Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie w liście nic nie pisze, umowę podpisywałem jakieś 2 tygodnie temu i dystrybutor też nic o biletach nie wspominał.

Teraz poszukałem w sieci i chyba była jakaś chwilowa promocja walentynkowa, na którą widocznie się załapałem. Tak czy inaczej miły gest ze strony Cyfry+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w radio mowią o jakieś nowej promocji za 42 zł. Na stronie internetowej nic o tym nie piszą.

Czy ktoś zna więcej szczegółów ?

 

Też dzisiaj w rm fm słyszałem o tej promocji i brzmi ona miej więcej tak "Już dziś podpisz umowę umowę z Cyfrą+ a pakiet kanałów tematycznych Cyfry+ i opcje Canal + dostaniesz za 42zł przez 9 miesięcy, niestety nie było nic o tym na ile umowa jaki to pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie piszą?! Przecież to jest aktualna promocja, która trwa od lutego!

Przy umowie na 24 miesiące :

Komfortowy - za 31,95zł przez 9 miesięcy

Canal+ - 9,90zł przez 24 miesiące

 

Czyli podsumowując przez pierwsze 9 miesięcy pakiet kanałów tematycznych i opcja Canal+ za niecałe 42zł!!! :-)

Więcej informacji o promocji na stronie cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było myślec i zdecydowac sie szybciej, nie liczyłbym na to.

Sam jestem "wkurzony"na siebie, ale konkurencja nie śpi i też ma fajne promocje. Powinni pomysleć i dać jeszcze jedną szanse na wielkanocny czas jajeczka dla "długo przemyśliwiających oferty " .

Myśle , że niejeden by się jeszcze dodatkowo skusił na "tej ofercie" a i przeszedł z innej konkurencji po dłuższych namysłach, w końcu dla Cyfry to czysty zysk i każdy klient do dodatkowa kasa .

Zobaczymy co zaproponują na WIELKANOC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez slavko » dzisiaj, o 10:47

 

darekpl napisał(a):

Już za kilka dni nowe promocje.... warto było czekać

slavko napisał(a):No a skąd wiesz że warto było czekać? Czy aby wiesz że nowe promocje będą lepsze od obecnej?

 

rozmawiałem z osobą blisko związaną z cyfrą . Jak pytałem o jakieś info to stwierdził że warto poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z osobą blisko związaną z cyfrą . Jak pytałem o jakieś info to stwierdził że warto poczekać

mam nadzieje, że to prawda. wysłałem im rezygnację, bo oferowali mi warunki gorsze niż te w aktualnej promocji dla nowych klientów. jeśli nowa promocja będzie jeszcze ciekawsza, to chyba dobrze na tym wyjdę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. wysłałem im rezygnację, bo oferowali mi warunki gorsze niż te w aktualnej promocji dla nowych klientów. jeśli nowa promocja będzie jeszcze ciekawsza, to chyba dobrze na tym wyjdę :lol2:

Zrobiłem tak samo, umowę miałem do końca lutego, jeszcze wczoraj do mnie dzwonili, także oferując gorsze warunki, niż obecnie są dla nowych klientów. Mam 30dni na oddanie im kart, jak narazie sygnał jest. Czekam na promocję i biorę jako "nowy" klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...