Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyslalem mail'a w tej sprawie.

Tak samo jak poprzednicy - dostalem odpowiedz ze HBO mi sie wylaczy z dniem w ktorym promocja sie konczy.

Dodatkowych oplat nie ma a symulacja wyglada tak poniewaz system sam nalicza te 30zl jak wezmiesz HBO. Po pytaniu dlaczego system tak robi - poniewaz nie zostal przystosowany do promocji ale nie nalezy sie niczego obawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zeszłorocznej promocji światecznej różni zwolenicy teorii spiskowych sugerowali, że wybierając opcję Multipremium (Canal+ HBO Cinemax) nie będzie można zachować "darmowego" Canal+ przy rezygnacji z HBO i Cinemax. W praktyce te sugestie okazały się bzdurą. Wiele osób kierując się wskazówkami tych "mędrków" straciło możliwość darmowego oglądania paczki HBO i Cienemax przez kilka miesięcy. Świateczny prezent nie jest przecież obowiązkowy. Jak ktoś ma wątpliwości, niech nie korzysta. Jego strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

grudzień 2009 128,70 79,80 48,90

styczeń 2010 98,80 20,00 78,80

luty 2010 98,80 0,00 98,80

marzec 2010 98,80 0,00 98,80

kwiecień 2010 98,80 0,00 98,80

maj 2010 98,80 0,00 98,80

czerwiec 2010 98,80 0,00 98,80

lipiec 2010 98,80 0,00 98,80

sierpień 2010 98,80 0,00 98,80

wrzesień 2010 98,80 0,00 98,80

październik 2010 98,80 0,00 98,80

listopad 2010 98,80 0,00 98,80

* Zapoznałem się z symulacją płatności. Akceptuję wysokość nowej opłaty abonamentowej

* AKCEPTACJA - ANULUJ

Ta tabelka to faktyczny mój abonament, który na dziś to jest listopad i grudzień wynosi 48,90 zeta miesięcznie. Biorąc paczkę HBO da mi to, jak wyżej pokazane nowe kolejne płatności przez kolejne miesiące, chyba, że wypowiem już za trzymiesięcznym wypowiedzeniem Umowę.

Widać, że Cyfra+ ,,lubi” robić z ludzi durnia :>

A swoją droga, jak to jest taka „wielka promocja” dla abonentów, że stażem dziewięciomiesięcznym i więcej, to dlaczego nie włączy tej „promocji” z automatu. Dlaczego? Bo –oszukują?– szukając [beep]a.:P

 

Tylko, że jeśli masz promocje świąteczną z 2008 roku, to jak najbardziej płatności zgadzają się, pod warunkiem, że masz pakiet podstawowy+, Canal+, Canal+ HD i PVR HD.

 

Zniżki na pakiet podstawowy skończyły się, do końca roku masz C+ bezpłatnie, a wynajem dekodera bezpłatny przez 10 miesięcy, które mijają z końcem stycznia. Dlatego za grudzień masz opłatę 48,9 (42,90 za podst+, 6 za C+HD), w styczniu wzrasta o opłatę za Canal+ (o 29,9zł) a od lutego masz płatny wynajem dekodera (20zł). Nie widze tu dodatkowej opłaty za HBO, więc opłaty są w porządku, a skorzystanie z tej promocji nie ma nic do przedłużenia umowy, więc możesz wysyłać im wypowiedzenie..

 

Promocja mogła by być uruchomiona, ale pewnie chodzi o to, że za każde podłączenie Cyfra musi zapłacić HBO, poza tym pewnie liczy na ludzi, którzy postanowią płatnie podłączyć tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o jakie wątpliwości Ci chodzi. Może podziel się nimi na forum. Przeczytaj poniższy regulamin, a wątpliwości same ustąpią...

http://www.cyfraplus.pl/Regulaminy/ICA/Regulamin_6.pdf

ps.Przepraszam za niepotrzebne zacytowanie posta...

