Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak Canal+ przez całą umowę? Jeśli tak to ja dziękuję. Ja jutro zadzwonię, bo coś we wtorek ma wyjść.

 

Każda zmiana regulaminu, która jest NIEKORZYSTNA DLA KLIENTA wiąże się z możliwością rezygnacji, bo jeśli zapisy są korzystne wtedy nie można rozwiązać umowy, jeśli chodzi o sieci komórkowe, o sat nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak klauzula stalej ceny ma sie do zmiany regulaminu? W sieciach komorkowych tez masz staly abo i jak jest zmiana, mozna zerwac bez problemu.

 

No właśnie nie wiem jak się klauzula stałej ceny ma do zmiany regulaminu bo nie czytałem takiej umowy. Nie wiem czy stała cena oznacza to, że przez okres 18 miesięcy jest ona gwarantowana (osoba korzystająca z tej oferty nie zostanie objęta ewentualną podwyżką, a zatem w jej przypadku nie wystąpią przesłanki do rozwiązania umowy przed upływem 18-miesięcznego minimalnego okresu jej obowiązywania), czy też jedynie oznacza tyle, że przez 18 miesięcy cena jest jednakowa (nie jest tak, że udzielany jest rabat na abonament i opcje w wysokości 50% na ileś tam miesięcy, a później płaci się pełną należność do końca czasu trwania umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak:

 

- w przypadku wybranego pakietu nie ma określonej zniżki procentowej, tylko jest stała cena. W przypadku podstawowego wynosi ona 29, a komfortowego 42 złote. Jeżeli dany pakiet pójdzie cenowo w górę, albo w dól to abonenta to nie dotyczy - dalej płaci 29/42.

 

- w przypadku Multipakietu Canal+ jest już zniżka procentowa - 100%. Czyli w przypadku podwyżki bądź zniżki nic się nie zmienia - dalej jest 100% zniżki.

 

- przy wynajmie dekodera jest także 100% zniżki, czyli tak jak wyżej - nic się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki puszczyk za szczegółowe i rzetelne wyjaśnienia. Czyli reasumując osoby, które się zdecydują na ww. ofertę mają gwarancję stałej ceny, gdyż ich nie będą obejmować ewentualne zwyżki cenowe. Z drugiej strony prowadząc czysto hipotetyczne rozważania, w przypadku gdy operator wprowadzi zmianę opłat abonamentowych, osoby korzystające z tej oferty nie będą mogły skorzystać "z okazji" i nie będą mogły wypowiedzieć umowy powołując się na zmianę cennika.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dalszym ciągu uważam, że Cyfra+ zaskoczy jakąś fajną promocją przed Świętami. Jeszcze cały grudzień przed nami. Można też przedłużyć obecną umowę.

Nie wie ktoś czy w tej propozycji przedłużeniowej na 18 miesięcy (Podstawowy+ oraz Canal+ za 29zł) istnieje możliwość "wytargowania" dodatkowo opcji OrangeSport? Interesuje mnie odpowiedź na pytanie, czy w takim wypadku byłaby również jakaś zniżka na OS? A może trzeba włączyć w/w opcję już za normalną cenę (bez zniżek)? Idąc tropem tej oferty wyliczyłem, że dodanie do niej opcji OS na tych samych warunkach (60,16% zniżki) skutkuje końcową ceną 32,99zł za pakiet Podstawowy+ oraz Canal+ i Orange Sport. Mnie to satysfakcjonuje zupełnie, ale i tak czekam przynajmniej do 22 grudnia z wysłaniem wypowiedzenia.

Proszę o info kogoś kto wie coś więcej na temat tej oferty...

 

Jako, że nikt nie udzielił odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie postanowiłem zadzwonić do działu utrzymania abonenta C+ i zapytać jak wygląda sprawa z tym OrangeSport. Uzyskałem następującą odpowiedź: Umowa na 18 miesięcy. Pakiet Podstawowy+ oraz Canal+ za 29zł miesięcznie przez cały okres umowy. Pakiet Komfortowy+ 42zł miesięcznie przez cały okres umowy. Jeśli chcę do tego wziąć opcję OS to będzie ona pełnopłatna (10zł) , tzn. za całość zapłacę odpowiednio 39zł (Podstawowy+, Canal+, Orange Sport) i 52zł (Komfortowy+, Canal+ Orange Sport). Co ważne to opcję OS można włączać i wyłączać bez utraty żadnych zniżek na pakiet główny oraz na opcję Canal+.

