Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki zapis chyba był w poprzednim regulaminie, w praktyce sprowadzało się to do tego aby nie mieć zaległości płatniczych, wtedy można brać i 10 abonamentów na siebie.

Cena 199zł jest do Oferty Wiosna z HD, jaka to oferta to dokładnie nie wiem ale Jesień z HD to było bez zniżek za pakiety tylko drobne zniżki na kanały HD. Myślę że tu jest coś podobnego. Niestety nie można było wziąć normalnej promocji na pakiety i jednocześnie na dekoder HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jeden masz chrapkę na ten tuner na własność w cenie promocyjnej :wink: W zeszłym roku w promocji Jesień z HD był nawet po 149 zł, ale cóż, uwzględniwszy że nie miałbym zniżek na pakiety nie opłaciło się. Ale na szczęście potem weszła promo z darmową dzierżawą, w sumie wyszło na jeszcze lepiej, a co będzie w najbliższą Gwiazdkę zobaczymy. Będę się starał wykupić go na własność w promocyjnej cenie przy przedłużaniu umowy.

Tuner ten, choć ma mułowate oprogramowanie to jednak ma bardzo dobry obraz HD i SD oraz wreszcie działającą głowicę DVB-T. Porównywałem obraz dobrej jakości kanałów SD (np. TVN24) na tym Philu i Pionku 1430 i Pionek choć słynie z dobrego obrazu jednak przegrał... Obraz SD porównywałem przez eurozłącze (RGB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że będzie zmiana promocji majowej. Być może nawet już od jutra :)

50% na pakiety i opcje, ale krócej niż było w kwietniu. Ogólnie powinna być lepsza nić obecna, bo np. opcje po okresie 50% można przecież wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedz- podpisac nowa umowe na tunek za 199zł - a nastepnie wypowiedzieć umowe ze wzgledu na podwyzke abo od 1 lipca czyli rachunek za czerwiec trza bylo by im zaplacic.pozdrawiam

Ciekawie kombinujesz. Nie wiem czy Phile HD są praktycznie osiągalne na własność za 199zł ale jak tak to powinno się udać. Oprócz zmiany regulaminu będzie jeszcze okazja w postaci podwyżki albo likwidacji TVN Lingua. No chyba że się zabezpieczą i dadzą Ci do podpisu już nowy regulamin z nowymi cenami i zawartością pakietów, musisz to sprawdzić. Decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podaję szczególy nowej promocji od poniedziałku:

 

OFERTA „MAJ BIS” DLA UMÓW 13 MIESIĘCZNYCH

 

1. Wszystkie pakiety dostępne będą z rabatem 50% przez okres 4

pełnych miesięcy

2. Opcje Premium i Opcje HD dostępne będą z rabatem 50% przez okres

4 pełnych miesięcy

3. Opłata uzupełniająca dla pakietów i opcji gratis

4. Najem dekodera SD, HD i PVR z rabatem 50% przez 4 miesiące

(niepełny miesiąc + 3 kolejne)

 

 

OFERTA „MAJ BIS” DLA UMÓW 18 MIESIĘCZNYCH

 

1. Wszystkie pakiety dostępne będą z rabatem 50% przez okres 6

pełnych miesięcy

2. Opcje Premium i Opcje HD dostępne będą z rabatem 50% przez okres

6 pełnych miesięcy

3. Opłata uzupełniająca dla pakietów i opcji gratis

4. Najem dekodera SD, HD i PVR z rabatem 50% przez 6 miesięcy

(niepełny miesięcy + 5 kolejnych)

 

 

Ważnym elementem powyższych ofert jest:

GWARANCJA UTRZYMANIA OBECNYCH CEN ABONAMENTU PRZEZ OKRES MINIMALNY

TRWANIA UMOWY (13 lub 18 miesięcy)

 

Dodatkowo dla obu rodzajów ofert obowiązywać będą poniższe warunki

promocji:

 

5. Dla pakietu Powitalnego+ dostępne będą kanały z pakietu PODSTAWOWEGO+ – przez okres proraty

 

Dla pakietu Podstawowego+ dostępne będą kanały z pakietuKOMFORTOWEGO+ – przez okres proraty

 

6. Opcje Canal+ lub HBO dostępne będą do pakietu Powitalnego+

 

7. Aktywacja - 19 i 29 PLN

 

8. Dekodery na sprzedaż: ● Philips DSR, Strong, Pace, Thomson - 149 PLN ● Philips HD – 499 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja utrzymania cen przez cały okres minimalny = brak możliwości łatwego zerwania umowy przed terminem. Niby zrobili dobrze dla nas ale nie do końca :)

Duży plus: Powitalny+ z Canal+ i HBO :brawo: Zwłaszcza w kontekście ewentualnej LM w C+ (myślę że mamy to już w kieszeni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha a nie mówiłem?? :)

W sumie przekaz marketingowy nowej promocji jest lepszy niż poprzedniej. Ale faktycznie może być to zagrywka pod Ligę Mistrzów. Kończy się 50% off, zaczyna się LM i każdy zostaje przy C+ :)

W sumie nawet za 29zł warto zostać przy c+ jeśli będzie i LM i OE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :lol:

 

Chodziło mi o sytuację, gdzie najniższym z możliwych kosztów bierze się powitalny z C+ przy promocji 50% mniej. Przy poprzedniej (20% mniej) Jak już ktoś się zdecydował, to brał te 20% na prawie cały okres umowy. Przy 50% jest tak, że oglądasz do 5 mies. za 50% a później możesz sobie wyłączyć C+, jak nie chcesz płacić. Więc teraz będzie dodatkowy motywator, żeby nie wyłączać jeśli w Cyfrze zagości LM. W takiej sytuacji nawet płacąc te 29zł za C+ to będzie się opłacać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...