Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle mnie irytują takie posty pt. Komfortowy+ z Canal+ i opcja HD za 42zł to byłaby korzystna oferta. Jak nie urok to [beep]zka, daj dłoń, a całą rękę Ci u...A to, co jest teraz to co? Pies? Może najlepiej prest+ za 20zł? Proponuję myśleć racjonalnie i rozejrzeć się, która platforma w Polsce daje za 42zł pakiet z ponad 70 kanałami i kanałami kodowanymi, a za 49,90 do tego jeszcze drugą opcję kodowaną i trzecią do niedawna na 5 miesięcy gratis. Ale niektórym ciągle mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego, na przedłużenie też jest taki wariant. Jak rozmawiałeś z taką wyższością z konsultantem/dystrybutorem, jak tu na forum, to się wyczuwa i może celowo Ci nie zaproponował.

Konsultanci są szkoleni w wyczuwaniu, czy to naturalny dar :?: Teraz rozumiem dlaczego mnie się też nie udało kolejne podejście, widać nieświadomie okazałem wyższość :-) Zastanawia mnie też "celowo nie zaproponował" ...

Może najlepiej prest+ za 20zł?

Przyznam, że podoba mi się ten pomysł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo taka oferta bylaby naprawde dobra a ta bez HD jest zaledwie srednia i porownywalna z ofertą nki. Mysle ze dolozenie tych kanalow HD to dla cyfry koszt niewielki a naprawde przybyloby od tego kupe nowych umow osob ktore ciągle sie wahają. Dla mnie wystarczylyby te dwa kanaly C+HD gratis (w ofercie za 6zl). Przedluzbym umowe na 18miesiecy i obie strony bylyby zadowolone. A tak polowa niezdecydowanych wybiera nke.

Skoro rok temu dalo sie dawać ludziom za 20zl podstawowy i canal na rok to i w tym roku nie widze przeszkod na podobne oferty. I niech nikt nie pisze o super urodzinach cyfry itd bo to tylko marketingowy bełkot. Zarzad cyfry z pewnoscią ma w nosie swoje urodziny i jakiekolwiek inne rocznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzbym umowe na 18miesiecy i obie strony bylyby zadowolone. A tak polowa niezdecydowanych wybiera nke.

Skoro rok temu dalo sie dawać ludziom za 20zl podstawowy i canal na rok to i w tym roku nie widze przeszkod na podobne oferty. I niech nikt nie pisze o super urodzinach cyfry itd bo to tylko marketingowy bełkot. Zarzad cyfry z pewnoscią ma w nosie swoje urodziny i jakiekolwiek inne rocznice.

 

 

Im mniej płacić tym lepiej to dla klienta oczywiste, ale trzeba też wiedzieć jakimi prawami kierują się wszelkiego rodzaju promocje i czasowe obniżki - to podstawa "takiej" ekonomi. Ty przeszkód nie widzisz ale księgowy dobrze policzył co się bardziej opłaca firmie i czym nie zrazi klientów - mówisz ze za 42 zł byś wziął gdyby dodali C HD wiec przeliczyli i za 8 zł więcej dodają C+ HD i kilka innych HD i filmboxy i hbo na kilka miesięcy i multiroom (dla nowych dawali nie wiem jak teraz) i wyliczyli ze taka oferta będzie dla firmy pewnie korzystniejsza a klientów nie straci jednak az tak dużo. Jest spora grupa uzytkowników którym narazie zupełnie HD jest niepotrzebne i dla nich właśnie jest tak oferta - jeśli HD potrzebujesz zapłacisz troszke więcej - ot normalna ekonomia płatnej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprince o co ci chodzi wiele jest postów w internecie ze Cyfra im do oferty dla stałych abonentów za 42zł na 18 miesięcy dodała Filmbox oraz opcje HD

 

A ta specjalna oferta dystrybutora cyfry

Ja jako konsument chce być tak samo traktowany jak inni jeżeli ktoś wywalczył więcej to ja nie podpiszę umowy na gorszych warunkach taką mam zasadę.

 

Po za tym jeśli to jest prawda z opcją Filmbox i HD to się dziwie Cyfrze moja ostatnia propozycja to Orange Sport za pół ceny przez całą umowę

Chyba to im się lepiej kalkuluje niż.Filmbox i opcja HD,i tak się nie zgodzili.

 

Cyfra sama sobie krzywdę zrobiła,mnie dawali HBO dwa miesiące gratis innym Filmbox do końca kwietnia innym na cały okres umowy, innym jeszcze opcje HD innym dekoder za darmo w użytkowanie.

 

Masę takich jest postów jak nie na tym forum,to na innych.

