobrze obliczyli, ilu im obecnych odejdzie ilu nowych przyjdzie (i nie bedą ich na siłe niską ceną zatrzymywać) i nasze pobożne życzenia nic tu nie zmienią, zresztą jak wiadomo niską ceną na rynku z reguły się nie wygrywa, jak niektórzy myślą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...