Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. W przyszłym tygodniu nowa oferta promocyjna (środa lub czwartek).Od poniedziałku zaczyna się wysyłka nowego dekodera i w zależności jak szybko rozprowadzą je do dystrybutorów. Nowa promocja będzie już zawierać nowy dekoder. Na dzień dzisiejszy tyle wiem. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załatwiłem przedłużenie na warunkach "polecanych" na forum: umowa na 18 msc-y, Komfortowy+ oraz Canal+ - 42zł/msc

Zadzwonili w 5 minut po wysłaniu maila :shock: Zgadzają się na wszystko, wyślą jeszcze aneks pocztą. Jestem w głębokim szoku po dawnych przejściach z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.postanowaiłem napisac podobnego emaila do cyfry ..mam umowe do konca stycznia ..odpowiedz dostałem po 3h zobacz jaką :odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż CYFRA+ przygotowała dla Pana atrakcyjną ofertę dotycząca przedłużenia Umowy o Abonament. Jest to:

 

1.Przedłużenie Umowy na 18 miesięczny Okres Minimalny

 

-Pakiet Komfortowy+ z rabatem 50% na 11 miesięcy,

-Opcja premium CANAL+ z rabatem 50% przez 18 miesięcy,

-Opcja premium HBO z rabatem 100% przez 2 miesiące,

-Opcja premium HD z rabatem 100% przez 13 miesięcy,

-Opcja 5x HD z rabatem 100% przez 13 miesięcy,

- Rabat 100% na najem dekodera HD PVR przez okres 18 miesięcy.

Był taki moment, że sądziłem, iż Cyfra nie wprowadza na początku grudnia extra promocji, ponieważ wie, że wielu abonentów czeka na podpisanie umowy do drugiego, aby mieć prawie miesiąc oglądania za darmo. I sądziłem, że grudniowa promocja wejdzie później. Być może tak będzie, ale ja jednak postanowiłem działać :D Na forum zobaczyłem dwa posty, w których ktoś napisał, że dostał Komfortowy i Multipakiet C+ (czyli to, co mnie interesuje) przez całą umowę za 42 zł. Dlatego też napisałem maila do Cyfry o takiej treści:

 

Witam,

 

Umowa kończy mi się 31 stycznia. Nie ukrywam, że interesuje mnie pozostanie z Cyfrą + na następne lata ;) Mój znajomy, który ma podobną sytuację otrzymał w ramach przedłużenia umowy następujące warunki: umowa na 18 miesięcy, pakiet komfortowy, oraz multipakiet Canal+ - przez całą umowę za 42 złote. Jeżeli są Państwo także mi takie warunki przedstawić to już dziś jestem w stanie przedłużyć umowę.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

 

Po dwóch dniach dostałem maila od Cyfry, że się zgadzają, proszą o podanie numeru tel., żeby mogli zadzwonić i dopiąć szczegóły. No i dzisiaj dopiąłem. Umowa zawarta na warunkach: 42 zł przez całą umową za Komfortowy i Mutlipakiet. Wynajme dekodera - 0 zł. Mi to wystarczy, ponieważ w HD nie planuje na razie inwestować, a wszelakie Cinemaxy mnie nie interesują ;)

Konkluzja: piszcie maile do Cyfry z Waszymi zadaniami, a na pewno coś odpiszą i w końcu się zgodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu odpowiedziałbym na e-maila z cyfry ponownie proponując warunki przedłużenia kontraktu, o których pisałeś w pierwszym e-mailu. Być może osoba, która udzielała odpowiedzi w natłoku zajęć przeczytała tylko dwa pierwsze zdania Twojego e-maila i wkleiła szablonową odpowiedź. Nie zaszkodzi spróbować raz jeszcze.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy skorzystaniu z promocji cyfry plus - pakiet prestiżowy + na 24 miesiące otrzymuje wszystkie kanały hd za 0zł , telewizor M237WDP-PZ 23 calowy LG czy orientujecie się może czy ten telewizor napewno jest na własność? Za tę złotówkę? I czy się dostaje na niego jakąś gwarancję a jeśli tak to na ile miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy skorzystaniu z promocji cyfry plus - pakiet prestiżowy + na 24 miesiące otrzymuje wszystkie kanały hd za 0zł , telewizor M237WDP-PZ 23 calowy LG czy orientujecie się może czy ten telewizor napewno jest na własność? Za tę złotówkę? I czy się dostaje na niego jakąś gwarancję a jeśli tak to na ile miesięcy?

