Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cyfra.tv

 

podobno nie mozna juz brac komfortowego z telewizorem, wiec jak to jest z ta oplata 20 PLN za PVR?

 

 

Można brać Komfortowy z telewizorem tylko z opcją multiroom (20zł) i dekoder PVR kosztuje w tej promocji 20 zł. Było już pisane parę razy o tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie promocja będzie ale ... noworoczna. Cyfra czeka aż umowy z grudnia 2008 roku przejdą na czas nieokreślony, czeka też na ruchy konkurencji. Trzeba tylko cierpliwości i czasu. Pamiętajcie, że forum to jest ciągle inwigilowane przez wysłanników poszczególnych platform, oni wiedzą doskonale o naszych oczekiwaniach i ... pobożnych życzeniach.

Cierpliwości i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoslaw

 

a skąd masz te informacje o procentach :), nawet nie wiesz ilu tu" szpiegów" z C+ zagląda i sonduje nastroje forumowiczów. Co do samej promocji to w/g mnie logiczne jest że w końcu C+ zrobi super promocje ale będzie ona albo tuż przed Bożym Narodzeniem albo na Nowy Rok. Powodów jest kilka- brak ruchów ze strony konkurencji, masa klientów którzy podpisali umowę w XII 2008 którzy z automatu przedłużą umowę ( czytaj nie wypowiedzą jej ), ostatnia promocja z telewizorem za 1 zł która przyciągnęła sporo klientów. Sam fakt iż obecna promocja jest gorsza od listopadowej też o czymś świadczy, w/g mnie to cisza przed burzą .... będą działy się jeszcze ciekawe rzeczy ale pod koniec roku. Na razie jest kupa dzwoniących z promocji grudniowej 2008 którym trzeba zrobić promocję przedłużeniową - oczywiście nową i lepszą no i najlepiej na 18 lub 24 m-ce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie promocja będzie ale ... noworoczna.

Żebyś się nie zdziwił.

Umowy 13-miesięczne mają jak najbardziej sens z punktu widzenia operatora, który ma "12-miesięczny" cykl promocji świątecznych.

W ten sposób większość ludzi przedłuża umowy w grudniu, nadpłacając jeden miesiąc (a potem kolejny i kolejny i kolejny itd.)

Dla operatora czysty zysk - klient jest związany umową, proponujemy mu po roku coś extra, klient płaci 13 miesiąc tak czy siak, ciesząc się z super oferty miesiąc wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest potrzebne do multirooma który jest "gratis"

Byłem i powiedzieli tak:

drugi konwerter

drugi dekoder

kable

splitter

 

Dodam że mam już cyfrę i chcę przedłużyć umowę (więc mam już jeden dekoder, jeden konwerter i antenę).

A do jakich pakietów ona jest minimum? dla nowych jest to komfortowy +, opcje cyfry + i hbo. A jak jest u tych co przedłużają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem przez stronkę C+ wniosek żeby się skontaktowali ale nikt nie zadzwonił.

Chyba mają tak dużo klientów że z tym też się nie wyrabiają.

Wiadomo jak wygląda sytuacja z zamawianiem przez internet i miesiącem gratis dla internautów ?

W sytuacji gdybym zamówił jeden z pakietów, dekoder i antenę przez net wysyłane jest to kurierem czy do odbioru w ustalonym punkcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi taką rzecz ... Na jakie warunki przedłużeniowe mogę liczyć przy abonamencie konfortowym? Interesowałby mnie szczególnie ten darmowy multiroom (już nawet bez tego LG`ka za 1 zł) - myślicie, że dałoby radę to wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze dwa lata temu ale opcja jest od listopada. Są dwa warianty:

1 - bierzesz tylko podstawowa a następnego dnia zamawiasz 5xHD i wymieniasz dekoder z SD na HD (jeżeli jeszcze są)

2- -wybierasz od razu podstawowy i 5xHD. Ale ponoć Cyfra ma problem z brakiem dekoderów HD.

 

Opcja 5xHD nie jest promocyjna. To stała oferta. Promocyja może być cene. Ja mam. Dopłacam tylko 15 zeta do końca czerwca.

Do tej pory miałem 3xHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w ICA da się jakoś sprawdzić, że umowa jest na wypowiedzeniu? czyli, ze dotarło do nich wypowiedzenie?

Da się Trzeba sprawdzić to poprzez modyfikacje pakietu Dajesz symulacja i plan jest np na 3 miesiące tylko lub na dwa. W ostatnim miesiącu nie da się modyfikować nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wziąć powitalny z canal plus na 18 miesięcy tylko ze chciałbym wziać 1 miesiać gratis. To polega na tym ze dzwoni się na infolinię omawia szczegóły i wskazuje sklep gdzie się odbierze sprzęt i podpisze umowę??? Poza tym jaki dekoder kupić?? Chcę go sprzedać bo mam swój wiec mam pytanie na jakim najwięcej wyciągnę? Myslałem o prv hd i pakiecie podstawowym ale chyba w grudniu nie doczekam się na promocję wypożyczenie za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie dziwne pytanie, ponieważ kupiłem ten zestaw z telewizorem w pakiecie komfortowym z C+ i HBO no i jak już wspomniałem powyżej Pani pomyliła mi się z załaczeniem zamiast 5 razy HD to włączyła tylko Animal Planet HD ( jest to wyjaśniane w Warszawie mam nadzieje, że mi to zmodyfikują. W Warszawie, dlatego, że u mnie system nie działał u dystrybutora i zlecił to właśnie im...) no ale mam takie pytanie robie sobie symulacje właśnie dołączając na przykład mtvHD i wtedy w symulacji pojawia mi się, że mam mniej płacić po odjęciu rabatów niż teraz... jak to jest możliwe i czy symulacja pokazuje rzeczywiście dobre kwoty;| zamiast za pierwszy miesiąc zapłacić 46.90 czyli ze mam zapłacić tylko 36.95;| dlaczego tak się dzieje;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście . Opcja 5xHD od komfortowego+. No to się pomyliłem. :oops:

Ale dla pewności zadzwoń do nich.

 

Przed chwilą dzwoniłem na infolinię z pytaniem czy do pakietu podstawowego+ otrzymam opcję 5xHD czy tylko 3xHD? Pan konsultant udzielił mi dokładnie takiej odpowiedzi: "Do pakietu podstawowego+ otrzyma pan dokładnie 4xHD: National Geographic HD, Animal Planet HD, MTVN HD oraz Eurosport HD". O nic więcej nie pytałem, tylko pomyślałem, że zadzwonię raz jeszcze jutro i to zweryfikuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...