Oto co daje w konsekwencji ta "promocja"

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

grudzień 2009 128,70 79,80 48,90

styczeń 2010 98,80 20,00 78,80

luty 2010 98,80 0,00 98,80

marzec 2010 98,80 0,00 98,80

kwiecień 2010 98,80 0,00 98,80

maj 2010 98,80 0,00 98,80

czerwiec 2010 98,80 0,00 98,80

lipiec 2010 98,80 0,00 98,80

sierpień 2010 98,80 0,00 98,80

wrzesień 2010 98,80 0,00 98,80

październik 2010 98,80 0,00 98,80

listopad 2010 98,80 0,00 98,80

* Zapoznałem się z symulacją płatności. Akceptuję wysokość nowej opłaty abonamentowej

* AKCEPTACJA - ANULUJ

Ta tabelka to faktyczny mój abonament, który na dziś to jest listopad i grudzień wynosi 48,90 zeta miesięcznie. Biorąc paczkę HBO da mi to, jak wyżej pokazane nowe kolejne płatności przez kolejne miesiące, chyba, że wypowiem już za trzymiesięcznym wypowiedzeniem Umowę.

Widać, że Cyfra+ ,,lubi” robić z ludzi durnia :>

A swoją droga, jak to jest taka „wielka promocja” dla abonentów, że stażem dziewięciomiesięcznym i więcej, to dlaczego nie włączy tej „promocji” z automatu. Dlaczego? Bo –oszukują?– szukając [beep]a.:P

 

Bzdura Panie moderatorze! Czy Ty myślisz, że ja przed włączeniem prezentu świątecznego nie przeczytałem regulaminu i nie sprawdziłem kwot płatności w symulacji ICA? Dziwnym trafem u mnie symulacja pokazała prawidłowe opłaty (a raczej ich brak jeśli chodzi o HBO). Widzę, że po raz kolejny nie raczyłeś przeczytać regulaminu, który tym razem zamieściłem Ci przed oczami więc specjalnie dla Ciebie cytuję punkt trzeci tegoż regulaminu "Po upływie Okresu Promocyjnego, Abonent traci prawo do odbioru Opcji Premium HBO". Jaśniej już nie można napisać...

Paczki nie włącza się w standardowy sposób (czyli CANAL+ HBO) tylko klika się w "specjalny" punktor promocyjny. Promocja dlatego nie jest włączana z autoamtu (jak Ty to nazwałeś) bo to jest prezent dla abonentów, którzy są bardziej mobilni i nie odpowiada im zwykła, standardowa oferta. Jeśli kogoś nie interesuje co ogląda, nie wie co to jest ICA lub CTA (a takich ludzi jest naprawdę bardzo dużo) to Cyfra+ nie robi nic żeby dawać im bez powodu prezenty czy też super promocje gdyż takim abonentom po prostu na tym nie zależy. W każdej dziedzinie życia klient bardziej mobilny jest bardziej wymagający. Tak samo miałem kiedyś z opcją Canal+. Gdy po kilkunastu miesiącach opłacania tej opcji chciałem ją telefonicznie wyłączyć to konsultant zaproponował mi żebym tego nie robił, a w zamian dostanę na nią 50% zniżki przez 6 miesięcy i oczywiście po tym okresie (a nawet w trakcie trwania owej zniżki) mogę ją wyłączyć bezproblemowo. Widzisz więc, wtedy zniżkę też dostałem dopiero po telefonie do CTA.

