Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio podpisywalem umowe dla rodzicow przez internet.Wszystko szybko sprawnie bez czekania.

 

Dzwonisz na infolinie zamawiasz wybrany pakiet .Musisz miec przaygotowany dowod i prawo jazdy w przypadku gdy bierzesz tuner HD

 

Wybierasz najblizszego dystrybutora podpisujesz umowe .to tak w skrocie no i oczywiscie jeden miesiac gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu kończy mi się umowa z n-ka i mógłbym wziąć Cyfre+ z tej promocji ale po co. Telewizor dostaje mniejszy od mojego monitora do komputera i na dodatek przepłacam go kilka krotnie przez 2 lata umowy z C+. :D

 

Nie nie, ja nadal zostaje z n-ka. Słaba promocja Cyfry z tym telewizorem według mnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaba to jest n-ka i jej oferta:) a według innych oferta jest super i nie dosc ze maja Cyfre+ na promocji przez 2 lata czyli Komfortowy+ 12 miesiecy 50%

Canal+ 24 miesiące 50%

HBO 6 miesiecy gratis

wszystkie kanały HD 24 miesiące gratis

Multirom 24 miesiące gratis czyli to co w nce można tylko pomarzyć

i do tego telewizor 23 cale Full HD z tunerem Cyfrowym DVB-T :):)

no ale w nce mozna dostac 3 miesiace HBO gratis i umowa przedłuzona o nastepne 13 miesiaecy heheh :)

Oferta Cyfry plus super a w grudniu będzie pewnie jeszcze lepsza promocja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem u dystrybutora umowę na pakiet komfortowy z C+ i HBO w promocji z tv,ale nie mam usługi multiroom a w ulotce promocyjnej jest wyraźnie zaznaczone multiroom gratis.Dystrybutor powiedział mi że umowa z multiroomem nie może przejść przez system i pewnie jest od pakietu prestiżowego.Na róznych forach piszą że jest juz od pakietu komfortowego z opcjami premium.

 

Z oficjalnego komunikatu Cyfry+ z ich strony:

"Telewizory LG Full HD za 1 zł oraz zestaw CYFRA+ Multiroom za darmo przez cały okres minimalny umowy to prezent dla nowych abonentów, którzy wybiorą pakiet Prestiżowy HD+, Prestiżowy+ lub Komfortowy+ z CANAL+ i HBO, a także zdecydują się na 24-miesięczną umowę".

 

Więcj do Komfortowego+ z HBO oraz Canal+ tez się należy darmowy multiroom - dla umów podpisanych od 12 listopada !!!

Więc walczyc o swoje u przedstawicieli Cyfra+, a nie, że im "system źle działa" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debos, jeśli system w dalszym ciągu nie będzie chciał temu dystrybutorowi "przepuścić" umowy z usługą multiroom to poprostu odstąp od tej umowy bo jak pisałem wyżej masz takie prawo w ciągu 48 godzin od jej podpisania. Później możesz zawsze spróbować zawrzeć umowę u innego przedstawiciela Cyfry+ lub telefonicznie, dzwoniąc na infolinię C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sceptycznie nastawiony do przedłużania jakichkolwiek umów przez telefon dziś po telefonie Pana z Cyfry zdecyodwałem się na ten krok ale na początku to ja powiedziałem co chcę:)

Umowa - 13 miesięcy

50% zniżki na Komfortowy+ przez 11 miesięcy

50% zniżki na C+ przez 11 miesięcy

 

od grudnia do listopada wychodzi około 57 zł (teraz mając podstawowy + z OS i C+ płacę 67,80 :))a co będzie przez ostatnie 2 miesiące za rok to się zobaczy:) zima to pewnie OS się odłączy:) i zejdzie na podstawowy bo TVP SPORT też potrzebny nie będzie.