Az prosi się o wyjaśnienia przedstawicieli Cyfry

 

Bo wychodzi ze są gorsi i lepsi abonenci a to mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od innych ze jest zapis w regulaminie ze te 42zł mogą ulec zmianie,czyli cyfra może podnieść cenę.Czy to jest prawda bo wtedy mogę zerwać umowę,Ale jest jeszcze iny wariant ze wtedy muszę wrócić upusty na Aktywacje,dekoder itp.Czy to jest prawda,regulaminy maja niekorzystne jak w TP

 

Co roku Cyfra podnosi abonament teraz było dla mnie 2.9zł

żeby się z 42zł nie zrobiło 47.8zł.

 

Co do nowej umowy to mam zapewnienie ze jeśli podniosą cenę to bez żadnych kar można odejść.

 

Mój pomysł na platformę opłata minimalna powiedzmy 30-40zł

dostajesz listę kanałów z cennikiem i wybierasz sobie kanały do oferty

a nie z góry narzucony pakiet.Jest to technicznie wykonalne.

Taka by platforma nawet z Polsatem wygrała.

No ale w platformach pracują nie kompetentne osoby a szkoda.Tytuł magistra nie znaczy orła w branży satelitarnej :lol2:

 

Pamiętam jak kiedyś spytałem się na info Cyfry czy Strong ma funkcje Bild Scan,to powiedziała a co to takiego.

 

Dla N,Cyfrowego Polsatu,Cyfry

Słowa Obrotnica antenowa,oraz odbiornik z funkcja Bild Scan są jak z kosmosu.

Jakoś magistrem nie jestem,a umiem anteny sat ustawiać łącznie z obrotnicami.A i czasami lubię sprawdzać mądrości pracowników zacnych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego, na przedłużenie też jest taki wariant. Jak rozmawiałeś z taką wyższością z konsultantem/dystrybutorem, jak tu na forum, to się wyczuwa i może celowo Ci nie zaproponował.

Konsultanci są szkoleni w wyczuwaniu, czy to naturalny dar :?: Teraz rozumiem dlaczego mnie się też nie udało kolejne podejście, widać nieświadomie okazałem wyższość :-) Zastanawia mnie też "celowo nie zaproponował" ...

Szczerze mówiąc, napisałem tak, żeby ten koleś naprawdę już dał spokój ze swoimi irracjonalnymi uwagami i komentarzami, ale - nie wierzę - ktoś to wziął na poważnie.

Poza tym nie wiem co to za bzdury Radix wypisujesz z tym 42zł i opcjami HD, a już w ogóle z tym, że cena może ulec zmianie, skoro ten wariant za 42zł czyli kom+c+ to gwarancja stałej ceny.

Na litość boską, pomysł na platformę? Czy to na pewno odpowiedni temat i czas? Jeśli to takie proste, to wystarczy Ci jakieś kilkadziesiąt milionów złotych kapitału zakładowego i zakładaj platformę marzeń. Niekompetentne osoby? Pewnie, wszyscy to złodzieje i oszuści, Ty jesteś wzorem rzetelności.

 

A tak poza tym, to nie ma czegoś takiego jak Orange Sport za pół ceny czy Disney Channel za pół ceny czy Bóg wie co jeszcze. Są zwarte pakiety, są gotowe warianty ofertowe i naprawdę to, co proponują konsultanci to max i nic nie można więcej wycisnąć.

Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprince.Regulaminy bez kruczków,umowy i warunki dla każdego takie same.

czy to tak wiele,jest bydło co się rzuca na to co dają,ale i są osoby które patrzą z dystansem i uwagą na te oferty.

Nie wolno podawać się impulsowi marketingu pokazać wolę walki o lepsze jutro.

Cyfrowy Polsat to platforma ułomnych ludzi podatnych na fałszywe promocje.

Taki jest wpływ reklamy na człowieka.

Znajomość Angielskiego niesie za sobą korzyści,oglądania niekodowanych programów z Astry 2.Typu Zone Horror,Reality,Action,CBS Reality,Clubland i wielu innych.

 

Jest wiele ciekawych satelit a dla Cyfry,N,Cyfrowego polsatu jest tylko HotBird i Astra :lol2:

Nawet Pace 500GB nie zastąpi mojego odbiornika FTA :lol2:

 

Ja mam w czym wybierać ale już dam ci spokój tak jak piszesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale - nie wierzę - ktoś to wziął na poważnie.

