Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, również mam pytanie co do tej grudniowej promocji. W połowie miesiąca zadzwoniłem do cyfry i zrezygnowałem z promocji, pozostałem przy pakiecie za 20zł (podstawowy). Konsultant przyjął zgłoszenie i po kilku minutach oczekiwania potwierdził, że dodatkowe opcje zostaną wyłączone od 1 maja, czyli do 30 kwietnia promocja miała być aktywna. Dzisiaj sprawdziłem kanały i okazuje się, że nadal mam aktywne kanały promocyjne. Czy wyłączenie promocji może być opóźnione czasowo? Czy może anulacja mimo potwierdzenia przez konsultanta jednak nie została zrealizowan?? Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku było tak że jeszcze jak patrzyłem koło 7 rano dzisiaj wszystkie kanały mi działały, ale już teraz to co miało zniknąć (Filmbox + część paczki HD) zniknęła, więc pewnie u ciebie także jeszcze dzisiaj wyłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

Umowę miałem do 30 maja.

Pismo z rezygnacją wysłałem w połowie kwietnia.

Standardowa odpowiedź przyszła z cyfry.

 

Oczywiście wiedziałem, iż z propozycją zadzwonią do mnie w maju...czyli już nie będzie promocji 50%.

 

Zadzwoniłem przed końcem maja,jakaś Pani,zapewniała mnie aby poczekać do maja(bo miałem podpisać drugą umowę i przez miesiąc płacić dwa abonamenty),bo będzie korzystnie.

 

Zazwyczaj nie wieże w takie zapewnienia,ale tym razem postanowiłem zaryzykować.

 

Dzisiaj dostałem telefon z propozycją...11 miesięcy za 50%(biorę prestiż HD+)i dwa ostatnie miesiące normalnie.

Jak rok temu przechodziłem przez to samo,to pierwszą propozycję odrzuciłem.

Zadzwonili za 7 dni z kolejną lepszą.

Tym razem zastanawiałem się, czy może nie spróbować odmówić,ale postanowiłem przyjąć.

Oczywiście nie wiem, jak długo będą to oferowali,dla ludzi którzy złożyli wymówienia,ale może moja informacja się komuś przyda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to prawda, że wszyscy Abonenci, którzy objęci są promocjami np. takimi jak ja - CYFRA+ POWRÓT MAJ czy coś w tym stylu, mogą W KOŃCU skorzystać także z przejścia na pakiet z plusem bez utraty promocji? Ponieważ dotychczas wiązało się to z utratą promocji, a podobno już Cyfra popracowała nad tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASZ PROMOCJĘ GRUDNIOWĄ - wcale nie potrzebujesz kanałów HD.

Chciałem zwrócić uwagę na oszustwo jakie praktykują konsultanci cyfry plus. Wkleję dwa posty

 

"jestem z promocji grudniowej 2008 . Naliczono mi 62 zł a miało być 30 po odłaczeniu promocyjnych dodatków . Konsultanci każdy po kolei ściemnia mnie i w końcu nie wiem już czy za Canal + premium do końca roku jest za 0 Zł czy sam kanał Canal + . bo prosiłem prze maila zeby wszystkie dodatki odłączyli . Zostawic musze 1 kanał Hd żeby zachować PVR

I wychodzi 30 zł bo dopiero w czercu zapłace za kanał HD . Ile macie teraz do zapłaty (ICA) w maju za goły komfortowy (dotyczy tylko Grudniowej umowy) ?"

 

 

"Ja opiszę swoją sytuację. (promocja grudniowa; pakiet komfortowy; dekoder PVR HD)

 

Zadzwonili do mnie (mojego ojca bo na niego jest umowa) i gadali z nim o dodatkowej promocji HBO zrezygnował i przy okazji powiedział mi żeby odłączyli wszystkie dodatkowe opcję od 1 maja.

Do pewności napisałem jeszcze maila 26 kwietnia z dokładnym wyszczególnieniem co chcę odłączyć.

 

Jednak od 1 maja dalej aktywna była opcja 3xHD. Poczekaliśmy do 04.05 i mowie ojcu, że się na pewno pomylili i żeby im tam zadzwonił i to tym powiedział. Zadzwonił i babka mu powiedziała, że w regulaminie jest napisane, że musi pozostawić chociaż jeden kanał HD z racji posiadania dekodera HD. Ojciec już wtedy powiedział, że powinni go o tym poinformować a nie zostawiać najdrożej opcji HD. Ale ok. jak tak jest w regulaminie to niech to niech zostawią tylko NGHD (oczywiście opcji 3xHD nie mogą teraz wyłączyć i dopiero od nowego miesiąca).

 

Dzisiaj czytam ten temat i sam zaczynam studiować umowy z cyfra. Jednak żadnego takie zapisu nie znalazłem. Przed 10min. dzwonie do cyfry już ja i proszę grzecznie o zapis w umowie mówiący o konieczności utrzymywania kanału HD przy dekoderze HD. Gość z którym gadałem mówi że musi wszystko sprawdzić odłącza mnie na jakieś 5min. i mówi „Wie pan ale dekoder HD służy do odbioru kanałów HD ” itd… Mówię że proszę o konkretny zapis w umowie. „No wie pan…” Mówię mu, żeby sprawdził, że w mailu jest wszystko napisane że nie mam zamiaru płacić za tą opcje jeśli nie trzeba. Znowu musiał coś sprawdzić. Po kilku min. mówi że zaszła pomyłka i że dodatkowe kanały HD zaraz odłączy a kwotę zwrócą z kolejnym rozliczeniem. Upewniam się, że nie potrzeba żadnych kanałów HD przy dekoderze HD utrzymywać i żegnam go tym, że tak nie powinni robić ludzi w balona. Przeprosił i koniec."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie jest tak, że przy zmianie cen pakietów jest zmiana regulaminu i tym samym można wypowiedzieć umowę ze skutkiem natychmiastowym?

Jeśli tak, to jest furtka żeby jednak płacić mniej, bo na pewno jakaś promocja jest lepsza niż brak promocji, albo wypowiedzenie 3 miesięczne i czekanie na promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu teraz jak wejdzie nowy regulamin to niby można bezkarnie rozwiązać umowę przy braku jego akceptacji.

Czytaliście nowy regulamin? art2 par 5 o drugiej lub kolejnej umowie. Ale w sensie następna oprócz tej, którą mam, czy kolejna po rozwiązaniu istniejącej?

Czyżby to był bacik na "starych-nowych" klientów?

Mnie kończy się z końcem czerwca i zastanawiam się czy w lipcu coś ciekawego fundną oprócz podwyżek pakietów?

Co radzicie?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzimy postraszyć mailem lub telefonem rezygnacją a jak nie odniesie skutku to słać wypowiedzenie ale nie z powodu regulaminu tylko z powodu kończącej się umowy. Gdyby chcieli Cię jednak skasować to im podpowiedz czego oczekujesz.

PS. A co tam pisze bo nie mam jeszcze regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest wydrukowany na ostatniej stronie bieżącej gazetki C+.

" 4. W art 2 par 5 Regulaminu, na końcu tego paragrafu, dodaje się zdanie: Zawarcie drugiej i następnej Umowy przez tego samego Abonenta wymaga zgody Operatora CYFRY+"

 

Ten dekoder Philips HD na własność z ceną 199/499 to od czego jest ta cena uzależniona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...