Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie: posiadam od 10 miesięcy Pakiet Podstawowy+ i chcę sobie aktywować Canal+ na 3 miesiące za darmo w ramach obecnej promocji świątecznej? Jak ma to zrobić? Wejść na ICA i tam zaznaczyć opcję dodatkową Canal+ czy w jakiś inny sposób? Bo nie chcę, żeby zdarzyła się sytuacją, że ja ją aktywuję a na rachunku mi przyjdzie zapłacić za ten Canal+. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do Cyfry w sprawie Canal+ i ponownie dostałem 4mc za 50% oraz co mnie zdziwiło wszystkie kanały HD też dostałem na 4mc a wcale oto nie pytałem...

Więc nie jest źle...

A mało tego wramach oferty specjalnej dali mi 2mc HBO za darmo...

Miły prezent na święta...

Pod jaki numer dzwoniłeś? Ja dzwoniłem przed chwilą na infolinie i nic mi nie chcą dać. 4mc 50% Canal + też już mi się skończyło. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu jak go nie odbierze

A jak go nie dostanie! Bo w dalszym ciągu nie będzie. Ja to przerabiałem i Cyfra+ zachowała się jak dżentelmen.

O właśnie - ponawiam pytanie jak to sie ma do Umowy?? Przecież podpisuję na HD PRV i mam to gdzieś, że oni mi tego nie gwarantują. To tak, jakby kupić auto z klimą i elektrycznymi lusterkami i otrzymać "na razie" zwykłego golasa... :?:

Orientuje sie ktoś czy tv dalej są w ich magazynach.. ?

Bo chciałbym to zamówić i dostać tv a jak juz się promocja wyczerpała to z umowy zrezygnować nie będę mógł.. :/

Panikujecie trochę... jeżeli przy podpisywaniu Umowy mowa jest o TV za 1 z ł to MUSICIE go dostać. Jeżeli zapasy by się wyczerpały w Umowie taka wzmianka musiałaby być.

Przy podpisywaniu koniecznie pytajcie o ten TV.

 

A ja mam takie pytanie: opcja multiroom potrzebuje drugiego dekodera i tu mam sprzeczne informacje: babka w infolinii mówi, że jeżeli pierwszy wynajmuję (10 zł - HD PVR) to drugi muszę kupić, ale w moim przypadku dekoder jest w cenie montażu.

Inni z kolei gadają, że drugi dekoder tak czy siak muszę kupić. Ciekawe... znacie pewną odpowiedź?

Jutro podpisuję umowę, więc chcę mieć jasność co i jak :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma umowę z cyfra do maja 2010 i zadzwonili do niego i zaproponowali umowę na 24 mies pakiet komfortowy + 30% taniej przez 20 mies do tego canal+ za darmo przez rok i animal planet hd za darmo. Do tego jeszcze orange sport i ngc hd pełno płatny. Jak myślicie opłaca się to brać czy warto poczekać jeszcze kilka dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do głównej umowy dekoder możesz wynająć lub kupić (nie dotyczy PVR) do drugiej karty multiroom można wyłacznie kupić dekoder SD za 79 zł lub HD 6201 za 499 zł (pod warunkiem, że gdzieś się jakiemuś dystybutorowi zapodział w magazynie). Nie ma możliwości wynajęcia drugiego dekodera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da skorzystać z kanałów HD nie biorąc dekodera HD. Wystarczy zaznaczyć chęć wzięcia dekodera PVR, czyli opcja dekoder Sd w oczekiwaniu na PVR. I wcale Abonent nie ma obowiązku wymiany dekodera do 31.03. po prostu jak go nie odbierze, to mu ta możliwość przepadnie i jedyna konsekwencja będize taka, że nie będize mógł mieć później PVRa dołożonego za 10pln, tylko za 20 i tyle

 

A da się podpisać umowę z darmowymi kanałami HD nie biorąc żadnego dekodera, tylko samą kartę? Interesuje mnie właśnie taka opcja, a z tego co tu czytam to już nie jestem do końca przekonany czy tak można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 Listopada otrzymałem od Cyfry smsa, w którym przepraszają za zwłokę w wysyłce tv. Jednocześnie informują, że operator logistyczny obsługujący wysyłkę telewizorów skontaktuje się ze mną telefonicznie bądź smsem 3 dni przed dostawą sprzętu. Dodam, że zamówiłem go 14.11. Liczę, że w tym tygodniu kurier do mnie zawita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag...

Na stronie Cyfry w ulotce i szczegółach promocji światecznej dopisali:

"Liczba telewizorów i zestawów multiroom w promocji ograniczona".

[beep]a, jeżeli tak ma być i NIE DOSTANĘ TV to będzie ogrooomny minus. W sumie i tak chciałem zamienić moją kablówkę na.... no właśnie na jakiś talerz. Nie ukrywam, że Cyfra skusiła mnie swoja promocją również z tym TV - miałem w planach powiesić drugi odbiornik w drugim pokoju i ten LG jak znalazł. Teraz okazuje się ,że w Umowie stoi "Klient MA MOŻLIWOŚĆ kupna TV za 1 zł do 3-m-cy". Myślałem, ze Umowa bezpośrednio opiewa na kupno TV a tu taki "kwiatek"...

Nasuwa się pytanie, czy jest to celowe czy po prostu Cyfra tak się zabezpiecza i czy w przypadku nie otrzymania TV jest jakaś możliwość odwołania?

12 listopada otrzymałem ulotkę, w której NIE PISZE o ograniczeniu oferty. Również w tym dniu na stronie NIE BYŁO takiej wzmianki. Mętlik w mej głowie, raczej dalej obstaję przy Cyfrze, ale... :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizorów było 30 000 sztuk (ktoś to podał na forum), nie sądzę aby aż taka ilość ludzi wyraziła chęć na podpisanie 2 letniej umowy, w końcu minęło tylko 10 dni promocji, więc znając bok cyfry nie byliby nawet fizycznie odebrać tylu telefonów. Ja ciągle czekam na kontakt, a dodzwoniłem się pierwszego dnia promocji,dam znać jak już się skontaktuje kurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle , ze cyfra zdaje sobie sprawe z tego , że jezeli wyroluje tak ludzi to albo poprostu przestana płacic abonament poprostu... bo mieli dostac tv ,a nie dostali... albo po tym okresie minimalnym (o ile nie bedzie zmian regulaminu a przez 2 lata to raczej nie mozliwe) stracą wszystkich abo tych ktorzy podpisali umowe z tv... takie praktyki są niedopuszczalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie jestem szczęśliwym posiadaczem telewizora :!: Pewnie jeden z pierwszych w Polsce :brawo: Dzisiaj o 9 rano kurier przyniósł prosto pod drzwi :) Mogę już oficjalnie napisać , że dołączają pilot i kabel analogowy do podłączenia komputera. Duży to on nie jest , ale za to bardzo ładnie wygląda obraz na nim. Dodam, że zamówiłem telewizor w 1 dzień promocji. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...