Tak więc nie pisz bzdur bo niepotrzebnie siejesz zamęt na forum. A najgorsze jest to, ze przez te Twoje wywody i teorie spiskowe sporo osób postanowiło nie korzystać z tego prezentu od Cyfry+ i w Święta Bożego Narodzenia zamiast oglądać, np. Canal+, HBO czy też wyższy pakiet abonamentowy po prostu będzie oglądać to co zwykle...

ps.A jeśli chodzi o symulację płatności, którą powyżej podałeś to wolałbym zebyś wrzucił screen ze strony ICA w którym wyliczyli Ci takie kwoty (wraz z informacją z jakich pakietów i opcji korzystasz w C+) gdyż tak jak pisałem wcześniej, u mnie symulacja wykazała, że prezent jest darmowy i po prostu Ci nie wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wcześniejszy swój post, pakiet HBO w moim przypadku uruchomiony jest do 31.12.2009 i zostanie po tym czasie automatycznie wyłączony :!: (takie info przekazała pani z infolinii); symulacja jaka pokazuje się na moim koncie, to byłyby płatności, jeżeli nie wypowiem umowy(mam do ... stycznia 2010) i już(co potwierdził operator).

Czasami warto zadzwonić na infolinię danej platformy aby wyjaśnić niedomówienia bądź "niedoczytania" regulaminu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam pisze ze trzaba podac tylko emaila i nr telefonu i wyslac formularz i teraz mam czekac na odpowiedz cod nich zadzwonia czy co??

 

Wypełniałem tam formularze 3 razy- w tym dla różnych promocji. Pomimo podania emaila, telefonu itp. nie odezwali się do mnie ani razu. :/

Jeżeli tak dbają o przyszłych klientów to gratulacje.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

Bzdura Panie moderatorze!

ps.A jeśli chodzi o symulację płatności, którą powyżej podałeś to wolałbym zebyś wrzucił screen ze strony ICA w którym wyliczyli Ci takie kwoty (wraz z informacją z jakich pakietów i opcji korzystasz w C+) gdyż tak jak pisałem wcześniej, u mnie symulacja wykazała, że prezent jest darmowy i po prostu Ci nie wierzę...

O jej ale się narobiło :roll:

 

Otóż tak! Mój abonament to pakiet podstawowy+ za 42,9 zeta +; Canal+ 29,9 +; HD 6 +; PVR HD 20 = 98,80. Z tym, że dekoder (za późno mi wydali :> ) i już do końca mam go za darmo, to samo z HD, Canal+ 29,9 również. Razem – 55,9 zeta. Abonament po promocjach = 42,9 i tyle płacę. Bo sami sobie biorą poleceniem zapłaty :P

Konsultanci, konsultanci :roll: Ileż razy z nimi rozmawiam, to każdy mówi co innego :roll: I jeszcze http://www.ica.cyfraplus.pl mówi (pokazuje w tabelce zupełnie coś innego) :roll: No i kto tu do licha kręci? :> Postawiłeś dobre pytanie :P A znasz odpowiedź :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja prosiłem Cię o screen ze strony ICA z wyszczególnieniem pakietów, opcji i symulacji kosztów dla Twojego abonamentu. Oczywiście z zamazaną częścią danych (imię i nazwisko oraz nr abonenta). Ty jednak w dalszym ciągu wolisz pisać o tym, że Cyfra+ kręci, ale nie podajesz żadnych faktów poza jakimiś Twoimi prognozami kosztów, które wyklikałeś "sucho"na klawiaturze, a którym to ja mam wierzyć na "słowo honoru". Tak samo jak pisałeś coś o tym, że po skorzystaniu z Prezentu Świątecznego będzie Cię obowiązywał trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Następna totalna bzdura! Gdzie masz coś na ten temat w regulaminie promocji? Przyznaj szczerze, że "zagolopowałeś" się w poprzednich postach i nie masz jak tego odkręcić. A wystarczyło tylko zapytać w w/w wątku kogoś kto wie więcej od Ciebie na ten temat. Nikt nie jest nieomylny, nawet moderator.

