Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie tej promocji dla abonamentow ktorzy sa w C+ przynajmniej 9 miesiecy.

Ja mam mozliwosc wlaczenia opcji HBO. Chcialem sie zapytac czy nie ma w tym jakis haczykow??

Ze pozniej trzeba np. wykupic HBO na styczen itp?? albo ze przedluzy sie umowa.

Ja umowe mam do konca stycznia i juz wypowiedzialem, moge wiec wziasc HBO w tej promocji i o nic sie nie martwic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ok 18 aktywowałem w ICA prezent świąteczny opcja Canal + przez miesiąc za free i do tej pory nic niema próbowałem już reaktywacji karty a do BOK niemoge się dodzwonić :(

kolego o ile mi wiadomo to w prezencie jest hbo cały pakiet ale jesli aktywowałes go 18 to powinien sie odpalic tobie 1.12 na cały miesiac

Mam pytanie odnosnie tej promocji dla abonamentow ktorzy sa w C+ przynajmniej 9 miesiecy.

Ja mam mozliwosc wlaczenia opcji HBO. Chcialem sie zapytac czy nie ma w tym jakis haczykow??

Ze pozniej trzeba np. wykupic HBO na styczen itp?? albo ze przedluzy sie umowa.

Ja umowe mam do konca stycznia i juz wypowiedzialem, moge wiec wziasc HBO w tej promocji i o nic sie nie martwic??

uaktywnij sobie tylko to przez ICA bedzie szybciej i odpali sie tobie w grudniu na cały miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@T_omasz Co ty wypisujesz. Jak uaktywni prezent dziś lub jutro lub za tydzień to będzie miał dostep odrazu. Czas liczy się w tym wypadku od 1 grudnia.

Czy;i uaktywniam dziś - od dziś oglądam a czas prezentu liczy się od 1.12.2009.

Ja mam paczke HBO na jeden miesiąc. Uaktywniłem wczoraj i ogladam do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem skorzystać z prezentu dla stałych abonentów i dodać opcję HBO. Prezent zapowiadał się ciekawie. Niestety, nie mogłem wyjść ze zdumienia gdy konsultantka powiedziała , że do tego prezentu nie może abonent dokupić opcji HBO HD.

 

Dziękuję za taki prezent. Każdy kto widział HBO SD i HBO HD wie jaka ogromna jest różnica w jakości między tymi kanałami. No, ale przecież 85 % abonentów odbiera tylko SD więc po co myśleć o mniejszości.

 

Jednym słowem: ŻENADA

No to jaja, ja mam pakiet hbo bo muszę mieć aby oglądać hbo hd, zwykłe hbo ma tragiczna jakość w porównniu do wersji hd, przecież nawet na zwykłych TV o niebo lepiej wygląda hbo hd, więc jak chcą ludzi zachęcać to powinni wam też dać dostęp do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@znn i @nasir jak wam prezent nie pasuje, to nie korzystajcie z niego. Przypomina się stare polskie przysłowie: "Daj kurze grzędę..........."

 

Masz częściowo rację o prezentach nie powinno się dyskutować.

 

Niemniej, jest to najzwyklejsze niedopatrzenie z ich strony. Przecież wiedzą, że dla osób oglądających opcje HD - różnica między HBO SD i HBO HD jest KOLOSALNA! Każda taka osoba NA PEWNO dokupiłaby za 3-6zł opcję HBO HD. To trochę tak, jakby dać komuś gratisowy bilet do kina ale jednocześnie kazać siedzieć na bardzo niewygodnym siedzeniu. No cóż, ale w końcu to prezent...

 

Swoją drogą zastanawiający jest brak kompetencji osób podejmujących takie decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia, czy to wszystko się opłaci?

Za dwa lata wyjdzie około 2700

Telewizorek 23'' (marny, bo zupełnie malutki) można kupić za około 900.

Zostaje około 1800! Mając mulitroom da to po około 75 zeta miesięcznie, przez dwa lata, na jeden telewizor.

Czy to się aby opłaci? Czy też ta "promocja" to wielka ściema :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą co to za telewizor ten 23 calowy monitor, mogliby się postarać o 32 calowy TELEWIZOR, nie monitor do komputera. Może płacąc komfortowy to by się jeszcze opłacało, ale prestiżowy się specjalnie nie opłaca bo ten monitor spłacimy z 8 razy ;) Sporo osób złapie się na ten chwyt, bo niby telewizor dają. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych haczyków. Jak prezent się skończy to ci go wyłączą. Nie musisz nigdzie dzwonić ani wysyłać. Korzystaj śmiało. :wink:

A skąd u Ciebie ta pewność?

 

Wynika to z regulaminu promocji...

