Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym miesiącu dotarł do mnie magazyn abonentów Plus i tak bodajże na przedostatniej stronie była informacja na temat ten promocji na Cyfrę+, zresztą w tym miesiącu znajomy także dostał gazetkę z Plusa i jak się okazało był to ten sam numer. A więc plus te gazetki jakośdziwnie rozsyła, ale fakt faktem abo Plusa są w informowani o tej promocji do teraz.

 

-edit-

Znalazłem gazetkę w wersji elektronicznej:

http://www.plus.pl/magazyn_dla_abonento ... nentow.pdf

Tak jak mówiłem info jest na przedostatniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że zima z plusem obowiazuje na komfortowy a 49zł + dekoder SD na wlasność? Czy ewentualnie mogę domówić C+HD jesli posiadam swoje dekoder hd a na drugim TV bede ogladal w SD? :wink:

 

Bez problemu. Np.Canal+HD w pakiecie z HBO HD=9zł. Osobno po 6zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne promocje w Cyfrze są do 11.04.2010, w tym promocja Zima z Plusem.

Przy kontakcie telefonicznym pytają czy się jest abonentem plusa, powiedziałem że mam taki telefon na kartę i nic się więcej nie dopytywał.

Na pytanie o dokumenty potrzebne do odbioru: dowód osobisty + 50 zł (49 dekoder, 1 aktywacja), o rachunkach z plusa nie wspominał.

Sprawdzają po numerze pesel czy się przypadkiem nie jest abonentem cyfry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zapytałem konsultantkę co jest potrzebne żeby podpisać umowę: powiedziała tylko dowód osobisty. Nic nie wspominała o żadnych rachunkach z plusa, telefon na kartę w plusie mam... ale nie wiem czy jeszcze jest aktywny

 

Jeśli cyfra będzie chciała jakieś dodatkowe informacje to od razu poinformuję, póki co wszystko chodzi i nikt o nic nie pyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisaliśmy, od poniedziałku ma być o wiele gorzej, więc decyduj się. Poza tym, jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz powiedzieć konsultantowi, że słyszałeś o takiej usłudze, że jak wejdzie nowa, lepsza subiektywnie promocja w C+ w ciągu miesiąca od nagrania aneksu, będziesz mógł w nią telefonicznie wejść. Odznacza się w systemie odpowiednią opcję i tak to działa. Więc nawet jeśli nie wierzysz licznym głosom, to nic nie tracisz. Dziś jest czynna infolinia do 21. 22 310 45 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem cały sprzęt i mam 2 problemy, mam nadzieję że ktoś będzie mógł mi podpowiedzieć, mianowicie, mam ten komfortowy z Canal + w Zimie z plusem, i pierwszy problem tkwi w tym że nie mam z połowy kanałów, a drugi że część kanałów odbiera dobrze a część słabo czyli tnie się, klatki nachodzą na siebie itp., wszystko oczywiście miałem nowe, dekoder, konwerter, kabel. Antenę sam montowałem, pewnie tutaj jest problem ale w Menu jak wezmę ustawianie anteny to pisze że mam dobrze ustawioną i mam zielony kolor, próbowałem zadzwonić na infolinie ale po 10 próbach zrezygnowałem, może mieliście podobne przypadłości i wiecie co z tym można zrobić... z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę co się dzieje wśród znajomych i sąsiadów to cyfra tej wiosny zdrowo dostanie po d-u-p-e-n-c-j-i

i głupi ten co podpisuje umowę na obecnych, beznadziejnych warunkach.

Przecież nawet ta zima z plusem to żenada.

Ja jestem w ostatnim miesiącu wypowiedzenia i raczej jestem zdecydowany zerwać umowę niż ustąpić i wyjść na błazna.

Tak z ciekawości wysłałem pytanie do n-ki i zapytałem co mogą mi zaoferować jak do nich przejdę.

Propozycja którą mi przedstawili też nie jest zbyt ciekawa, ale o wiele atrakcyjniejsza od cyfry - chociażby dla tego

że HD jest w standardzie a w ramach promocji dorzucili by mi nfilm i umowa na 13 miesięcy za 48 zł.

Czyli podsumowując to rozwiązuję umowę z cyfrą, kupuję TNK i czekam za czymś ciekawszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oferty obowiązujące od poniedziałku 12 kwietnia:

 

1. Oferta Stałe Ceny - z obowiązkową jedną opcją premium (Canal+ lub HBO)

 

PAKIETY:

PRESTIŻOWY HD+ - 18 miesięcy w cenie 119,90 PLN

PRESTIŻOWY + - 18 miesięcy w cenie 109,90 PLN

KOMFORTOWY+ - 18 miesięcy w cenie 49,90 PLN (69,80 PLN)

PODSTAWOWY + - 18 miesięcy w cenie 39,90 PLN (59,80 PLN)

POWITALNY+ - 18 miesięcy w cenie 19,90 PLN (39,80 PLN)

 

W nawiasach znajdują się ceny pakietów w jedną opcją premium (C+ lub HBO)

 

OPCJE PREMIUM:

Canal+ - 18 miesięcy w cenie 19,90 zł

HBO - 18 miesięcy w cenie 19,90 zł

 

OPCJE HD:

Premium HD i 5 x HD - 18 miesięcy z rabatem 30% FILMBOX - 10 miesięcy z rabatem 30% HBO DIGITAL - 2 miesiące GRATIS

 

DEKODERY: - SD na sprzedaż w cenie 99 zł lub najem: SD i HD - bez rabatu PVR - do 6 miesięcy z rabatem 100%

 

 

2. Oferta Oglądaj Więcej Płać Mniej

 

PAKIETY:

PRESTIŻOWY HD+ bez rabatu

PRESTIŻOWY+ 150,90 z dostępem do pakietu Prestiżowego HD+ przez okres proraty i 4 następne miesiące

KOMFORTOWY+ 63,90 z dostępem do pakietu Prestiżowego+ przez okres proraty i 3 następne miesiące

PODSTAWOWY + 42,90 z dostępem do pakietu Komfortowy+ przez okres proraty i 2 następne miesiące

POWITALNY+ 19,90 z dostępem do pakietu Podstawowy+przez okres proraty i 1 następny miesiąc

 

OPCJE PREMIUM:

Canal+ - 12 miesięcy w cenie 19,90 zł HBO - 12 miesięcy w cenie 19,90 zł

 

OPCJE HD: wszystkie opcje - 6 miesięcy z rabatem 50% , FILMBOX - 6 miesięcy z rabatem 50% , HBO DIGITAL - 6 miesięcy z rabatem 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie podpisałem umowę na zasadach Zimy Z Plusem, mam pytanie do ludzi, którzy też to zrobili o potwierdzenie, ze na umowie mają kod akcji promocyjnej TPL8? Pan, ktory mi to sprzedawał nie orientował się za bardzo w tej promocji :/

Podsumowując wg. oferty powinno być : 49,90zł Komfortowy z opcją Canal+ i przez 3 miesiące HBO za darmo?

 

Bardzo proszę o potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...