Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że to nie dotyczyło mojej osoby ponieważ jak widać stać mnie na własny sprzęt i nie muszę "robić zająca" pod salonami Cyfry , podróżować po całym kraju czy też przeszukiwać Allegro by znaleźć PVR-a.

 

Absolutnie nie :-) To była tylko taka luźna dygresja z mojej strony, która się "narodziła" po przeczytaniu postów niektórych forumowiczów......

 

pozdrawiam

marcin

 

PS. Podoba mi się sformułowanie "robienie zająca pod salonami" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto już otrzymał ten monitor tv mógłby napisać ile jest tam wejść HDMI ? Pytam, bo różne źródła podają rozbieżne informacje. Na jednym z portali przeczytałem, że jedno a na stroni LG pisze o dwóch wejściach.

 

Ten telewizor ma:

 

2 wejscia Euro Scart

1 wejscie HDMI,

1 wejscie DVI-D ( parametry ma podpbne do HDMI - tylko ina wtyczka)

1 Component

1 optyczne

1 D-Sub ( + kabel w zestawie dp podł. komputera)

1 USB

1 wejscie Audio IN stereo

1 wejście Optical

1 wejscie antenowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten telewizor ma:

 

Czemu piszecie, że to telewizor?

Przecież to jest monitor z tunerem TV.

Nawet sam producent nazywa "to" monitorem.

 

A czemu monitor ??? Posiada wejście antenowa a także tuner telewizji cyfrowej więc można nazywać go telewizorem :

Każdy niech sobie nazywa jak chce . Komu to przeszkadza ze jeden mówi monitor a drugi telewizor??? I tak jest wart ponad 1000 zł więc Cyfra+ robi super promocje po jeszcze daje pakiety i opcje dodatkowe przez rok 50% tansze. Niektórzy płacą po 150 zł przez kilka lat i nie płaczą a tu nie dośc że kanały HD za darmo , multorom za damo , pakiety i opcje tansze 50% to jeszcze tele-monitor za 1 zł i zle :) Normalnie tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie technologia poszła juz tak daleko że róznica miedzy typowym TV, a monitorem TV praktycznie zanikła.

Co do TV z doddatkową funkcją monitora jest obawa że stosując TV podłaczony do komputera przy zatrzymanych szybciej sie zużyje.

Nie ma natomiast obawy że monitoro-TV przy pracy z komputerem szybciej sie zużyje, a o odbiorze programów TV to już nie ma mowy o szybszym zuzyciu.

Gdybym miał kupowac Telewizor to na pewno wybrałbym typowy TV i min 26 `` - ale za prawie darmo 1,00 zł. nad czym sie tu zastanawiać.

Znam przeciez takich, którzy dzien przed wprowadzeniem tej promocji z TV - podpisali taką samą oferte (może nawet mniej atrakcyjną pakietowo z wyjątkiem tuneraHD PVR za 0,00 zł ) za te same pieniądze - ale bez multiroomu i TV 23 `` no "monitora-TV"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do znajomego to na forum N-ki przeczytałem coś takiego

 

"Dzwoniłem do znajomego APS-a Cyfry i powiedział że był gdzieś tam na spotkaniu i po kulisami się mówiło o tym, że możliwe że wejdzie promocja C+ gdzie pakiet Prestiżowy będzie kosztował nie coś tam 150zł a 99zł przez 24miesięce, i anologicznie reszta pakietów. Dla mnie to wymiata, i HBO i Canały + poniżej stówki, itd....'

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w tej ofercie niby takiego super, jak teraz masz Prestiżowy + (ale defacto Prestiżowy HD+ - bo kanały HD za darmo) za średnio 116 zł przy umowie na 24 miesiące, a do tego TV za 1zł. Więc to jest napewno lepsza oferta bo niby kosztuje te nieco ponad 400zł więcej ale dostajesz TV.

Zresztą teraz masz Komfortowy z C+ i HBO, oraz Filmbox i opcje HD za średnio 86zł miesięcznie z TV, jedynie nie masz Cinemax oraz Orange Sport co większość osób jakoś przeboleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kończąca się listopadowa promocja jest bardzo "niebezpieczna" dla Cyfry+! Dwadzieścia cztery miesiące miną jak z bata strzelił. I z taką siłą, jak w tej promocji, zaczną się wypowiedzenia. Wtóruję Cyfrze+, że za rok musi również dać "silną" dwudziestoczteromiesięczną promocję. Inaczej, po kolejnych dwunastu miesiącach, nastąpi "niepowetowana strata" dla platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...