Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu - właściwie twój post rozwiązuje zupełnie tą całą zagadkę. Polecam ją wszystkim, z tym, że takie "zagadki", trzeba też zrozumnieć.

 

Siedzialem troche czasu w interesie i wiem mniej wiecej jakiemu klientowi na czym zalezy no i znam troche polityke cyfry+ no i cala masam moich przemyslen na ten temat.....

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce taniochę to już ma CP Familijny :wink:

Oczywiście nie byłoby dyskusji o swojej racji, gdyby niepowyższy cytat. :roll: Zamożny kliencie. :roll:

 

P.S.

...czy dziś trzynasty?

 

No cóż, niestety nie aż taki zamożny. Dziwię się też, ze kolega spłyca dyskusje w tą nutę. No ale niech będzie :?

 

Edycja:bogdan425 - ja stwierdzam fakt i nie dziwię się. Brzydko też jest wypowiadać się z takimi stwierdzeniami i może już ogólnie do wszystkich - biedacy, nie stać cię itd. - przecież tak nie można ludzi poróżniać, wytykajac to czy tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mysle ze raczej odbiorca C+ i HBO sa ludzie ktorzy po prostu lubia dobre filmy i pogladac TV ...

Krzychu

 

Wracamy do wątku "na czym nam zależy". Też uważam, że większość odbiorców tych kanałów wie za co płaci i czego może oczekiwać. Moim zdaniem za ofertę tych kanałów warto zapłacić po 29 zł.

 

A promocje? Jak czytam to najczęściej padają porównania cenowe do CP. Czy mają rabaty dla stałych abonentów? Program lojalnościowy który też jest promocja dla ab.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodzi termin umowy w maju br. Czyli od października 2005 do maja 2007 mija 19 miesięcy, bo na tyle czasu umowę podpisałem.

Czego mogę się teraz w maju spodziewać, jakich propozycji i promocji ze strony Cyfry+??? Bo będę przedłużać termin umowy. Co mi zaproponują??

Ciekawe...

Jak myślicie, co w maju zaproponują?

Pozdro :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś dzwoniłem do CTA Cyfry+ i pytałem w takiej sprawie.

Od 2 lutego 2007 miałem włączoną opcję premium HBO wraz z AXN. Dziś dzwoniłem (ponieważ chciałem jak to zawsze można było robić, po połowie miesiąca włączyć opcję dodatkową i aby do końca danego miesiąca w którym dzwoniłem była gratis i naliczenie trwało dopiero od pierwszego dnia kolejnego miesiąca oraz również w tym czasie zaplanować zmianę i wyłączenie opcji pierwszego dnia kolejnego miesiąca. Np.

Załóżmy, posiadam opcję premium HBO przez cały luty, który za darmo odbierałem, a naliczenie od 1 marca, później dzwonię 15 marca aby zamówić CANAL+ i aby już włączyli i do końca marca już był włączony i abym odbierał gratis a naliczenie by trwało od pierwszego kwietnia a również kiedy dzwoniłem 15 marca po CANAL+ zaplanowałem zmianę taką, że od 1 kwietnia mi odłączą HBO i naliczenie będzie trwało tylko za CANAL+).

Ku mojemu zdziwieniu dzwonię dzisiaj do CTA aby tak sobie zmienić, czyli włączyć dziś (15 marca) CANAL+ a zaplanować wyłączenie HBO oraz AXN od 1 kwietnia, jak dotychczas można było tak robić. Dziś uzyskałem odpowiedź na moje pytanie od konsultanta, że nie jest takie coś możliwe i że mogę tylko albo dołączyć dziś CANAL+ i mieć wraz z HBO i do końca tego miesiąca bym odbierał gratis a naliczenie wraz z HBO dopiero od 1 kwietnia lub odłączyć HBO i żadnej premium nie dołączać, tylko można opcje dodatkowe zwykłe.

Zdziwiło mnie to dziś. Ale i tak ze strony Cyferki super była promocja również z tym, że jeden miesiąc cały opcji gratis, drugi płatny. Tyle można było miesięcy sobie wziąć, że tutaj trzeba Cyferkę pochwalić. Dobra promocja.

Ale co z tym??? Zdziwiło mnie to dziś i wybrałem możliwość nr 3 czyli zamieniłem HBO na CANAL+ i obecnie do końca marca zamiast HBO mam CANAL+ oraz AXN a od 1 kwietnia odchodzi AXN i zostaję z premium CANAL+. Już nie mam od dziś HBO, zamieniłem..

Zdziwiłem się dziś. Odkąd mam Cyferkę zawsze można było tak robić jak opisałem wyżej.., niektóre osoby wiedzą na tym forum za pewne o co mi chodzi.

Co myślicie??

Pozdrawiam :wink::wink::D

Ale ogólnie Cyferka zawsze daje dobre promocje zwłaszcza na jakieś okresy świąt. Świąteczne promocje, czy na Boże Narodzenie, czy Wielkanoc, Nowy Rok itd. Nie narzekajcie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i trafiłem na niekompetentnego konsultanta ale gdy tłumaczyłem tej Pani to 2 razy poszła na konsultację z kimś tam i prosiła o chwilę cierpliwości, poszła to sprawdzić, z kimś rozmawiać.

Także widocznie coś się pozmieniało z tymi ich opcjami, zasadami co do nich itd.

Co uważacie??

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w telewizyjnym dodatku Wyborczej znalazłem bardzo ciekawą ofertę C+ HD mianowicie: aktywacja HD(dekoder+antena) gratis zamiast 299 zł,Pakiet Prestiżowy gratis do 4 miesięcy plus abonament HD d0 30.06. gratis i zniżka na wybrane modele tv Sharp.Jak dla mnie b. dobra oferta i ruch ze strony C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon daj spokój z tym i zapłać całość.

Co Ci zależy jak i tak przeplaciłes :D

 

A tak na powaznie to pewnie w koncu doszli do tego ze kazdy tak kombinuje, dzwoni co miesiąc zmienia pakiety, blokuje telefony :D zadręcza nowe pracowniczki takimi pytaniamia one nie wiedzą o co chodzi, a zwykly niekombinujący abo nie moze sie dodzwonić :D:D

 

A co do pakietu za 18zł to dobrze ze cos sie ruszyło z obnizką ABO ale te kanały co są w tym pakiecie to przeciez smiech na sali :D

TO chyba wiecej jest w tym polsatowskim za 9,90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitalny to moim zdaniem po prostu powitalny, na początek, do zapoznania się, jest to poważna alternatywa, bo nie kosztuje drogo, a biorąc pod uwagę jakość obsługi i w ogóle platform jest sensowna.

Najfajniejsze jest to, że Canal+ i HBO można podłączyć do tańszego pakietu, to jest krok naprzód, bo daje większy wybór, a w końcu te kanały to najlpesza wizytówka i na tych kanałach głównie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, jaką promocję, co mi zaproponują w maju br. ponieważ teraz w maju wychodzi mi termin umowy. Jak myślicie, co zaproponują?? Na pewno postraszę ich i powiem, że może pomyślę o rezygnacji z Cyfry+ wtedy zaproponują mi jeszcze lepszą promocję może :D

Jak myślicie, co w maju mi zaproponują kiedy będę przedłużać umowę??

Pozdro :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...