 

Tak, telewizor jest na własność. Podpisujesz umowę stwierdzającą, że stajesz się nabywcą TV.

Telewizor jest objęty standardową gwarancją producenta - 36 miesięcy (telewizor został sklasyfikowany jako monitor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończyła się w marcu 2010, przedłużyłem na 24 miesiące za 159 zł za pakiet maksymalny ze wszystkimi opcjami i Multiroomem z HBO digital i dekoderem PVR za 0 zł + ten telewizorek za 1 zł. Czyli przez 24 miesiące będę płacił co miesiąc 159 zł, a w tym miesiącu płaciłem 215, i dostaje za darmo monitor do kompa. Wedlug mnie się opłaciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy skorzystaniu z promocji cyfry plus - pakiet prestiżowy + na 24 miesiące otrzymuje wszystkie kanały hd za 0zł , telewizor M237WDP-PZ 23 calowy LG czy orientujecie się może czy ten telewizor napewno jest na własność? Za tę złotówkę? I czy się dostaje na niego jakąś gwarancję a jeśli tak to na ile miesięcy?

 

Tak, telewizor jest na własność. Podpisujesz umowę stwierdzającą, że stajesz się nabywcą TV.

Telewizor jest objęty standardową gwarancją producenta - 36 miesięcy (telewizor został sklasyfikowany jako monitor).

 

Dziwne, mi przy przedłużeniu umowy mówili , że TV jest NA WYNAJEM za 50 gr za 24 miesiące, a na własność po 24 miesiącach, jeśli wtedy dopłace nastepne 50 gr. A standardowa gwarancja LG na tV , bo akurat mam nowy ich super telewizor jest na 24 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kurcze, chciałbym dzisiaj podpisać nową umowę na cyfrę+ i nie wiem czy jeżeli wezmę teraz PVR 250GB, będzie go można później wymienić na PVR 500GB - bez żadnych dopłat oczywiście. Może lepiej wstrzymać się do 15-16 grudnia?

Powiem Ci, że w piątek byłem w jednym z Centrów C+ w Łodzi i sprzedawca rozmawiając z klientem apropos PVR`ów, powiedział, że nie wie kiedy będą nowe dekodery i co ciekawe, że nie będzie możliwości wymiany jeśli abonent posiada sprawnego "starego" PVR`a :/ Ile w tym prawdy ciężko powiedzieć. Napisałem co zasłyszałem. Może tak powiedział bo klient był, co tu dużo mówić, irytujący i arogancki, chociaż podkreślał, że dotyczy to każdego dotychczasowego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzis przy przedłużaniu umowy powiedzieli, że moge wymienić starego na nowego od ręki, a jeżeli będe mial z tym problemy mam dzwonic do dzialu przedluzania umow z adresem takiego cwanego dystrybutora i ze oni z nim to zalatwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi przy przedłużeniu umowy mówili , że TV jest NA WYNAJEM za 50 gr za 24 miesiące, a na własność po 24 miesiącach, jeśli wtedy dopłace nastepne 50 gr. A standardowa gwarancja LG na tV , bo akurat mam nowy ich super telewizor jest na 24 miesiace.

 

Hmm... to trochę dziwne co piszesz zwłaszcza w kontekście ustalonych przez Cyfrę zasad przekazania telewizora:

 

1. Telewizor sprzedawany jest przez Canal+ Cyfrowy sp. z o. o.

Klientowi w cenie promocyjnej – za 1 PLN.

2. Klient podpisuje w punkcie dystrybucyjnym Umowę o Abonament na

pakiet Prestiżowy, Prestiżowy HD lub Komfortowy z opcjami Canal+ i HBO

na 24 miesiące oraz aneks promocyjny określający zasady promocji.

3. Przy rejestracji umowy wymagane jest podanie numeru telefonu

komórkowego oraz okazanie dwóch dowodów tożsamości.

4. Wartość – 1 PLN za zakup telewizora w cenie promocyjnej doliczany

będzie do najbliższego bilingu.

5. Faktura potwierdzająca zakup telewizora wysyłana będzie do Abonentów

w terminie do 7-miu dni od wydania telewizora z magazynu.

6.Telewizor wysyłany będzie kurierem pod adres wskazany w Umowie o

Abonament w ciągu 10 dni od daty podpisaniu umowy.

