Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle Philipsy HD mozna kupic ale PVRow nie sprzedaja koniec kropka. Allegro to inna sprawa jak chcesz sie bawic w pasera to mozesz spróbować kupci PVR na allegro tylko zebys sie pozniej nie zdziwil

 

Kupić nie można ale tuner może się np. "zapodziać" gdzieś w domu albo ulec "uszkodzeniu", zgłaszasz do Cyfry zniszczenie (art.4 par. 2 ppkt 4 regulaminu - 48 godzin od utraty sprzętu) np. pies pogryzł tuner, płacisz odszkodowanie zgodnie z cennikiem i stajesz się właścicielem. Jakie jest odszkodowanie za utratę tunera PVR w cenniku ? Nie znalazłem tego w mojej umowie (nie wypożyczałem nigdy PVR-a).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn że jak go odasz no powiedzmy jak się znajdzie po roku to Cyfra odda ci 800 zł (już znalazłem cennik) ? Nie znalazłem zapisu że w wypadku oddzyskania sprzętu należy go oddać Cyfrze jeśli sie zapłaciło osdszkodowanie. Jeśli ktoś dostanie rekompensatę za utraconą rzecz to wydawało mi się że tę rzecz mogę zabrać ale możę się mylę, sprawdzę dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś przecieki co do promocji świątecznej:)?

 

Przy przedłużeniu umowy na 13 miesięcy zaproponowano mi:

PVR -Gratis 13 miesięcy

Komfort+/Podstawowy Plus Rabat 50% 9 miesięcy

Canal+ 50%8 miesięcy

HD -Gratis C+paczka 5 gratis 13 miesięcy

Umowa od grudnia 2009 stycznia 2011

 

i przy podstawowym wg konsultanta napewno nie ma E2HD i NG jak praktyka?

A i jeszcze 2 miesięce paczka HBO gratis?

 

Świąteczna będzie lepsza jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na wypowiedzeniu i zaproponowali mi przedłużenie umowy na 13 miesięcy na warunkach:

Full opcja za 83 na 11 miesięcy ostatnie dwa za pełna opłata lub zmiana pakietu.

PRV za 10 zł

Oczywiście propozycje z TV na 24 miechy za 129 i multi tez mam ale nie jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M237WDP-PZ

Szkoda. Ten "inny" model ma głośniczki mocniejsze (2 X 5 W). I nie tylko głośniki. Ale nie jest źle.

Świąteczna będzie lepsza jak myślicie?

To, że promocja z telewizorem skończy się w poniedziałek, to już wszyscy wiedzą. A we wtorek? Intuicja podpowiada mi, że ta nowa nie będzie już "lepsza" Czeka nas tylko „grudniowa” powtórka? Multiroom ma być w promocji aż do marca. Grudzień to i tak szał zakupów. Ludzie kupują i kupią wszystko jak leci. Z początku myślałem, że "gorszą" grudniową promocją Cyfra+ strzela sobie w stopę. Nic podobnego. Konkurencja też jest już "wypalona" Może być jeszcze tak, że w ostatniej chwili, co nieco w promocjach poprawią "wszyscy" (wyjątkowo Polsatowi, to już na niczym nie zależy. Chyba?). Ale to wszystko będzie "jasne" dopiero pierwszego. Chyba, że ktoś tu, bardziej jest „oświecony” :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn że jak go odasz no powiedzmy jak się znajdzie po roku to Cyfra odda ci 800 zł (już znalazłem cennik) ? Nie znalazłem zapisu że w wypadku oddzyskania sprzętu należy go oddać Cyfrze jeśli sie zapłaciło osdszkodowanie. Jeśli ktoś dostanie rekompensatę za utraconą rzecz to wydawało mi się że tę rzecz mogę zabrać ale możę się mylę, sprawdzę dokładnie.

 

To może jednak nie działa do końca w ten sposób, bo jakim cudem opłacałoby im się sprzedawać te dekodery za ~500zł?

hmmm

A poza tym rozumiem, że po takim zgłoszeniu dekoder byłby blokowany w Cyfrze i nie mógł być ponownie użyty ew gdyby był, to Cyfra wyciągnęłaby konsekwencja od ostatniego dzierżawcy i nowego właściciela [blokada karty, brak zgody na nowe umowy, etc].