ps.Powtórzę to jeszcze raz: Nie wierzę w to co piszesz ponieważ u mnie w ICA symulacja pokazuje wszystko prawidłowo więc nie może być takiej sytuacji, że jedni abonenci mają coś za darmo, a drudzy muszą za to płacić skoro regulamin promocji jest dla nich taki sam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że konsultanci to kompetentni ludzie i nie okłamują swoich klientów. Aktywowałem HBO, jak na razie czekam na aktywację, ja po prostu będę się trzymał punktu który po okresie darmowym czy też promocyjnym pakiet zostaje wyłączony, czyli opłata nie zostanie naliczona, jeśli będzie inaczej będę bardzo zły. I tak w styczniu rezygnuje z C+, a mam do stycznia w symulacji 63,90 czyli tak jak powinno być potem jest ponad 98zł, ale mnie to nic nie obchodzi już wtedy w CP będę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości dania screenu.

A tu też kręcą?

Widzę - czytam - że Cyfra+ jest ci bliżej ciału niż koszula.

 

ps.Powtórzę to jeszcze raz: Nie wierzę w to co piszesz ponieważ u mnie w ICA symulacja pokazuje wszystko prawidłowo więc nie może być takiej sytuacji, że jedni abonenci mają coś za darmo, a drudzy muszą za to płacić skoro regulamin promocji jest dla nich taki sam!!!

Za tą czcionkę mógłbyś otrzymać ostrzeżenie. Ale to, tym razem jeszcze wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P
Bzdura Panie moderatorze!

ps.A jeśli chodzi o symulację płatności' date=' którą powyżej podałeś to wolałbym zebyś wrzucił screen ze strony ICA w którym wyliczyli Ci takie kwoty (wraz z informacją z jakich pakietów i opcji korzystasz w C+) gdyż tak jak pisałem wcześniej, u mnie symulacja wykazała, że prezent jest darmowy i po prostu Ci nie wierzę...[/quote']

O jej ale się narobiło :roll:

 

Otóż tak! Mój abonament to pakiet podstawowy+ za 42,9 zeta +; Canal+ 29,9 +; HD 6 +; PVR HD 20 = 98,80. Z tym, że dekoder (za późno mi wydali :> ) i już do końca mam go za darmo, to samo z HD, Canal+ 29,9 również. Razem – 55,9 zeta. Abonament po promocjach = 42,9 i tyle płacę. Bo sami sobie biorą poleceniem zapłaty :P

Konsultanci, konsultanci :roll: Ileż razy z nimi rozmawiam, to każdy mówi co innego :roll: I jeszcze http://www.ica.cyfraplus.pl mówi (pokazuje w tabelce zupełnie coś innego) :roll: No i kto tu do licha kręci? :> Postawiłeś dobre pytanie :P A znasz odpowiedź :idea:

 

Przeczytaj, co napisałem stronę wcześniej, wypisałem Ci jakie zniżki miałeś i do kiedy, w ten sposób odpowiesz sobie, kto kręci.

HBO jest darmowe w tej promocji i zostanie odłączone po okresie promocyjnym, a ta wyższa kwota w twoim przypadku to nic innego, jak koniec promocji na Canal+ (bezpłatny przez 12 miesięcy, umowa na 13).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jeśli masz promocje świąteczną z 2008 roku, to jak najbardziej płatności zgadzają się, pod warunkiem, że masz pakiet podstawowy+, Canal+, Canal+ HD i PVR HD.

 

Zniżki na pakiet podstawowy skończyły się, do końca roku masz C+ bezpłatnie, a wynajem dekodera bezpłatny przez 10 miesięcy, które mijają z końcem stycznia. Dlatego za grudzień masz opłatę 48,9 (42,90 za podst+, 6 za C+HD), w styczniu wzrasta o opłatę za Canal+ (o 29,9zł) a od lutego masz płatny wynajem dekodera (20zł). Nie widze tu dodatkowej opłaty za HBO, więc opłaty są w porządku, a skorzystanie z tej promocji nie ma nic do przedłużenia umowy, więc możesz wysyłać im wypowiedzenie..