 

Pan się zgodził :D więc nie pozostało mi nic innego jak również się zgodzić. W końcu dostałem co chciałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zaden rarytas,bo juz w ubieglym roku dawali 10 miesiecy znizki 50%+pierwszy miesiac gratis oraz c+ za darmo przez 12 miesiecy,a byly tez opcje na 4 miesiace za darmo.W tym roku zaczeli juz z jeszcze wyzszego pulapu,wiec za 3 tygodnie dopiero beda naprawde rewelacyjne oferty.To co otrzymales,to najzwyklejszy standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ok 18 aktywowałem w ICA prezent świąteczny opcja Canal + przez miesiąc za free i do tej pory nic niema próbowałem już reaktywacji karty a do BOK niemoge się dodzwonić :(

 

Jeśli nie możesz się dodzwonić do CTA to napisz do nich e-mail z poziomu kontaktu w ICA...

 

Ja sceptycznie nastawiony do przedłużania jakichkolwiek umów przez telefon dziś po telefonie Pana z Cyfry zdecyodwałem się na ten krok ale na początku to ja powiedziałem co chcę:)

Umowa - 13 miesięcy

50% zniżki na Komfortowy+ przez 11 miesięcy

50% zniżki na C+ przez 11 miesięcy

 

od grudnia do listopada wychodzi około 57 zł (teraz mając podstawowy + z OS i C+ płacę 67,80 :))a co będzie przez ostatnie 2 miesiące za rok to się zobaczy:) zima to pewnie OS się odłączy:) i zejdzie na podstawowy bo TVP SPORT też potrzebny nie będzie.

 

Pan się zgodził :D więc nie pozostało mi nic innego jak również się zgodzić. W końcu dostałem co chciałem :D

 

Nic nadzwyczjnego nie wywalczyłeś. Konsultanci sami proponują taką właśnie ofertę osobom przedłużającym umowy. Mi zaproponowano umowę na 13 miesięcy w tym przez 11 miesięcy 50% zniżki na każdy pakiet i każdą opcję na jakie się tylko zdecyduję. Oczywiście na razie nie przedłużyłem umowy i czekam co przyniesie promocja grudniowa... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnego komunikatu Cyfry+ z ich strony:

"Telewizory LG Full HD za 1 zł oraz zestaw CYFRA+ Multiroom za darmo przez cały okres minimalny umowy to prezent dla nowych abonentów, którzy wybiorą pakiet Prestiżowy HD+, Prestiżowy+ lub Komfortowy+ z CANAL+ i HBO, a także zdecydują się na 24-miesięczną umowę".

 

To znaczy że jak ktoś ma już jakiś aktywny abonament w Cyfrze+ i bierze następny to według tego nie jest nowym abonentem ? Wszakże aktywacja jest przecież nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zaden rarytas,bo juz w ubieglym roku dawali 10 miesiecy znizki 50%+pierwszy miesiac gratis oraz c+ za darmo przez 12 miesiecy,a byly tez opcje na 4 miesiace za darmo.W tym roku zaczeli juz z jeszcze wyzszego pulapu,wiec za 3 tygodnie dopiero beda naprawde rewelacyjne oferty.To co otrzymales,to najzwyklejszy standard.

 

 

Rarytas, nie rarytas nie wiem. Ale gdybym miał możliwość czekać do grudnia z przedłużeniem napewno bym się nie spieszył ale mając do wyboru 50% przez 11 miesięcy niż 4 nawet darmowe to wybieram tą opcję nr 1 - być może stratnie być może nie-zobaczymy w grudniu. Ale kwota 57 zł jest dla mnie do zaakceptowania. Tak powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez czekam na ten darmowy pakiet HBO ale cyba sie nie doczekam :( Musza miec w ICA duuuzo roboty bo nawet wysylanie maili nie pomaga :?

 

Poczekaj spokojnie do rana.(niedziela nie wiem czy pracują :idea:

Wczoraj też nie mogłem sie dodzwonić ,dzisiaj kręce z samego ranka :jupi: 7.05 od razu połączenie i po kłopocie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem skorzystać z prezentu dla stałych abonentów i dodać opcję HBO. Prezent zapowiadał się ciekawie. Niestety, nie mogłem wyjść ze zdumienia gdy konsultantka powiedziała , że do tego prezentu nie może abonent dokupić opcji HBO HD.

 

Dziękuję za taki prezent. Każdy kto widział HBO SD i HBO HD wie jaka ogromna jest różnica w jakości między tymi kanałami. No, ale przecież 85 % abonentów odbiera tylko SD więc po co myśleć o mniejszości.

 

Jednym słowem: ŻENADA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...