Pewnie zdziwicie się po co pytam, ale to najtańszy dekoder, który działa w DVB-S2, DVB-T i do tego oferuje PVR.

Jedyny minus to to przywiązanie do Cyfry oraz brak możliwości wymiany dysku na większy.

 

A czy Philips sprzedaje w ogóle te [lub pod inna nazwą] dekodery w wersji dla użytkowników domowych, a nie operatorów? Niekoniecznie w PL czy EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Przecież trudno nabyć tytuł prawny do czegoś co się utraciło :> Czy Polacy nigdy nie skończą z "kombinowaniem" ???????

Mam nadzieję że to nie dotyczyło mojej osoby ponieważ jak widać stać mnie na własny sprzęt i nie muszę "robić zająca" pod salonami Cyfry , podróżować po całym kraju czy też przeszukiwać Allegro by znaleźć PVR-a. Przy okazji uwaga do osób które reprezentują Cyfrę na tym forum - operator kompletnie nie przygotował się do promocji świątecznej. Zakupiłem jako jeden z wielu umowę promocyjną tydzień temu prosząc o bezpłatny multiroom (zgodnie z ofertą z TV i internetu) - odpowiedź miłego Pana z salonu (jedynego dystrybutora regionalnego na miasto z 200 tys. mieszkańców i okolice) brzmiała - nie mamy na razie. Napewno bedą we wtorek. OK nie ma sprawy poczekam. Pytam czy są tunery HD Cyfry+ w promocji na sprzedaź ? Nie ma i dawno nie było. OK. Pytam czy ma Pan tuner PVR do wynajęcia (ew. jako drugi do multiroomu) - nie ma, nie wiadomo kiedy bedą. Byłem dziś w salonie firmowym Cyfry+ (po tygodniu ) - pytam: jest multiroom ? Przepraszamy alenNie mamy i nie wiemy kiedy będzie. Może po niedzieli koło czwartku ... No cóż pomyślałem - wirtualny Multiroom. Aby przyciągnąć klientów do salonów można przecież zaoferować jeszcze więcej gadżetów za darmo, których się tak nprawdę nie ma. Przecież to do niczego nie zobowiązuje. Trochę wstyd Cyfra+ :oops: Spojrzałem dziś na salon Polstau i zauważyłem w gablotce wszystkie rodzaje tunerów jaki są w reklamach: SD - HD na sprzedaż i w dzierżawę. Z tego wynika że jak się chce to się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto już otrzymał ten monitor tv mógłby napisać ile jest tam wejść HDMI ? Pytam, bo różne źródła podają rozbieżne informacje. Na jednym z portali przeczytałem, że jedno a na stroni LG pisze o dwóch wejściach.

Tu znajdziesz wszystko

 

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Telewizor posiada 1 łącze HDMI.

DOKŁADNE i prawdziwe informacje na temat telewizora możesz znaleźć pod tym linkiem:

http://www.cyfra.tv/cyfra_telewizor_full_hd.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Telewizor posiada 1 łącze HDMI.

Hmm! Choć podałem stronę producenta to jednak pomyliłem model. Ten z "promocji" jest uboższy (Model : LCD M237WDP-PZ)

Coraz bardziej się zastanawiam, czy telewizor ten, wart jest uwiązania z abonamentem dwudziestoczteromiesięcznym? Niby jest tanio? Wszak „cenę” porównać będzie można od wtorku. „Promocja” grudniowa. Bez telewizora za 1 zł. Ale kto wie? Podobno Cyfra+ podwoiła zamówienie - na listopad - bo ich zabrakło? Czy rzeczywiście "promocja" z telewizorem miała takie branie i było ich 30.000?

A i tak za rok będą znów „silne” promocje.

Ale jeśli komuś na nim tak bardzo zależy i jest ten telewizor bardzo potrzebny, to... – sam? Na chłodno? Zdecyduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...