Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie zaznaczysz przy podpisywaniu umowy że chcesz mieć dodatkowe opcje HD to później dzwoniąc do BOA żeby Ci włączyli to będziesz musiał za nie płacić. Jeśli natomiast zaznaczysz przy podpisywaniu umowy dodatkowe opcje HD to będziesz miał przez 2 miesiące gratis. Później możesz z nich zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj obowiązują 2 stare promocje czyli:

 

1. Rabat 20% przez 11 lub 16 miesięcy

 

2. Rabat 50% przez 3 lub 6 miesięcy

 

 

UWAGA 8) Nowa promocja :jupi: Dla Klientów, którzy przedstawią rachunek od innego operatora 8)

 

- Umowa na 13 miesięcy

 

- Przez 12 miesięcy promocyjne ceny pakietów:

 

POWITALNY+ 9.90 zł

PODSTAWOWY 28 zł

KOMFORTOWY+ 38 zł

 

Przez 2 miesiące + prorata CANAL+ oraz opcje HD - GRATIS !

 

Wynajem dekoderów SD, HD i PVR za 50% ceny przez 10 miesięcy 8)

 

:brawo::jupi:

Jeśli podpiszę umowę na Powitalny + i nagle zapragnę przejść na Komfot+ to dostanę cenę 38 PLN czy 63,80 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam wyrażnie pisze że ta promocja tylko dla Warszawy i województwa

 

Na tej stronie tak jest napisane, ponieważ cyfra.tv jest z Warszawy :)

Promocja obowiązuje w całej Polsce i raczej w stacjonarnych punktach Cyfry.

Nie sądze, żeby była np. w Vobisie, ale pewności, czy w którymś konkretnym nie będzie nie mam.

W Krakowie na pewno też jest bo sam pytałem w jednym punkcie i mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może tak z innej beczki. W grudniu wszyscy zastanawialiśmy się, czy w maju, w razie odłączenia opcji dodatkowych HBO, Cinemax i Orange Sport, które przez 4 miesiące były darmowe, wygaśnie również rabat na opcję Canal+, która promocją objęta jest na okres 12 miesięcy. Wiele było spekulacji, interpretacji umowy i wypowiedzi różnych dystrybutorów. Wielu zainteresowanych miało obawy, że w dniu 1 maja na kanałach 20-25 zobaczy czarną planszę. Mamy już czerwiec, a po odłączeniu w/w opcji dodatkowych paczka Canal+ śmiga bez zarzutu. Brawa dla Cyfry+, że nas nie oszukali, a co do tej pory było ich główną i chyba najbardziej rozpoznawalną cechą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczere, że sam miałem podobne obawy, ale tu chyba skala sprzedaży była tak ogromna, że nie mogli sobie pozwolić na zagranie nie fair. Mimo wszystko jednak brawo dla Cyfry, bo jakby popatrzeć na umowę, to wcale fakt pozostania c+ za darmo nie jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, z umowy raczej wynika że Canal+ darmowy nie pozostanie. Czyli umowy nie dotrzymali :lol2: ale to z korzyścią dla klienta więc wybaczamy. Sam osobiście byłem zdania że tak wlaśnie będzie (dzięki zapewnieniom samej Cyfry) za co nawet oberwało mi się na pewnym forum (nie tym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy :)

Jestem abonentem cyfry+ od poczatku jej istnienia. Abonament prestiżowy HD+, płace maksa 168PLn +20 najem dekodera (do konca sierpnia zniżka z okazji 10 lecia cyfry 10% za sam abonament)

Co zrobic, aby skorzystac z jakiejś promocji. Co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej zadzwonić do BOK-u i wypowiedzieć umowę,następnie wysłać egzemplarz wypowiedzenie listem poleconym.I czekać cierpliwie na telefon od Cyfry.Konsultant(albo konsultantka :D ) zaproponuje Ci nowe warunki.Przy jednoczesnym przedłużeniu umowy na czas określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butch wyslij wypowiedzenie umowy,list wyslij poleconym z potwierdzeniem odbioru. Sprawdz w umowie jakie wypowiedzenie Cię obowiązuje ale sadze,ze 3-miesięczne. A póżniej cierpliwie czekaj na telefony od konsultantów. Ja przedłużyłem umowe kilka dni temu, nie przyjmuj pierwszej propozycji jaka Ci złożą (chyba,że bedzie naprawde rewelacyjna) ja zgodziłem się dopiero na 4 propozycje jaka mi złożyli.

 

PAMIETAJ aby w wypowiedzeniu podac dokładna datę zakończenia umowy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes sprzedaj dekoder SD jesli dostałes na własność i kup sobie HD. Nie sadze zeby dokonali wymiany ale zadzwoń do Boku i zapytaj. A czy zabiora Ci rabat to zależy jakie warunki masz umowie. Ja np. jesli zrezygnuje z jakiejkolwiek opcji dodatkowej to automatycznie trace rabat na pozostałe opcje które mam.

 

RJ masz racje tylko na poczatku kazdego miesiaca jest nowa promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...