Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hugo to jakie oferty niby proponowaliście dla obecnych abonentów , że ludzie brali ? Ja jak zadzwoniłem to pani zaproponowała mi oszałamiającą promocję pakiet prestiżowy hd za 168,90 przez 24 miesiące i mówiła , że nie ma innej opcji żebym dostał telewizor . Grzecznie odmówiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innego forum/ :censored: /w tym temacie

Podsumowując

1.Umowa na 24 miesiące z zagwarontowanym stałym abo

2.Opłata abonamentowa 129zł przez cały okres

3.Tv lg full hd za 1zł

4.Najem dekodera hd pvr za 0zł przez cały okres

 

Do konca obecnej umowy miałem jeszcze pół roku

Obecna umowa obowiazuje od 1 drudnia

 

Kary

400 zl za zerwanie umowy

800 zl za telewizor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo to jakie oferty niby proponowaliście dla obecnych abonentów , że ludzie brali ? Ja jak zadzwoniłem to pani zaproponowała mi oszałamiającą promocję pakiet prestiżowy hd za 168,90 przez 24 miesiące i mówiła , że nie ma innej opcji żebym dostał telewizor . Grzecznie odmówiłem .

 

 

No to na co czekasz?? Wypowiedzenie i nowa umowa. Masz TV i prestiż za pół ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, wreszcie udało mi się "dobić" do ICA. :D

Po zalogowaniu się i wejściu w zakładkę "OFERTA"->"PROMOCJE" widnieje u mnie taki ładny komunikat :wink: , z którego wynika, że mogę dostać w prezencie opcję CANAL+. :) Dostępny jest tam też link do regulaminu tej promocji. Wynika z niego, że gdybym dzisiaj włączył sobie opcję CANAL+ w ramach tej promocji to miałbym ją bezpłatnie aktywną do końca grudnia br. I teraz pytanie: Czy mogę tą opcję włączyć sobie przez ICA w tej chwili? Bo jest już po godz. 22:00 i jakbym teraz kliknął w ICA, że akceptuję ten "prezent" to czy opcja CANAL+ uatywniłaby się u mnie jeszcze dzisiaj? Bo chciałbym z tego skorzystać i nie wiem teraz, czy "wziąć" to już teraz czy poczekać np. do jutra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo to jakie oferty niby proponowaliście dla obecnych abonentów , że ludzie brali ? Ja jak zadzwoniłem to pani zaproponowała mi oszałamiającą promocję pakiet prestiżowy hd za 168,90 przez 24 miesiące i mówiła , że nie ma innej opcji żebym dostał telewizor . Grzecznie odmówiłem .

 

Ja na infolinii nie pracuję, tylko mam dostęp na bieżąco do liczby dzwoniących na dane infolinie, statystyk itp... Z tego co słyszałem to ludzie biorą tą promocję bez żadnych zniżek. Zazwyczaj ci abonenci, którzy dotychczas korzystali z pakietów Prestiżowych bez promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojcur chyba nie mogę wysłać wypowiedzenia , bo mam umowę ważną jeszcze 5 miesięcy , mam teraz pakiet prestiżowy hd . Wiecie jakie są kary za zerwanie umowy ? Hugo wątpię w to , bo taniej wychodzi pójście do sklepu i kupienie lepszego telewizora , za pakiet prestiżowy hd na 2 lata wychodzi ponad 4000 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, nic nie ma za darmo i niezależnie od tego jaką promocje uda nam się złapać , daną kwotę średnią zapłacimy nic nie ma za darmo!!!.

Zadajcie sobie pytanie ile korzystacie z tych wszystkich darmowych kanałów itp, wydaje mi się ,że człowiek nie jest wstanie non stop oglądać chyba że nic nie robi poza śledzeniem C+ wiec gratuluję :brawo:

 