Czytałeś wszystko dokładnie? Czy aby na pewno? Bo ja mam wielkie watpliwości.

I jeszcze jedno: @musiolek nie cytujemy posta na który zaraz pod nim odpowiadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia, czy to wszystko się opłaci?

Za dwa lata wyjdzie około 2700

Telewizorek 23'' (marny, bo zupełnie malutki) można kupić za około 900.

Zostaje około 1800! Mając mulitroom da to po około 75 zeta miesięcznie, przez dwa lata, na jeden telewizor.

Czy to się aby opłaci? Czy też ta "promocja" to wielka ściema

 

Niezupełnie ściema. Biorąc telewizor w najniższej promocji Komfortowy+Canal+HBO płacisz przez pierwsze 6 miesięcy 46,90 zł potem przez następne 6 - 76,75 zł a potem przez jeszcze przez 12 - 108,65 zł. Razem zapłacisz 2047,20 zł czyli średnio 85,30 zł miesięcznie. Jeśłi telewizor policzysz że jest warty 24x30 zł = 720 zł to abonament będziesz miał za 55,30 zł przez dwa lata a telewizor za dobrą cenę na 24 raty. W tym zestawie masz prawie wszystkie kanały oprócz Cinemaxów (bardzo słabe kanały) i paru innych kanałów o małej wartości. Do tego możesz kupić tuner HD za 199 zł i spróbować go sprzedać za 400 zł (200 zł zysku).

Inaczej mówiąc jeśli kupisz sobie taki sam telewizor na 24 raty za 720 zł to w zasadzie nic nie zyskujesz i nic nie tracisz poza tym że jestes na 24 miesiące związany umową. Rzeczywiście jest to dobry chwyt marketingowy Cyfry+ i na niego złapie się spora ilość klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i dali...

 

2 lata umowa na Prestiżowy HD+ (i tak płaciłem dopiero co mi się skończyła 50% zniżka (miesiąc temu) z umową na 18mc do lipca) 129zł/mc z gwarancją niezmiennej ceny + TV za 1zł + PVR za 0zł ... dali też HBO Digital tylko o mulitroom nie zapytałem.. :/:censored:

 

dzwonilem wczoraj do nich i chwilke sie targowalem, Pani zjechala z cena tez do 120 zl, i tez [beep]a zapomnialem zapytac o ten multiroom. Teraz tylko musze swiat drogi jechac po ten sprzet do PL i moje pytanie do was

 

czy trudno dostac ten darmowy dekoder HD w punkcie cyfry ?? bo dzwonilem jeszcze wczoraj do 3 punktow i nikt nie mial .. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o jakie wątpliwości Ci chodzi. Może podziel się nimi na forum. Przeczytaj poniższy regulamin, a wątpliwości same ustąpią...

http://www.cyfraplus.pl/Regulaminy/ICA/Regulamin_6.pdf

ps.Przepraszam za niepotrzebne zacytowanie posta...

Oto co daje w konsekwencji ta "promocja"

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

grudzień 2009 128,70 79,80 48,90

styczeń 2010 98,80 20,00 78,80

luty 2010 98,80 0,00 98,80

marzec 2010 98,80 0,00 98,80

kwiecień 2010 98,80 0,00 98,80

maj 2010 98,80 0,00 98,80

czerwiec 2010 98,80 0,00 98,80

lipiec 2010 98,80 0,00 98,80

sierpień 2010 98,80 0,00 98,80

wrzesień 2010 98,80 0,00 98,80

październik 2010 98,80 0,00 98,80

listopad 2010 98,80 0,00 98,80

* Zapoznałem się z symulacją płatności. Akceptuję wysokość nowej opłaty abonamentowej

* AKCEPTACJA - ANULUJ

Ta tabelka to faktyczny mój abonament, który na dziś to jest listopad i grudzień wynosi 48,90 zeta miesięcznie. Biorąc paczkę HBO da mi to, jak wyżej pokazane nowe kolejne płatności przez kolejne miesiące, chyba, że wypowiem już za trzymiesięcznym wypowiedzeniem Umowę.

Widać, że Cyfra+ ,,lubi” robić z ludzi durnia :>

A swoją droga, jak to jest taka „wielka promocja” dla abonentów, że stażem dziewięciomiesięcznym i więcej, to dlaczego nie włączy tej „promocji” z automatu. Dlaczego? Bo –oszukują?– szukając [beep]a.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie. Wczoraj rozochocony wchodzę na ICA i chcę brać prezent, a tu po akceptacji wyskakuje mi symulacja na kolejne miesiące i to za nie małe pieniądze, więc zrezygnowałem. Czy dobrze zrobiłem to nie wiem, ale wiem jedno, że na pewno nic nie straciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...