Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz, oczywiście pisząc o lenistwie miałem na myśli osoby pełnosprawne fizycznie.

Telewizor do komfortowego tylko dla nowych w punkcie sprzedaży. Dla przedłużających umowę telewizor tylko do prestiżowego. Przecież zawsze tak było, że dla nowych były są i będą lepsze promocje.

Niestety w każdym biznesie jest tak, że się bazuje na lenistwie człowieka i liczy, że ktoś będzie wolał za wygodę zapłacić i nie pofatyguje się wysłać wypowiedzenie i do punktu po nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje wszystkim rozjaśnić ofertę Świąteczną z telewizorem LG FullHD!!

(obliczyłem ofertę dla internautów, gdzie mamy dodatkowy miesiąc za pół ceny)

 

 

Dla nowych abonentów Najbardziej opłaca się wziąć Pakiet KOMFORTOWY!

Abyśmy byli szczęśliwymi posiadaczami telewizora LG musimy dodatkowo wziąć na cały okres umowy pakiet Canal+ i HBO.

 

Także sprawa płatności wygląda następująco:

 

Od 1-6 miesiąca - abonament wynosi 46,90zł +10zł dekoder = 56,90zł

Od 7-12 miesiąca - abonament wynosi 76,80zł +10zł dekoder = 86,80zł

Od 13-24 miesiąca - abonament wynosi 108,75zł +10zł dekoder = 118,75zł

 

Razem po podliczeniu wszystkich 24 miesięcy wyjdzie nam 341,4zł + 520,8zł + 1425zł = 2287,2zł

Średni miesięczny koszt abonamentu na 1 miesiąc wynosi : 95,3zł

 

Dzięki takiemu pakietowi mamy prawie (bez Cinemaxu) Pakiet Prestiżowy HD+, a do tego multiroom ZA DARMO!!!

 

Po odliczeniu kosztów Telewizora LG , który kosztuje na rynku 1000zł wychodzi nam jeszcze taniej , a mianowicie:

Razem za 24 miesiące - telewizor = 2287,2zł - 1000zł = 1287,2!!!

Wtedy średni miesięczny koszt abonamentu na 1 miesiąc wynosi : 53,63zł!!!

 

Jednym słowem oferta jest super i wątpię, aby pojawiła się lepsza w grudniu dla osób, które chcą telewizor!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do dystrybutorów. Czy jak ktoś ma już umowę na Prestiżowy HD+ i zamówi sobie nową aktywację przez internet (dodatkowy miesiąc za pół ceny) na 24 miesiące z telewizorem LG np na Komfortowy + Canal + HBO to będzie traktowany jako nowy abonent Cyfry+ czy też jako stary ? Chodzi o to czy Cyfra wyrazi zgodę na drugą umowę ? W tamtym roku trzeba było czekać na zgodę Cyfry na drugą umowę. :smile::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet prestiżowy hd i jestem abonentem od ponad 9 miesięcy .Byłem dziś rano w punkcie i pani powiedziała żebym zadzwonił na telefon , którym mam podany na ica . Zadzwoniłem i pani powiedziała , że mogę dostać telewizor jeżeli przedłużę umowę i będę płacił miesięcznie 168,90 za pakiet prestiżowy hd przez 2 lata . DCF pisałeś że 3 osobą rozwiązałeś umowę ( kończyła się w tym miesiącu , czy w jakiś inny sposób ? ) . Miała być świetna promocja dla abonentów , którzy są w cyfrze min . 9 miesięcy a tu wyszło zdzierstwo i oszustwo . Nowi abonenci mają promocję jakiej nigdy nie było , chyba najlepszą jak dotychczas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś rano w punkcie i pani powiedziała żebym zadzwonił na telefon , którym mam podany na ica . Zadzwoniłem i pani powiedziała , że mogę dostać telewizor jeżeli przedłużę umowę i będę płacił miesięcznie 168,90 za pakiet prestiżowy hd przez 2 lata . DCF pisałeś że 3 osobą rozwiązałeś umowę ( kończyła się w tym miesiącu , czy w jakiś inny sposób ? ) . Miała być świetna promocja dla abonentów , którzy są w cyfrze min . 9 miesięcy a tu wyszło zdzierstwo i oszustwo . Nowi abonenci mają promocję jakiej nigdy nie było , chyba najlepszą jak dotychczas .

 

 

Takie samo info uzyskałem na infolinii. Umowa na 2 lata za 188 zł za prestiżowy hd+ +TV. Rozumiem, że to taka kara za przedłużenie umowy :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie weźmiecie drugiej aktywacji w promocji i nie rozwiążecie później starej umowy po miesięcznym okresie wypowiedzeniem ? Były z tym małe problemy ale zgodę dostałem w ubiegłym roku w grudniu. Ponoć sprawdzają tylko rzetelność płatności i brak zaległości nowego-starego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat podpisał umowę 14.03.2009 wszedłem dzisiaj na ica, i nie mogę aktywować żadnego pakietu (C+ badz HBO)

ale czy np gdy będzie 14.12.2009(będzie dokładnie 9 miesięcy od podpisania umowy) będę miał możliwość włączenia sobie dodatkowego pakietu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka w ramach licznych promocji oferowanych przez cyfrę:

- na stronie internetowej zobaczyłem że w promocji jest 5xHD jako że mam teraz 3xHD uznałem że można dodać sobie te dwa programy HD(eurosport2 i animal planet). Teraz płacę (uwzględniając różne promocje) 65,8 zł /m-c. Na stronie głównej stoi jak wół, że animal planet hd to 5zł/m-c podobnie Eurosport2 - co razem daje 10 zł/m-c dodatkowo (ceny podstawowe - bez żadnej promocji) - po tym zapłaciłbym rachunek w kwocie 75,8.