7. Każdorazowo, przed wysłaniem telewizora do Abonenta pracownik firmy

kurierskiej, telefonicznie ustali godzinę doręczenia sprzętu.

8. Preferowane godziny dostaw telewizorów do Abonentów – 16:00 –

22:00

9. Firma kurierska podejmie dwie próby doręczenia telewizora, po

pierwszej nieudanej pracownik pozostawi awizo. Po dniu przerwy podjęta

będzie druga próba doręczenia sprzętu, w przypadku ponownej

nieobecności Abonenta przesyłka wróci do magazynu głównego.

10. Podczas dostawy sprzętu zostanie podpisana umowa kupna –

sprzedaży telewizora. Przed przekazaniem przesyłki kurier ma

obowiązek sprawdzenia zgodności dokumentów .

11. Gwarancja wystawiana jest na okres 3 lat i ważna z dowodem zakupu

– fakturą VAT. Gwarantem jest producent telewizora, firma LG

Electronics Polska Sp. z o.o.

02-342 Warszawa, Al.Jerozolimskie 162a

12. Zerwanie umowy w trakcie okresu minimalnego przez Abonenta który

zakupił telewizor będzie skutkowało naliczeniem kary umownej w kwocie

1200 zł. (800 + 400zł).

● 400zł za zerwanie Umowy o Abonament

● 800zł za utratę telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może przy przedluzaniu umow jest inaczej. Pytalem sie konsultanta, wyraznie zaznaczyl: TV jest mi wynajmowany na 24 miesiace za 50 gr, a po 24 miesiach jak bede chcial go na wlasnosc musze doplacic 50 groszy. I tak brzmialo w tekscie umowy przedluzanej telefonicznie. Robilem to dokladnie 30 minut temu. A co do gwaracji, mozliwe ze ten akurat ma te 36 m. skoro tak pisze. Na mojej miedzynarodowej karcie gwarancyjnej od LG sprzed miesiaca pisze, ze LG udziela gwarancji na produkty elektroniczne na okres 24 m. .

I co jeszcze bardziej dziwne: Mi umowa konczyla sie ostatniego dnia marca 2010 roku, czyli za prawie 4 miesiace, a dostalem nowa. A wszedzie mowia ze cyfra daje przedluzenia dopiero dwa miesiace przed koncem.... I dostalem jak w N-ce: stala kwote za full na 24 miesiace. Konsultant ręczył, ze ta wersja przedluzenia z TV obowiazuje do konca grudnia.

ps: dostane egzemplarz poczta, wkleje skan.

Ps mi sie oplaca: Odliczajac 15 zl za multiroom i 9 za HBO digital mam full za 135 zl miesiecznie. W n-ce full przy gorszej ofercie programowej jest za 99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy w czasie trwania aktualnej umowy ( do marca ) można zamieścić aneks do umowy ( np. przedłużenie na kolejne 18 miesięcy na" innych warunkach" :D ) czy trzeba czekać do końca obecnej umowy ?

 

Jest możliwość przedłużenia takiej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może przy przedluzaniu umow jest inaczej. Pytalem sie konsultanta, wyraznie zaznaczyl: TV jest mi wynajmowany na 24 miesiace za 50 gr, a po 24 miesiach jak bede chcial go na wlasnosc musze doplacic 50 groszy. I tak brzmialo w tekscie umowy przedluzanej telefonicznie. Robilem to dokladnie 30 minut temu. A co do gwaracji, mozliwe ze ten akurat ma te 36 m. skoro tak pisze. Na mojej miedzynarodowej karcie gwarancyjnej od LG sprzed miesiaca pisze, ze LG udziela gwarancji na produkty elektroniczne na okres 24 m. .

I co jeszcze bardziej dziwne: Mi umowa konczyla sie ostatniego dnia marca 2010 roku, czyli za prawie 4 miesiace, a dostalem nowa. A wszedzie mowia ze cyfra daje przedluzenia dopiero dwa miesiace przed koncem.... I dostalem jak w N-ce: stala kwote za full na 24 miesiace. Konsultant ręczył, ze ta wersja przedluzenia z TV obowiazuje do konca grudnia.

ps: dostane egzemplarz poczta, wkleje skan.

Ps mi sie oplaca: Odliczajac 15 zl za multiroom i 9 za HBO digital mam full za 135 zl miesiecznie. W n-ce full przy gorszej ofercie programowej jest za 99zl.