Sam wiem po sobie, raczej należę do statystycznej Polskiej rodziny, od czasu do czasu dobry, mecz szkło kontaktowe :) a film hm przez 12 miesięcy chyba z 2 oglądnąłem w całości ,HD PRV ile nagrałem ? hm wsydt się przyznać nic :D więc należąc do normalnych Polaków wypowiedziałem umowę 13 miesięczną i czatuje na grudniową :jupi: po co ? hm a nóż będzie taniej, satysfakcja Polak to Polak! Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jedno zastanawia. Dlaczego platformy, głównie n nie dojdą do porozumienia z producentami tv i oferują transakcji wiązanej. Bierzesz w platformę dostajesz tv HD z upustem np. 10%. Zyskują obie strony. Jeśli ktoś jest na kupnie tv i zobaczy że jak weźmie przy okazji platformę z kanałami HD to dostanie zniżkę na tv, to zostanie jej abonentem. I na odwrót, jeśli ktoś bierze platformę i zobaczy że może dostać zniżkę na tv to go kupi. Teraz zarówno Cyfra jak i CP zaczynają bawić się w HD więc powinny coś takiego wprowadzić a nie jakieś dwadzieścia parę cali za 1zł. :) Promocje z obniżką abonamentu kiedyś muszą się skończyć bo platformy nie będą osiągać takich zysków jakie by chciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 21 dostałem smsa od cyfry+ żebym z nimi skontaktował się pod specjalny nr który mi podali w celu zaproponowanie mi przedłużenie umowy no i czaje się czy warto dzwonić jak do tej pory co czytam to nikomu nic nie dali konkretnego,ja mam ta z grudnia z canal+ za darmosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jedno zastanawia. Dlaczego platformy, głównie n nie dojdą do porozumienia z producentami tv i oferują transakcji wiązanej. Bierzesz w platformę dostajesz tv HD z upustem np. 10%.

 

Rok temu w promocji urodzinowej C+ były zniżki na telewizory SHARP.

 

Hugo wątpię w to , bo taniej wychodzi pójście do sklepu i kupienie lepszego telewizora , za pakiet prestiżowy hd na 2 lata wychodzi ponad 4000 zł .

 

Jeżeli ktoś ma umowę na czas nieokreślony, korzysta od wielu miesięcy z Prestiżowego i płaci miesięcznie po 160-200zł to czemu ma nie wziąć tego tv za 1zł skoro i tak ma w dłuższej perspektywie dalsze korzystanie z tego pakietu? Uwierz mi, takich abonentów jest w C+ masę! I dzwonią, i biorą tv za 1zł. W pewien sposób im się on należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojcur chyba nie mogę wysłać wypowiedzenia , bo mam umowę ważną jeszcze 5 miesięcy , mam teraz pakiet prestiżowy hd . Wiecie jakie są kary za zerwanie umowy ? Hugo wątpię w to , bo taniej wychodzi pójście do sklepu i kupienie lepszego telewizora , za pakiet prestiżowy hd na 2 lata wychodzi ponad 4000 zł .

 

Kara za zerwanie umowy to 299 pln . A koszt w nowej promocji pakietu prestiżowego to 75pln x 11 i 150 x 13 = 2775 pln . Możesz wziąć prestiżowy zwykły bo i tak kanały HDTV są gratis przez 2 lata . Od 2775 odejmujesz 1200 wartość telewizora czyli abonament za dwa lata kosztuje 1575 pln. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle ma płacić karę?

Jeśli zostało do końca umowy 5 miesięcy, to idzie 2.12 do punktu i podpisuje nową. Umowa się liczy od 01.01 więc mamy juz 2 miesiące z głowy. Na obecnej umowie schodzi do podstawowego bez żadnych opcji i przez 3 miesiące płaci po 40 pln, czyli na minusie jest 120 pln, co przy karze rzędu 300 pln daje 180 do przodu :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście skorzystałem z tej promocji, po 11 latach bycia abonentem tej platformy, to forma bonusu i tak nie zamierzam przestać z niej korzystać, a tak po obniżeniu abonamentu do prestiżowego, mam HD za darmo, tuner za darmo, telewizor za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ma ktoś regulamin tej promocji świątecznej?

 

Ja wpadłem na taki pomysl, chce miec jak najtaniej Canal+SPort

Umowa na 13mcy

 

I oto tak:

 

Pakiet Powitalny+ (10 miesięcy po 9,95 plus 3mce po 19,90 = 159,2PLN)

Canal+ (free przez 4 miesiące, potem 9 razy po 29,90 = 269,10PLN)

Antena satelitarna (przypuśćmy 100zł)

Dekoder wezme za 0zł np. Strong SD albo Pace SD

I sumujemy i wyhodzi: 528,30/13=40,64zł miesięcznie średnio.

 

Tak tanio jest?

 

Czy ja nie uwzględniłem jakiś opłat?

Czy czekać na grudzień na jakieś inne promocje?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...