I teraz ciekawostka - zadzwoniłem do cyfry i wyliczono mi że miesięczne zapłaciłbym - W PROMOCJI!!!!! - 79,70 (przy drugim podejściu - przy pierwszym wyliczeniu wyszło 86,70 :jupi: ). Czyli w promocji zapłaciłbym blisko 4 zł więcej niż gdybym wziął te dwa kanały pojedyńczo!!!!! :jupi:

Pani nie była w stanie wytłumaczyć mi na czym polegać by miała ta super promocja w moim przypadku - było to ponad jej siły (nawiasem jakość obsługi telefonicznej - po tym jak się tam dodzwoni - to masakra).

Piszę to ku przestrodze - UWAŻAĆ NA PROMOCJE W CYFRZE!!!! I :read:

CYFRO DZIEKUJĘ CI BARDZO ZA TAKĄ SUUUUUPERRR PROMOCJĘ :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krispl na jakiej zasadzie miałbym rozwiązać umowę , która kończy się za 5 miesięcy ? Mógłbyś szerzej napisać o tej drugiej aktywacji . Opłaty robię poleceniem przelewu , więc zawsze były na czas .

 

Rozwiązać się nie da (chyba że zapłacisz karę umowną) ale można zmniejszyć na pakiet podstawowy (może być opłata 10 zł) i płacić jeszcze przez 5 miesięcy 42,90 zł. Razem ok. 215 zł. Czy sie opłaca ? Trzeba się zastanowić. Można np. odstapić kartę znajomemu na 5 miesięcy za 20 zł / miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś rano w punkcie i pani powiedziała żebym zadzwonił na telefon , którym mam podany na ica . Zadzwoniłem i pani powiedziała , że mogę dostać telewizor jeżeli przedłużę umowę i będę płacił miesięcznie 168,90 za pakiet prestiżowy hd przez 2 lata . DCF pisałeś że 3 osobą rozwiązałeś umowę ( kończyła się w tym miesiącu , czy w jakiś inny sposób ? ) . Miała być świetna promocja dla abonentów , którzy są w cyfrze min . 9 miesięcy a tu wyszło zdzierstwo i oszustwo . Nowi abonenci mają promocję jakiej nigdy nie było , chyba najlepszą jak dotychczas .

 

 

Takie samo info uzyskałem na infolinii. Umowa na 2 lata za 188 zł za prestiżowy hd+ +TV. Rozumiem, że to taka kara za przedłużenie umowy :censored:

Ja dziś dzwoniłem w imieniu wuja do C+ z pytaniem o przedłużenie i za Prestizowy HD+ zaproponowano mi 129 zł/mies i gwarancję niezmienności ceny na całą umowę + TV. Ale multiroomu już nie dało sie wziąć :o Zresztą myślę, że najbardziej opłaca się komfortowy z C+ i HBO - Filmboxy i Cinemaxy można sobie śmiało odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam mały problem. Otóż zadzwoniłem do BOA w celu zamówienia tej nowej promocji z TV i podczas zamawiania zdziwiła mnie jedna rzecz. Chciałem zamówić z Pakietem Komfrotowym Canal+ i HBO, HD gratis i dekoder PVR na 24 miesiące, ale gdy zapytałem się czy jeżeli wezmę HBO Digital to czy po 6 miesiącach będę mógł zrezygnować to miła Pani poinformowała mnie, że jeżeli wezmę HBO DIGITAL to nie będę mógł z niego zrezygnować tylko go muszę mieć przez 24 miesiące bo to jest jakoś łączone.

Może ktoś bardziej poinformowany powiedzieć mi czy tak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bezproblemo godzinkę temu /wszystko już ładnie śmiga/ dołączyłem opcję 5xHD oraz HBO darmowe na dwa miechy HBO czyli do końca stycznia 2010 nie trzeba pamiętać o odłączeniu nastąpi to automatycznie. Jedyny mankament to taki, że przy tej promocji nie można dorzucić HBO HD/nawet przy dopłacie/ -dla mnie dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ich 30.000 łacznie dla nowych umów jak i obecnych. Pod numerami telefonów infolinii przeznaczonej do korzystania z promocji TV za 1 zł dla obecnych abonentów od samego rana przez cały dzień było istne szaleństwo. Praktycznie wszyscy brali proponowaną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie

 

Na początku 2010 r kończy mi się 18 miesięczna umowa z Cyfrą w chwili obecej mam pakiet Komfortowy + do tego Paczki Canal + oraz Canal + HD

generalnie ta oferta pakietowa mi odpowiada.

 

Mam nadzieję przy końcu umowy wynegocjować Dekoder Philipsa HD bez dysku który mam obecnie bez tej śmiesznej opłaty (15 zł za dzierżawę) + ewentualnie bez opłat Orange Sport jeśli nie na cały czas trwania nowej umowy to przynajmniej na 6 miesięcy. Myślicie że jest jakaś szansa na powodzenie ??

z góry dzięki za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...