 

OK. Nie spieram się i sygnalizuję, że przytoczone zasady przekazania telewizora odnosiły się do promocji listopadowej. Być może teraz to wygląda trochę inaczej. Jeśli chodzi o warunki gwarancji to LG co do zasady udziela gwarancji na sprzęt 24 miesiące - wyjątkiem są monitory i projektory, gdzie okres gwarancji wynosi 36 miesięcy (tak jak wspomniałem w poprzednim poście oferowany przez Cyfrę odbiornik jest de facto monitorem z tunerem TV.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu się zgadzam. Ja przy rozmowie z konsultantem miałem otwarte forum i czytałem mu niektóre posty, to powiedział, że większość tych tzw. przecieków to pic na wodę.

aaa jeszcze jeden numer: obecna umowa jest na żonę, a konsultant przedłużył ja ze mną. Zastanawiam się co by się stało, gdy żona ją zakwestionowała :mrgreen: , bo de facto za męża mógł się podać każdy znający jej adres zamieszkania i numer abonenta i telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończyła się w marcu 2010, przedłużyłem na 24 miesiące za 159 zł za pakiet maksymalny ze wszystkimi opcjami i Multiroomem z HBO digital i dekoderem PVR za 0 zł + ten telewizorek za 1 zł. Czyli przez 24 miesiące będę płacił co miesiąc 159 zł, a w tym miesiącu płaciłem 215, i dostaje za darmo monitor do kompa. Wedlug mnie się opłaciło.

 

Mi umowa konczyla sie w maju i otrzymalem pakiet Prestizowy HD za 109 zl ( wiec juz 50 zl przeplaciles ) oczywiscie nie bralem multiroomu bo mam splitter ale kosztuje on 15 zl miesiecznie wiec i tak duzo przeplacasz . HBO Digital promocyjnie kosztowalo mnie 6 zl ale zrezygnowalem. Wydaje mi sie ze mozna bylo wybrac korzystniejsza wersje umowy i chyba ta ktora wybrales nie jest oplacalna biorac pod uwage to co proponuja na przedluzenie. Standard to cena 129 zl ze wszystkim ( prestizowy HD multiroom pvr ) . Jesli nadal uwazasz ze wybrales dobra opcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M owisz o cenie przez cala umowe czy za pare miesiecy? I chodzi o umowe na 24 m. z Tv? Bo za tv licze powiedzmy te 25-30 zl miesiecznie wiecej patrzac na jego cene. Wiec odejmujac za TV i multiroom i za hbo digital wychodzi mi cena za prestiz 105 zl za caly okres umowy. (stala cena). Czyli duzo taniej niz tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam krecic ? Pisalem o tym juz ladnych kilka stron temu cena 109 zl na caly okres umowy. Poruzmienie przyszlo mi w piatek. 109 zl to cena za full pakiet bez wynajmu dekodera z ktorego z rezygnowalem. Taka oferte mi przedstawil konsultant mimo ze jestem w trakcie 8 miesiaca umowy. Nie wiem co mialo na to wplyw bo skoro daja taka oferte to nad czym mam sie zastanawiac jesli teraz mialem 99 zl za full pakiet + hbo digita + pvr w tej cenie jeszcze do konca lutego. Umowa na 24 miesiace z TV ( multiroom teraz kosztowal by mnie 30 czy 35 zl wiec podziekowalem - po 12 miesiacy umowy 15 zl ale po nie widze potrzeby by brac , nie bede mial tylko HBO Digital i ich dekodera bo kupilem wlasny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowe z TV na 24 miesiac 109 zl za PRESTIZOWY HD . Nie mam PVR Multiroomu i HBO Digital. Umowa obowiazuje mnie do 30 listopada 2011 roku ( tak napisane na aneksie ). Obecna skonczylaby sie z koncem maja wiecj jeszcze 6 meisiecy zyskalem , ktore i tak musialbym stary kontrakt utrzymywac. (3 ostatnie miesiace bez znizek z mozliwoscia zmiany pakietu na nizszy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odliczajac to czego nie masz, masz cene podobna do mojej ( 109+20+15+9= 153 ). Czyli dlaczego piszesz ze dostalem gorsze warunki jak Ty? Dostalem dokladnie takie same.

A poza tym pewnie za 14-18 miesiecy i tak bedzie mozna ja przedluzyc na nowych warunkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...