Reasumując, w moim przypadku ze względu na pełnopłatny OS oferta traci na atrakcyjności ponieważ mogę przedłużyć umowę również na 13 miesięcy (przez 11 miesięcy 50% zniżki na wszystko). Jeśli na ostatnie 2 miesiące wyłączę opcje dodatkowe lub przedłużę po raz kolejny umowę to w tym przypadku za abonament zapłacę średnio 41,64zł miesięcznie, a podpisując umowę na 18 miesięcy wychodzi średnio 39zł miesięcznie. Tak więc umowa jest o 5 miesięcy dłuższa, a cena jest niższa o 2,64zł miesięcznie. Za tak małą oszczędność tracę także możliwość skorzystania z ewentualnej promocji świątecznej w przyszłym roku (umowa na 18 miesięcy zakończy się z końcem czerwca lub lipca 2011 roku).

Tak więc musze to wszystko jeszcze raz przemyśleć. Na szczęście i tak czekam na jakąś grudniową ofertę dla nowych abonentów więc mi się bardzo nie śpieszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przydłużyłem umowę.

 

Umowa 13 mies

Podstawowy+ 50% przez 9 mies.

Canal+ 50% przez 8 mies

5x HD przez 13mies

PVR HD GRATIS przez 13 mies. (Jak znajdę w Wawie)

Moze wiecie gdzie jest.

Nie wiem czy to tak super ale mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedłużyłem na 24 miesiące:

 

Prestiżowy HD + za 129 zł

TV za 1 zł

Nowy dekoder Pace PVR gdy sie pojawi- za darmo na 24 miesiące

A i przy okazji patrze- nowy prezent w ICA ( wczesniej skorzystalem z HBO majac pakiet komfortowy)- HBO Digital do końca stycznia za darmo

 

Jestem zadowolony. I o to właśnie tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało się.

Przedłużyłem umowę:

na 13 m-cy

9 m-cy komfort+ za 50% licząc od stycznia

dekoder HD dzierżawa gratis na 13 m-cy licząc od stycznia

5xHD gratis na 13 m-cy licząc od stycznia

Canal+ HD HBO HD gratis na 13 m-cy (pod warunkiem posiadania Canal+ i HBO) licząc od stycznia

Canal+ gratis 4 m-ce licząc od stycznia

HBO gratis 2 m-ce licząc od stycznia

prestiż HD+ gratis do końca grudnia

umowa obowiązuje od 01.01.2010 mimo że stara obowiązywała do 31.01.2010

Liczycie że będzie jeszcze coś lepszego? Ja nie, myślę że jest super, oferta przebija wszystko. I znów za rok się spotkamy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Od jutra jest na 100%, znam szzcegoly nie wiem czy moge pisac bo nie jestem do tego upowazniony.

 

Jak nie wejdzie to mozecie usunac moje konto! bedzie na 100% :brawo: :brawo: :brawo:

 

Napisz tylko czy będzie korzystniejsza od tej która jest w tej chwili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra jest na 100%, znam szzcegoly nie wiem czy moge pisac bo nie jestem do tego upowazniony.

Jak nie wejdzie to mozecie usunac moje konto! bedzie na 100% :brawo::brawo::brawo:

 

Jak dzieci. To po co piszesz ze wiesz, skoro jednak nie napiszesz bo nie jestes upowazniony. Sorry, ale jak dla mnie to taka dziecinada. Nikt Ci po stopach calowac nie bedzie i za pare godzin wszyscy beda wiedzieli co jest grane, o ile cos bedzie nowego grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to od tajnych źródeł, usłyszałeś przypadkiem w siedzibie C+? Wyluzuj koleś, do więzienia za to nie trafisz :D

PS. Nie róbmy moderatorom niepotrzebnej roboty, koleś wie i nie powie, ot co ;) A ze swojej strony przepraszam, że dokładam 4.5 grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...