Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś chciałem zmniejszyć pakiet z komfortowego+ (bo koniec promocji niedługo)na powitalny+ ale sz.p odradziła bo za zmianę chcą 59zł a na zmianę podstawowy+ to 10zł???

Do do tej pory nigdzie tego nie wyczytałem i nie słyszałem o ponoszeniu kosztów w trakcie zmiany pakietu,czy to prawda???

Pierwsza sprawa, to należy czytać umowy, jakie podpisujemy. Niestety, rzadko to robimy, stąd takie niespodzianki. Nawet jeśli zapłacisz te 59 zł za zmianę, to zwróci ci sie to po dwóch, trzech miesiącach. Dlatego nie zwlekaj. Chyba, że podstawowy+ Ci odpowiada.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grudniu to ja mam problem bo to okres super promocji a w styczniu mam koniec umowy i nie wiem co będzie z zyskiem brać promocje z rynku czy czekać aż zaproponują mi ofertę,ale do grudnia i ich nowych promocji daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem jak będzie w tym roku, bo umowę mam do końca stycznia 2010,

ale myślę aby wziąć w grudniu, bo pewnie będzie lepsza od tej co będzie w lutym 2010

 

nie wiem, bo jestem tutaj dopiero prawie od roku

a jak jest z opcjami przedłużeniowymi ???

 

bo w n nowi klienci byli lepiej traktowani jeżeli chodzi o ofertę niż stary klient :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podpisać nową umowę w grudniu,np 2 grudnia i wtedy ze starą umową zejść na podstawowy przez 2 miesiące, żeby płacić jak najmniej a potem ją rozwiązać. Nie wiadomo co zaproponują stałym klientom w styczniu i lutym, ale pewnie coś porównywalnego z obowiązującymi wtedy promocjami dla nowych, a te jak wiemy będą gorsze niż w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? ja już bym wolał wypożyczyć go, bo po skończeniu umowy i tak z nim nic nie zrobisz bez karty, a jednak wydasz niepotrzebnie te 79zł, dodatkowo wypożyczając masz "dożywotnią" gwarancję, natomiast wykupując masz może z 1-2 lata, po których jeśli się zepsuje to będzie "radź sobie sam". Nie wiadomo też czy za rok człowiek nie zapragnie jakiegoś dekodera z dyskiem bądź HD ;] Za 79zł można wsiąść jeśli chce się podłączyć kolejny TV pod splitter bądź sprzedać;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta darmowa dzierżawa jest bezterminowa, to nie masz sie co zastanawiać. Nie kupuj, tylko korzystaj. Ja za dzierżawę płaciłem 10 zł miesiąc w miesiąc. Niedawno oddałem dekoder, gdyz kupiłem własny. Ale dla mnie to czysta oszczedność. Zakup zwróci mi sie w ciągu półtora roku.

 

ArtS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem jeszcze na moment wrócić do promocji Filmbox 50 % taniej do końca roku. Paczka Filmbox jak wiadomo obejmuje kanały Filmbox HD, Filmbox Extra i Filmbox Family. Nie należy do niej kanał Filmbox, który przeszedł do pakietu komfortowego. Jednakże w najnowszym Magazynie Plus, na stronie 19 jest info o tej promocji i znajdują się tam loga kanałów, wśród których jest logo... zwykłego Filmboxa... Więc chyba Cyferka troszkę leci w kulki w tym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta darmowa dzierżawa jest bezterminowa, to nie masz sie co zastanawiać. Nie kupuj, tylko korzystaj. Ja za dzierżawę płaciłem 10 zł miesiąc w miesiąc. Niedawno oddałem dekoder, gdyz kupiłem własny. Ale dla mnie to czysta oszczedność. Zakup zwróci mi sie w ciągu półtora roku.

 

ArtS :)

 

Jak twierdzi Centrum Obsługi Klienta - tych z darmowym wynajmem było tylko kilka sztuk i rozeszły się błyskawicznie. Mnie przy przedłużeniu umowy zaproponowano Phila HD na wykup za 199 pln brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo bym tego Stronga nie chciał, miałem różne dekodery, jeden nie łapał kolorów lub miał niewyraźny obraz, następny się zacinał, miałem różne przypadki, ale ten Strong miał wszystkie zarazy jakie mogły być w dekoderze, taki szajs że na magazynie to chyba go mają tony. Moim zdaniem będzie ktoś miał farta jeśli kupi w 100% sprawny dekoder, większości to złom, więc nawet te 79zł wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Isthar

przykład

02.10.2009 włączasz sobie opcje Orange Sport

02.11.2009 dzwonisz na infolinie ze chcesz wyłączyć w tym miesiącu

czyli za oglądanie od 02.10.2009 do 30.11.2009

płacisz tylko za jeden pełny miesiąc - za listopad

za niepełny miesiąc październik nie płacisz !!

 

nie jest tak jak piszesz:

... zostanie włączona od następnego miesiąca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...