Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisalem ze warunki gorsze niz moje tylko ze odbiegaja od standardu cenowego o jakim mozna przeczytac na forum ( pelna opcja z multiroomem na przedluzenie umowy byla w cenie 129 zl za to wszystko ). Mi nie zaproponowano multiroomu gratis wiec nie wybralem oferty podobnej do twojej wolalem obnizyc koszta . W zaleznosci od potrzeb za zaoszczedzone pieniadze mozna kupic splitter przewodowy lub bez. Jak kto woli. 50 zl wiecej za dekoder multiroom to przy 24 miesiacach umowy az 1200zl wiecej ( wlasny dekoder 700-800 zl + spliter 400-500zl ) . Ja bym wolal kupic wlasny niz placic za wynajem. Ale kazdy ma wlasne podejscie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi niestety nie chciano dac takich warunkow. Nie wiem , dlaczego niektorzy dostaja takie, a niektorzy gorsze, troche to nie w porzadku, ale tez mi nie chcialo sie bawic w wypowiedzenia itp, a zreszta ja wypowiedzenie moglbym zlozyc za 3 miesiace i wtedy sie targowac tak, z przez te 3 musialbym placic po 215, czyli i tak bym stracil ponad 150 zl, a moze w lutym nie byloby takich dobrych promocji?? Pamietaj ze te warunki targowaly osoby na samych koncach umowy, a nasze byly jeszcze sporo w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez. Bylem pewny ze odmowia... Dystrybutor u ktorego bylem w dzien kazal mi przyjsc w lutym... A wiesz, konsultant powiedzial, ze ta oferta wczesniejszego przedluzenia to prezent dla posiadaczy full, ( znaczy ten tv) , w zamian za to, ze nie mogli oni dostac w prezencie darmowych gwiadkowych opcji, jak posiadacze nizszych pakietow, moze cos w tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj przypadkowo natchnalem sie na ulotke w Avansie ->

 

http://www.yousendit.com/download/MVNjY ... RTZGa1E9PQ <-link do ultoki (nie wrzucilem tylko pakietow bo kazdy wie jak wygladaja)

 

niestety juz zamykali i nie mialem sie kogo zapytac czy to nowa oferta...jednak brak chociazby dekoderow sagem i pace swiadczyc moze o tym ze to jakas stara...OBY ! :( Bo promocja troche lipna dlatego nawet nie pisze warunkow prom. Niech kazdy sam sprawdzi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy jeśli teraz będę chciał zawrzeć umowę i wziąć na wynajem ten nowy PVR HD 500GB, to czy musi to być jakoś wyszczególnione w umowie? Chodzi mi o to żeby potem nie było problemów przy odbiorze typu: "Nie ma 500, są tylko 250. Biere Pan?" A potem już nie wymienią na 500, bo to będzie moja wina, że wziąłem 250 zamiast 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj przyadkowo natchnalem sia na ulotke w Avansie ->

 

http://www.yousendit.com/download/MVNjY ... RTZGa1E9PQ <-link do ultoki (nie wrzucilem tylko pakietow bo kazdy wie jak wygladaja)

 

niestety juz zamykali i nie mialem sie kogo zapytac czy to nowa oferta...jednak brak chociazby dekoderow sagem i pace swiadczyc moze o tym ze to jakas stara...OBY ! :( Bo promocja troche lipna dlatego nawet nie pisze warunkow prom. Niech kazdy sam sprawdzi :?

 

to promocja z października :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy jeśli teraz będę chciał zawrzeć umowę i wziąć na wynajem ten nowy PVR HD 500GB, to czy musi to być jakoś wyszczególnione w umowie? Chodzi mi o to żeby potem nie było problemów przy odbiorze typu: "Nie ma 500, są tylko 250. Biere Pan?" A potem już nie wymienią na 500, bo to będzie moja wina, że wziąłem 250 zamiast 500.
Cyfra + nigdy, ale to NIGDY nie robila problemow z wymiana dekoderow. Ja mam 250, dzis konsultant mi powiedzail, ze wrecz przedstawiciele cyfry maja obowiazek mi wymienic na 500, a jak nie beda chcieli, to mam podac adres i zostanie on ukarany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje w środę wysłać e-maila do C+, ciekawe czy się zgodzą przedłużyć umowę na podobnych warunkach jak koledzy powyżej(42zł komfort i Canal+ w cenie), zobaczę jak zareagują na propozycję umowy na 13 miesięcy.

 

Poczekam do środy, bo we wtorek coś ma być nowego w C+.

 

No proszę czyli jednak C+ się stara, czyli jednak plany z CP i N idą w niepamięć jak to zaoferują. Starają się o starego klienta, oby tak dalej :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj przyadkowo natchnalem sia na ulotke w Avansie ->

 

http://www.yousendit.com/download/MVNjY ... RTZGa1E9PQ <-link do ultoki (nie wrzucilem tylko pakietow bo kazdy wie jak wygladaja)

 

niestety juz zamykali i nie mialem sie kogo zapytac czy to nowa oferta...jednak brak chociazby dekoderow sagem i pace swiadczyc moze o tym ze to jakas stara...OBY ! :( Bo promocja troche lipna dlatego nawet nie pisze warunkow prom. Niech kazdy sam sprawdzi :?

