Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ta promocja z HBO. Ja ją wezmę 2 grudnia :) I wowczas HBO bedzie przez 2 miechy. Loozik.

Ja tam biorę od razu, w grudniu mam zamiar wysłać wypowiedzenie, i nie wiadomo jak się będą na to zapatrywać. 10 dni więcej HBO mnie nie zbawi, i tak pewnie przez ten czas nic nie obejrzę, bo jakoś miałem HBO do końca kwietnia w gratisie, a może obejrzałem z 1 film. Wszystko to już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proponują HBO na dwa miesiące. Tylko teraz mam pytanie czy jeśli wezmę HBO dzisiaj to będę miał do końca grudnia czy jeśli wezmę np. 31 grudnia to będę miał do lutego?Poniżej cytaty z regulaminu "mojej" promocji.

 

"1. Akcja „ŚWIĄTECZNE PREZENTY CYFRY+” (Akcja) dotyczy Abonentów, którzy w ramach Umowy o Abonament CYFRY+ (Umowa), w okresie od 12/11/2009 roku do 31/12/2009 roku, za pośrednictwem: Internetowego Centrum Abonentów (ICA) pod adresem http://www.ica.cyfraplus.pl, lub Centrum Telefonicznego Abonentów, przystąpią do Akcji i spełnią łącznie następujące warunki (Przystąpienie do Akcji)..."

 

"2. Zgodnie z warunkami Akcji, Abonent korzysta z Oferty Promocyjnej, w ramach której nabywa prawo do odbioru Opcji

Premium HBO ze 100% rabatem na Ratę Miesięczną za tę Opcję od dnia przystąpienia do Akcji:

A/ do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Abonent przystąpił do Akcji o ile powyższe przystąpienie nastąpiło pierwszego dnia miesiąca (Okres Promocyjny);

B/ do końca 2 pełnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym Abonent przystąpił do Akcji o ile powyższe przystąpienie nastąpiło drugiego i kolejnego dnia miesiąca (Okres Promocyjny)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pisze odnosnie promocji z TV dzwonilem pod numer 22 310 45 10 gdzie mozna uzyskac informacje o tej promocji powiedziano mi ze tylko majac pakiet prestizowy lub prestizowy + i placac przez 24 miesiace po 150 lub ponad 168 zeta mozna otrzymac ten TV nie ma zadnych znizek podziekowalem i dla mnie po promocji wole tanszy abonament a zostanie mi na dwa takie telewizory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie dzwonię na żadną infolinię, tylko sukcesywnie wysyłam wypowiedzenie i podpisuję nową umowę i tak już 3ci raz. Kiedyś zadzwonili do mnie po wysłaniu wypowiedzenia i się zdecydowałem i bardzo tego żałowałem, bo dla nowych promocja była jak zwykle dużo lepsza na święta niż ta, którą mi dali przez telefon na infolinii.

Kwestia niedoinformowania pracowników info pozostaje bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy, pomożecie mi?? :D:D

 

Już się pogubiłem w tych promocjach Cyfry+. Otóż chciałbym podpisać z nimi umowę na promocji z TV. Chciałbym wziąć pakiet Komfortowy+ a do tego Canal+ i HBO. Moje pytanie do Was jest takie : Ile będę płacił i jak i co ile będzie mi się zmieniać cena usług? Zamierzam również wziąć multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ten canal plus na 12 miesiecy za free by sie przydał ;) byloby super

 

Obawiam się, że to se ne wrati :/

 

Ale jeśli CFD się nie pomylił w obliczeniach, a wygląda na to, że nie to jak uda się sprzedać TV za powiedzmy tysiaka i weźmie się zwykły HD, to komfort z opcjami, multiroomem i hd wyjdzie około 45PLN miesięcznie!!!

 

To jest o wiele lepsze, niż podstawowy z C+ za darmo na 12 mies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy, pomożecie mi?? :D:D

 

Już się pogubiłem w tych promocjach Cyfry+. Otóż chciałbym podpisać z nimi umowę na promocji z TV. Chciałbym wziąć pakiet Komfortowy+ a do tego Canal+ i HBO. Moje pytanie do Was jest takie : Ile będę płacił i jak i co ile będzie mi się zmieniać cena usług? Zamierzam również wziąć multiroom.

 

Jeśli zostawisz sobie TV, to będziesz płacił średniomiesięcznie 96PLN z dekodrem PVR, jeśli masz dekoder, albo będziesz brał jakikolwiek inny, to 86 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfrę, prestiż+, przed chwilą rozmawiałem z konsultantem C+ w sprawie promocji TV za 1 zł. Pan powiedział, ze nie łapie się na wszystkie elementy promocji, aby dostać TV, muszę przejść na prestiż+HD, multiroom płatny normalnie. Ta promocja jest dla nowych, dla starych może zmieni się coś w grudniu. Nie wiem czy trafiłem na jakiegoś niedoinformowanego gościa, czy to prawda!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie łaska wybrać się do punktu C+ i zapytać.

Zawsze bardziej opłacało się rozwiązać umowę i podpisać na nowo.

P.S. U mnie już 3 klientów będzie szczęśliwymi posiadaczami TV (mówią: będzie TV dla dzieci do pokoju lu kuchni)

I mają fajną ofertę Komfortowy + CANAL+ i HBO + HD Gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...