Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam takie pytanko podpisalem umowe przeszlo 2 tygodnie temu w promocji Od innego operatora.

Wlaczylem pakiet podstawowoy plus gratis na 2 miechy Canaly plus Opcje Hd Cana Film i Sport.

Sprzedawca nic mi nie mowil ze rowniesz moge wlaczyc w gratisie opcje eurosport hd i nationalg czy to prawda ze mozna ja wlaczyc tez?

I czy jak zadzwonie do wlacza mi czy pies pogrzebany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko... Czy jak się podpisało umowe na Komfortowy+ to mozna zejść na Podstawowy+ i płacić za niego 28zł??

W aneksie do umowy w art.1 masz zapis,że

W wypadku zmiany przez Abonenta wybranego w Umowie Pakietu na Pakiet, za który Rata Miesięczna jest niższa od Raty Miesięcznej za poprzednio odbierany Pakiet, Abonent traci prawo do Rabatu na Ratę Miesięczną [...] oraz prawo do zniżki na Ratę Miesięczną należną za wybraną Opcję

Czyli jednym słowem, możesz "zejść" :lol2: na Pakiet Podstawowy ale zapłacisz 42.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko podpisalem umowe przeszlo 2 tygodnie temu w promocji Od innego operatora.

Wlaczylem pakiet podstawowoy plus gratis na 2 miechy Canaly plus Opcje Hd Cana Film i Sport.

Sprzedawca nic mi nie mowil ze rowniesz moge wlaczyc w gratisie opcje eurosport hd i nationalg czy to prawda ze mozna ja wlaczyc tez?

I czy jak zadzwonie do wlacza mi czy pies pogrzebany

 

Tak, możesz uruchomić te kanały, każdy za 6zł, zostaną włączone od razu, opłata od pierwszego pełnego miesiąca.

Promocja sprzedażowa ma to do siebie, że obowiązuje tylko w momencie podpisania umowy, jeśli nie wybrałeś jakiejś opcji darmowej, to niestety, potem już nie dostaniesz tego gratisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od jutra (piątek) nowa promocja :jupi: z najkrótszym na rynku TV, 7 miesięcznym okresem Umowy o Abonament.

 

- WSZYSTKIE pakiety i opcje do 2 miesięcy GRATIS (opłata uzupełniająca i 1 pełny miesiąc abonamentu)

- opcja Canal+ lub HBO już w Pakiecie Powitalnym+

- możliwość oglądania programów pakietu wyższego, przy wyborze pakietu Powitalnego+ lub Podstawowego+ przez okres proraty (między 2 a ostatnim dniem miesiąca)

 

- najem terminala do 2 miesięcy GRATIS (opłata uzupełniająca i 1 pełny miesiąc)

- możliwość zakupienia dekodera Strong za 149 zł

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Raczej ludzi, ktorzy do tej pory kupowali pre-paida ale nie mieli wyboru normalnych pakietów 8) Jak się tylko zaczyna wiosna mamy setki pytań o umowę na pół roku bo ludzie chcą mieć telewizję na działce, domlu letniskowym itd :D Więc nie jest to typowa oferta dla tych co chcą w domu oglądać cały rok na okrągło :D Z reguły pytania są o abo Podstawowy na pół roku :D Więc uwazam że bedzie to uzupełnienie istniejących ofert 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ludzi, ktorzy do tej pory kupowali pre-paida ale nie mieli wyboru normalnych pakietów 8) Jak się tylko zaczyna wiosna mamy setki pytań o umowę na pół roku bo ludzie chcą mieć telewizję na działce, domlu letniskowym itd :D Więc nie jest to typowa oferta dla tych co chcą w domu oglądać cały rok na okrągło :D Z reguły pytania są o abo Podstawowy na pół roku :D Więc uwazam że bedzie to uzupełnienie istniejących ofert 8)

 

Dokładnie, przy prepaidzie i tak wychodzi dużo gorzej.

 

Widać, że Cyfra dąży do bardzo szerokiej oferty. Kiedyś była tylko jedna promocja, a teraz już będą 4 na raz. Można się pogubić trochę, ale przynajmiej dla każdego coś można znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...