 

to promocja z października :smile:

 

Avans i wszystko jasne :D

 

Nie powiem odetchnalem z ulga ...ciekawe czy jednak gdybym poszedl do nich czy by mi zaproponowali takie warunki (glownie chodzi o PVR za 0zl ale i tak pewnie nie mieliby na stanie) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym się Was poradzić. Rok temu skorzystałem ze świątecznej umowy cyfry+ z pakietem powitalnym przez 9 miesięcy za 50% i multipakiet C+ gratis. Umowa mi się kończy w styczniu. Na jakie warunki mogę liczyć chcąc przedłużyć umowę? Jest szansa na podobne warunki? Czy lepiej się skontaktować z cyfrą czy wysłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podobne warunki nie ma szans. Ja uzyskałem:

1. komfortowy+ przez 11 miesięcy 50% (może być podstawowy+)

2. wynajem Pvr 50% przez 11 miesięcy

3. Pakiet Canal+ przez 11 miesięcy 50% (z tego zrezygnowałem)

4. umowa na 13 m-cy czyli do końca marca 2011

A potem koniec świata (2012), więc powinni mocno zejść z ceny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odliczajac to czego nie masz, masz cene podobna do mojej ( 109+20+15+9= 153 ). Czyli dlaczego piszesz ze dostalem gorsze warunki jak Ty? Dostalem dokladnie takie same.

A poza tym pewnie za 14-18 miesiecy i tak bedzie mozna ja przedluzyc na nowych warunkach :)

Mi się umowa kończyła z końcem kwietnia, więc zadzwoniłem czy moge teraz na warunkach promocji z Tv przedłużyć umowę, udało się wynegocjować Prestiż HD+ za 129zł, dekoder PVR HD 0zł, tv 1zł tylko za multiroom muszę 15 zł dopłacić więc miesieczny abonament bedzie sie rownal 144zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem w listopadzie podpisać przedłużenie promocji z grudnia 2008 na full pakiet z HD na 13 miesięcy. Proponowali mi cene 83 +10 za dekoder na 11 miesięcy potem pełna opłata z możliwością obniżenia pakietu. Nie skorzystałem z tej propozycji i to chyba był błąd, teraz pewnie tego nie dostane :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek tato dostał pismo z cyfry /wcześniej nie wysyłał żadnej rezygnacji/ dotyczącą warunków przedłużenia umowy /brał rok temu jak była ta słynna promocja świąteczna/.

Teraz to co oferują: komfort + za 42 zł na cały okres umowy, lub podstawowy + za 29 zł też na cały okres umowy - nie wiem jaki okres wchodzi w grę, no i jeszcze canal+ z 100% rabatem za cały okres umowy. Oferta jak najbardziej do przyjęcia, tak mi się wydaje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy jeśli teraz będę chciał zawrzeć umowę i wziąć na wynajem ten nowy PVR HD 500GB, to czy musi to być jakoś wyszczególnione w umowie? Chodzi mi o to żeby potem nie było problemów przy odbiorze typu: "Nie ma 500, są tylko 250. Biere Pan?" A potem już nie wymienią na 500, bo to będzie moja wina, że wziąłem 250 zamiast 500.
Cyfra + nigdy, ale to NIGDY nie robila problemow z wymiana dekoderow. Ja mam 250, dzis konsultant mi powiedzail, ze wrecz przedstawiciele cyfry maja obowiazek mi wymienic na 500, a jak nie beda chcieli, to mam podac adres i zostanie on ukarany.

 

Pod warunkiem, że będą mieli hehehe

Poza tym z tymi karami, to ostro pojechał, bo większość punktów, najczęściej w marketach w ogóle nie robi wymian. Najlepiej od razu uderzyć do Centrum Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek tato dostał pismo z cyfry /wcześniej nie wysyłał żadnej rezygnacji/ dotyczącą warunków przedłużenia umowy /brał rok temu jak była ta słynna promocja świąteczna/.

Teraz to co oferują: komfort + za 42 zł na cały okres umowy, lub podstawowy + za 29 zł też na cały okres umowy - nie wiem jaki okres wchodzi w grę, no i jeszcze canal+ z 100% rabatem za cały okres umowy. Oferta jak najbardziej do przyjęcia, tak mi się wydaje. Pozdrawiam

 

Z postów osób, które skorzystały z tej oferty wynika, że umowa zawierana jest na 18 miesięcy z gwarancją ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dzwoniła do mnie Pani z Cyfry z propozycją umowy na 18 miesięcy:

- pakiet podstawowy+ oraz Canal+ przez cały okres trwania umowy za stałą kwotę 29 zł miesięcznie,

- pakiet komfortowy+ oraz Canal+ przez cały okres trwania umowy za stałą kwotę 42 zł miesięcznie.

 

Pani zaproponowała mi jeszcze do każdego z ww. wariantów pakiet HBO przez 2 miesiące gratis.

 

Pierwotnie myślałem, że jest to następstwo złożonego przeze mnie wypowiedzenia w dniu 2 grudnia 2009 r., ale okazało się, że jeszcze nie zostało ono zarejestrowane w systemie, a Pani dzwoni ot tak sama z siebie. Na razie podziękowałem bo do końca miesiąca pozostało trochę czasu, a umowa obowiązywałaby od 1 stycznia 2010 r. (jestem abonentem, który zawarł umowę w grudniu zeszłego roku z terminem obowiązywania okresu minimalnego do dnia 31 stycznia 2010 r.)

Wszystkie umowy czasowe mają gwarancję ceny, cena może się zmienić jedynie w momencie przedłuzenia umowy na czas nieokreślony.

 

Chyba, że w czasie trwania umowy zmienia się regulamin świadczenia usług i zmienia się cennik. Rozumiem, że w tych umowach 18 miesięcznych zawarta jest klauzula, która gwarantuje stałą cenę i tym samym uniemożliwia abonentowi wypowiedzenie umowy przed upływem minimalnego okresu jej obowiązywania w związku ze zmianą regulaminu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...