Gdybym (jak sugerujesz) wziął taką odpowiedź na poważnie, pewnie pokazałbym go jakiemuś rzecznikowi praw konsumenta. Mniej więcej na poważnie wziąłem za to propozycję zadzwonienia pod wskazany numer. Efekt był daleki od zapowiadanego, co zresztą specjalnie mnie nie zdziwiło. Podobnie jak Radix uważam, że dawanie tylko wybranym lepszej oferty, a "niepełnosprytnym" ochłapów jest co najmniej wkurzające. Myślę, że zestaw stosunkowo tanich pakietów dostępnych na tych samych zasadach dla wszystkich rozwiązałby problem. Ale gdzie by się wtedy podziała zgraja marketingowców żyjących z wymyślania pokręconych promocji i prawników od gmatwania regulaminów :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, czym (poza ceną) się różni Prestiż HD od zwykłego Prestiżu, skoro opcje HD i tak są za darmo :?:

 

Moim zdaniem różnica jest taka, że jeśli Cyfra+ w trakcie trwania Twojej umowy doda do swojej oferty jakiś nowy kanał HD to Ty i tak nie będziesz go mógł oglądać w cenie pakietu Prestiżowy+ na który podpisałeś umowę dostając opcję HD gratis. Natomiast jeśli wykupiłbyś pakiet Prestiżowy+ HD to wszystkie później dodane programy HD będziesz miał włączone do swojego pakietu gratis...

 

Poza tym nie wiem co to za bzdury Radix wypisujesz z tym 42zł i opcjami HD, a już w ogóle z tym, że cena może ulec zmianie, skoro ten wariant za 42zł czyli kom+c+ to gwarancja stałej ceny.

 

Jeśli chodzi o ten wariant umowy to ja przedłużając umowę na 18 miesięcy z pakietem Podstawowy+ oraz Canal+ za 29zł miesięcznie otrzymałem pocztą aneks do umowy, który w punkcie 5. informuje o tym, że "Wysokość Stawki Promocyjnej dla Abonenta z niej korzystającego, może ulec zmianie zgodnie z art. 4 § 1 ust. 5 Regulaminu Umowy o Abonament". Tak więc zastanów się porządnie zanim napiszesz takie głupoty na forum kolego...

 

@Radix

Czy Ty wiesz do czego służy opcja EDYTUJ. Przestań pisać posty jeden pod drugim bo nie da się na to patrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cykłu "naiwne pytania" (śledzę wątek od około końca października, ale wydaje mi się że nic o tym nie wspomniano): jaka jest szansa że w lutym promocja 50% na 9-10 miesięcy będzie dalej obowiązywać? Rodzice mają CP jeszcze do końca stycznia i trochę bez sensu dublować platformy, nawet biorąc pod uwagę pro-ratę.

 

I jeszcze pytanie. Żeby mieć kanały HD ("bawiłem" się konfiguratorem na stronie cyfry) trzeba mieć koniecznie brać od nich dekoder HD? (gdzieś mi się obiło że jest to warunek konieczny do aktywacji pakietów HD, rozważam kupienie osobnego pudła z uniwersalnym CR + może CI).

 

Witam, w noworocznej promocji jak podpiszesz umowę, to masz pierwszy rozpoczęty miesiąc gratis. Może więc warto wykorzystać promocję i wziąć dla Twoich rodziców cyfrę, skoro umowa z cp kończy się w styczniu?

Z tego co wiem, nie trzeba koniecznie brać dekodera hd od cyfry.

Moim zdaniem szansa na obowiązywanie tej promocji jeszcze w lutym jest raczej minimalna choć tak naprawdę to czas pokaże jak będzie w rzeczywistości. Mimo wszystko dużym zaskoczeniem jest już to, że Cyfra+ tą ofertę (z pewnymi zmianami) przedłużyła na styczeń bo nigdy wcześniej tego nie robiła.

No rzeczywiście to jest pierwszy raz, kiedy cyfra przedłużyła promocję. Powodem takiego stanu rzeczy jest to, że powoli zaostrza się walka o klienta na rynku w związku z powolnym wyłączaniem sygnału analogowego.Sama uważam, że jeszcze zobaczymy ciekawe zachowania ze strony oferentów telewizji cyfrowej. No ale nie ma co - ta promocja cyfry i tak jest naprawdę niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o ten wariant umowy to ja przedłużając umowę na 18 miesięcy z pakietem Podstawowy+ oraz Canal+ za 29zł miesięcznie otrzymałem pocztą aneks do umowy, który w punkcie 5. informuje o tym, że "Wysokość Stawki Promocyjnej dla Abonenta z niej korzystającego, może ulec zmianie zgodnie z art. 4 § 1 ust. 5 Regulaminu Umowy o Abonament". Tak więc zastanów się porządnie zanim napiszesz takie głupoty na forum kolego...

