Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Konsultant nie anuluje umowy natomiast zdarzały sie przypadki, że konsultanci informowali o takiej możliwości i klienci przychodzili do punktu żeby anulować umowę, oczywiście u nas kończyło sie to zawsze mailem do dyrekcji i zwróceniem uwagi że w Call Center nie powinni udzielać takich informacji i jak na razie sytuacja się już przynajmniej u nas nie pojawiła 8) I dystrybutorzy powinni wiedzieć do czego służy ta opcja w systemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem do czego służy, ale trzeba zachwalać i czasami się za dużo powie... no ale normę trzeba wykonać:P

 

down-> ciii nie zdradzaj takich tajemnic..(żart)

 

.......no to jak wiesz to zachowaj to dla siebie. Wiesz pewnie tez że nie ma nigdzie takiego punktu w regulaminie który mówi o tych twoich 48 h, Bo jeśli ty jesteś na innych zasadach niż wszyscy to ja ci mogę jutro przysłać klienta który podpisał dzisiaj umowę u mnie w punkcie i proszę wykaż się i rozwiąż mu umowę. :brawo: gwarantuję że ci się nie uda, ........ pewnie wiesz też dlaczego ! ? więc nie ciągnij więcej tego tematu ........... bez odzewu !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie stwierdzili że mam prawo do zniżki ze 499 do 199.

Czy wie ktoś jak jest z wykupem PVR Philipsa na własność? Ludzie sprzedają takie sprzęty na Allegro, ale czy zakup takowego jest legalny do końca?

Bo może warto byłoby tego zwykłego HD od razu sprzedać i kupić PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem takiego na allegro i jak na razie wszystko działa :D czy jest to do końca legalne to nie wiem, ale pytałem się gościa z autoryzowanego punktu cyfry i powiedział mi że gdyby coś było nie tak to nie powinno być problemu z wymianą jeśli jest się abonentem cyfry - tylko cyfra oferuje ten dekoder - ale może ktoś to potwierdzi że tak faktycznie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak operator (za pośrednictwem dystrybutora) zawiera z klientem umowę sprzedaży sprzętu, tak również moim skromnym zdaniem powinna zostać zawarta umowa w 3 egzemplarzach pomiędzy Tobą, a osobą od której nabyłeś dekoder (jeden egzemplarz umowy dla Ciebie, drugi dla sprzedającego, a trzeci dla operatora). To tak na logikę.

 

Ale tak naprawdę to zanim dokonałeś zakupu to powinienieś się dowiedzieć u operatora jak wygląda procedura w takich przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy PVR ma swój nr seryjny przypisany do danego konta abonenckiego. Dystrybutor wydając PVR abonentowi, automatycznie rejestruje określony model dekodera do danego abonenta. Także problem chyba będzie :wink:

Moim zdaniem to nielogiczne przecież o w n-ce i polsacie jest karta "sztywno"przypisana do dekodera a c+ tym się wyróżniało że majac kartę można ją aktywować na każdym dekoderze od cyfry; więc to o czym piszesz trochę jest w sprzeczności z ideą cyfry, przecież podpisując umową wcale nie musimy brać dekodera od cyfry - i co w takim przypadku? mam być karany brakiem mozliwości oglądania tego za co zapłaciłem tylko dlatego że mam dekoder z innego źródła? W moim przypadku mam dwa takie dekodery - jeden wypożyczony przy podpisaniu umowy a drugi kupiony na allegro i na obu bez problemów oglądam wszystkie programy /spliter bezprzewodowy rflink, pakiet full/ więc tym bardziej dziwi mnie to co napisałeś odnośnie przypisania n/s do konta abonenckiego. Może ktoś to potwierdzi na 100% albo zaprzeczy......bo może u mnie to przypadek że na obu odbieram programy bez problemów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonrb - technicznie oczywiście będzie ci dekoder odbierał kanały... Kwestia jest taka że nie wymienią ci takowego dekodera w punkcie sprzedaży jeśli będziesz miał z nim problem, bo jednak nie zgadza się numer seryjny urządzenia który wynająłeś, z tym reklamowanym :D

Wyobrażasz sobie pójście do sklepu i reklamowanie sprzętu dostarczając tym samym kartę gwarancyjną pochodzącą z innego egzemplarza produktu?

Co do kwestii blokowania dekodera z innego źródła, sprawa wygląda tutaj podobnie jak z kradzionym dekoderem innej firmy (np. Ferguson, GI itp), staniesz się właścicielem takowego to i tak będziesz mógł korzystać w nim z karty C+.

 

Zastanawia mnie jak wygląda sprawa z VOD, czy Cyfra+ generuje ten cały kod według karty abonenckiej czy według numeru seryjnego dekodera. Jak możesz to sprawdź czy na obydwóch tunkach generuje ci ten sam kod przy wybranym filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na 100% prędzej, czy później PVR będzie w sprzedaży. Tak samo było ze zwykłym HD.

Nie zdziwiłbym się też, gdyby w grudniu można było kupić HDka za jakieś 99zł :) Ale to już tylko moje przypuszczenia, żadne przecieki :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i stąd to co jakiś czas puszczanie bąków o promocjach , żeby potencjalny klient nie uciekł do konkurencji :brawo:

 

O ile dobrze pamiętam, jak napisałem o promocji urodzinowej w październku i później o świątecznej, też nikt nie wierzył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem nowy tu na forum ,mam pytanie i prosze mi napisac czy sprzedawca mial racje .Chcialem zakupic pakiet PRESTIZOWY + w promocji -20 procent i zaoferowal mi dekoder PACE SD .Ale po dluzszym namysle postanowilem nabyc ten pakiet ale z dekoderem PHILIPS PVR HD.I tu nastapil problem poniewaz sprzedawca powiedzial mi ze nie moze mi dac ten dekoder ( wynajac ) z tym pakietem tylko z pakietem PRESTIZOWY HD + czyli juz drozszy wiec dla mnie juz za drogo plus 16 zl za wynajem .Ja jeszcze nie posiadam telewizora lcd a wiec te kanaly hd sa mi nie potrzebne .A decoder by mi sie przydal do nagrywania filmow lub wkrotce kupie telewizor lcd .Po dluzszym namysloe zaoferowal mi inne rozwiazanie ( uparlem sie na ten decoder ) .Pakiet komfort+ , plus pakiet canal+,hbo i cinemax i dodatkowo musialem wybrac jeden kanal hd ,wybralem national geographic. Oczywiscie wzialem ten decoder z tym pakietem co mi zaproponowal .nie mam tylko orange sport i 2 kanalow filmbox.I tu mam pytanie czy dobrze sprzedawca zrobil .Dlaczego nie moglo byc pakiet prestizowy + i jakis kanal hd .Pozdrawiam goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...