Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byc może w związku z art. 7 regulaminu promocji:

"7. Abonent korzystający z Akcji, którego uprawnienia w Okresie Promocyjnym zostały zawieszone, zgodnie

z art. 13 Regulaminu Umowy, pomimo uregulowania na rzecz Operatora CYFRY+ wymagalnych

należności, traci prawo do Stawki Promocyjnej.".

Ja mam pakiet komfortowy plus ale jestem na umowie promocyjnej z grudnia ubiegłego roku i mnie nie będzie ta promocja dotyczyć (sprawdzałem w ICA - nie mogę z tego skorzystać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zapis w regulaminie promocji w punkcie nr 7 nie ma w moim przypadku zastosowania ponieważ regulamin umowy w punkcie 13 okresla tylko zawieszenie umowy na skutek niepłacenia abonamentu. Własnie wysłałem zapytanie co BOA w tej sprawie dlaczego nie mam mozliwości skorzystania z tej promocji. W razie odpowiedzi podzielę sie tą wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc 7.50zł/miesiąc to nie pieniądz ale zawartośc całej paczki hmmm.no nie wiem czy jest nawet warta tej drobnej kwoty. Miałem ją przez 8 miechów /promocja na prestiż/ i obejrzałem może z 5 filmów. Oni chyba mają pakiet ze 20 filmów ktore puszczają w kólko na każdej stacji a potem powtórka z rozrywki.Jak nie miałeś to chyba bym wziął akurat do końca roku obejrzysz wszystko co ewent. Cię zainteresuje i na następne 1/2 roku będziesz miał spokój :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi paczkę Filmbox włączyli przed chwilą na podstawie jakiegoś ich wewnętrznego kuponu promocyjnego i mam tylko pamiętać aby w grudniu zgłosić chęć rezygnacji o ile nie chcę korzystać bo nie wyłączy się automatycznie tak jak to powinno być. Mają jakąś awarię i nie u wszystkich jest ta promocja widoczna. We wrześniu oglądamy za darmo Filmbox a październik-grudzień za 7,50pln/miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] mam tylko pamiętać aby w grudniu zgłosić chęć rezygnacji o ile nie chcę korzystać bo nie wyłączy się automatycznie tak jak to powinno być. [...]

Promocje robi się po to, aby klient złapał przynętę i korzystał z opcji dalej. Jaki mieliby interes w tym, aby wyłaczyć to automatycznie? Operator nie jest od tego, aby robić komukolwiek prezenty. Tylko sprytni (cwani?) użytkownicy korzystają z takich promocji w spoób korzystny dla siebie. Obawiam się, że ze szkoda dla pozostałych.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam w każdym przypadku jak była tylko szansa zrywałem z nimi umowe tj w tym roku to chyba 2 razy była okazja.W każdym przypadku podpisania nowej znów wyciągałem od nich to co chciałem teraz mam umowe od innego operatora płace 28zl,3 miechy Canal+ i opcje HD i dekoder miałem za friko ,30 sierpnai przedzwoniłem po przeczytaniu informacji na forum od Kwiatka i wyciąglme Canal+ za 50%.Nie narzekam jak sie kombinuje i śledzi na bieżąco można mieć w przyzwoitej cenie abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań. Jak sie kombinuje, to indywidualnie się zyskuje.

 

Ciekawe, kiedy operatorzy wpadną na pomysł i zaczną w regulaminie dołączać wykluczenia typu, że promocji podlegają osoby, które nie były abonentem danej sieci przez, powiedzmy, rok.

 

Ciekawe, jaki jest odsetek osób notorycznie wykorzystujących promocje w stosunku do całości?

 

ArtS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem zmniejszyć pakiet z komfortowego+ (bo koniec promocji niedługo)na powitalny+ ale sz.p odradziła bo za zmianę chcą 59zł a na zmianę podstawowy+ to 10zł???

Do do tej pory nigdzie tego nie wyczytałem i nie słyszałem o ponoszeniu kosztów w trakcie zmiany pakietu,czy to prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisujesz na 13 miesięcy rabat dostajesz na 12 miesięcy :D Canal+ masz przez 2 pełne miesiące za friko + niepełny miesiąc (czyli jak podpiszesz 6 września to masz Canal+ gratis do końca listopada) a potem już płacisz normalnie czyli 29.90 zł

 

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...