 

 

Pytanie na marginesie - w punkcie regulaminu przytoczonym powyżej po zapisie o możliwości odstąpienia od umowy jest zapis :

"Odstąpienie przez Abonenta od Umowy nie uchyla jego odpowiedzialności za Sprzęt, obowiązku zapłaty ustalonych Opłat Abonamentowych za okres obowiązywania Umowy..." dodam z góry , że nie mam w planach robić sobie problemów za 1 czy 2 zł ale powiedzcie czy ten zapis znaczy to że hipopetycznie Cyfra podnosi cenę powiedzmy za pół roku jeśli tego nie akceptuję mogę zrezygnować w ciągu 7 dni ...ale co znaczy że za okres obowiązywania umowy muszę zapłacić wszystkie rachunki ? Czym jest tutaj okres obowiązywania umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpisałem na 18mies, w cenie 29 zł z canal+ i to naj naj naj oferta lepsza niż ta na rynku i dużo zaoszczędziłem,no fakt to ktoś musi mieć nie równo w głowie jak im nie podoba się taka oferta pewnie chcieli by wszystko w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł na platformę opłata minimalna powiedzmy 30-40zł

dostajesz listę kanałów z cennikiem i wybierasz sobie kanały do oferty

a nie z góry narzucony pakiet.Jest to technicznie wykonalne.

Taka by platforma nawet z Polsatem wygrała.

No ale w platformach pracują nie kompetentne osoby a szkoda.Tytuł magistra nie znaczy orła w branży satelitarnej :lol2:

Taka platforma nieprędko powstanie. Powód? Prozaiczny - pieniądze. Taka platforma nie przyniesie takiego zysku jak z góry narzucone pakiety. Teraz im więcej kanałów chcesz oglądać, tym droższe pakiety lub ich większą ilość musisz wybrać, zysk większy. Ale to nie miejsce na takie dyskusje.

Wracając do promocji C+ to jak dla mnie są OK, ja wolę płacić mniej, i taką możliwość daje mi właśnie C+. W N musiałbym płacić 48 PLN/m-c, a i tak oglądałbym te same kanały co teraz, a właściwie nawet mniej, bo nie miałbym MiniMini i NatGeo, z VOD nie korzystam i nie zamierzam, więc po co mi ten ich pudło-rekorder? Może kiedyś zmądrzeją i wprowadzą moduły, jak powiążą to z niższymi cenami za pakiety to może mnie ich oferta zainteresuje. Póki co nie mam w N czego szukać.

 

Pamiętam jak kiedyś spytałem się na info Cyfry czy Strong ma funkcje Bild Scan,to powiedziała a co to takiego.

A co to takiego? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do promocji C+ to jak dla mnie są OK, ja wolę płacić mniej, i taką możliwość daje mi właśnie C+. W N musiałbym płacić 48 PLN/m-c, a i tak oglądałbym te same kanały co teraz, a właściwie nawet mniej, bo nie miałbym MiniMini i NatGeo, z VOD nie korzystam i nie zamierzam, więc po co mi ten ich pudło-rekorder? Może kiedyś zmądrzeją i wprowadzą moduły, jak powiążą to z niższymi cenami za pakiety to może mnie ich oferta zainteresuje. Póki co nie mam w N czego szukać.

 

Zgadzam się. Aktualnie Cyfra+ ma najlepszą ofertę promocyjną i pakietową. W każdym pakiecie można znaleźć coś dla siebie, dodatkowo dobrać różne interesujące nas opcje i nie przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co znaczy "w zaleznosci od posiadanego dekodera". Jakikolwiek by on nie był oferta jest ta sama.

Hbo nie dotyczy ale wolalbym jakies 50 razy paczke canal plusow od paczki HBO. Przez rok obejrzalem moze dwa filmy na hbo, a na canal plusach spedzam 50% mojego ogladania tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W. dzięki za odpowiedż- w takim razie oferta, przynajmniej jak dla mnie jest bardzo kusząca.

EDIT

A czy ta sama opcja cenowa dotyczy zamiast paczki Canal+ , paczki HBO ?

HBO jest firmą prywatną i jest partnerem biznesowym Cyfry+, więc nie ma opcji, by te kanały były na dłużej w gratisie/zamiennie z C+ niż proponują to konsultanci czy jest to w punktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy biadolicie!!!!! ci ktorzy narzekaja na promocje 29/42 zł z canal + to sa jacys nienormalni. to najlepsza promocja jaka mogla sie zdarzyc sam podstawowy kosztuje 42,9.gdyby nie to ze bardziej chcialem pvr za free to bym juz mial ta promocje.

no muszę się zgodzić - obecnie to najlepsza oferta na rynku - dlatego na tym forum jest taki "ruch" w temacie promocji cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...