 

Promocja mogła by być uruchomiona, ale pewnie chodzi o to, że za każde podłączenie Cyfra musi zapłacić HBO, poza tym pewnie liczy na ludzi, którzy postanowią płatnie podłączyć tę opcję.

Tak by było, gdyby nie to:

dekoder (za późno mi wydali ) i już do końca mam go za darmo, to samo z HD, Canal+ 29,9 również. Razem – 55,9 zeta. Abonament po promocjach = 42,9 i tyle płacę. Bo sami sobie biorą poleceniem zapłaty :P

Swoją drogą mam pogmatwane. Niestety nie z mojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości dania screenu.

A tu też kręcą?

Widzę - czytam - że Cyfra+ jest ci bliżej ciału niż koszula.

 

ps.Powtórzę to jeszcze raz: Nie wierzę w to co piszesz ponieważ u mnie w ICA symulacja pokazuje wszystko prawidłowo więc nie może być takiej sytuacji, że jedni abonenci mają coś za darmo, a drudzy muszą za to płacić skoro regulamin promocji jest dla nich taki sam!!!

Za tą czcionkę mógłbyś otrzymać ostrzeżenie. Ale to, tym razem jeszcze wytrzymam.

 

bogdan425, nigdy Cyfra+, ani żaden inny podmiot oferujący umowy na świadczenie jakichkolwiek usług telewizynych, telefonicznych, bankowych (oferty depozytowe) czy też innych nie był mi bliższy lub dalszy. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski. Ja poporstu jestem takim człowiekiem, który korzysta świadomie tylko z najlepszych ofert na rynku. Skrupulatnie je wyszukuję, świadomie się z nimi zapoznaję (regulaminem), porównuję z ofertą konkurencji i dopiero po tym podpisuję umowę. Jeśli oferta po jakimś czasie "schodzi na psy" to po zakończeniu umowy przenoszę się tam gdzie jest w tym czasie lepsza. To jest właśnie mobilność. Natomist jeśli chodzi o dobrą ofertę to zawsze ją będę chwalił, niezależnie od tego czy Providerem usługi jest C+, CP czy też N tak samo jak zawsze będę napiętnował oferty złe i bardzo słabe. Oczywiście możemy spróbować dyskutować tutaj na temat najlepszej oferty programowej poszczególnych platform satelitarnych, ale to nie jest wątek w którym powinniśmy to robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odpowiedź na twoje pytanie jest w tym wątku. Przeczytaj kilkanaście stron wstecz lub skorzystaj z wyszukiwarki. :wink:

Odpowiedź znajdziesz też na stronie Cyfry plus.

W tym wątku przeczytasz także opinie forumowiczów które pomogą ocenić ci tę oferte.

Miłej lektury i pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie moglbym prosic o odpowiedz odrazu?

ponac ta oferta twra do dzisiaj a ja nie wiem do ktorej godziny wiec dla mnie liczy sie kazda minuta.

a na stronie cyfry+ jest tylko jeden glupi obrazek z tabelka, ktory owszem jest czytelny ale nie posiada jedynej informacji ktorej potrzebuje, mianowicie jaki moge wybrac najtanszy pakiet aby wzbogacic moj sprzet domowy o nowy telewizor full hp. Bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

 

Oczywiscie międzyczasie staram sie znalesc te informacje w tym niezwykle obszernym temacie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziąć minimum: Komfortowy + Canal + HBO . Zapłacisz (w promocji internetowej) pierwsze 6 miesięcy: 46,90 zł, następne 6 : 76,80 zł a końcowe 12 : 108,75 zł. Razem: 2047,20 zł czyli średnio 85,30 zł miesięcznie przez 24 miesiące. Dla porównania promocja 13 miesięczna na ten pakiet daje srednią 80,73 zł przez 13 miesięcy. Inaczej za ok 5 zł miesięcznie przez 24 miesiące dostajesz telewizor przy czym podpisujesz umowę na 24 zamiast 13 miesięcy. Dodatkowo Multiroom za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...