Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą wykonałem telefon do Cyfry+ w celu deaktywacji części pakietów HD (wziąłem C+ w promocji grudniowej) i ku mojemu zdziwieniu dowiedziałem się że na moim kontrakcie nie ma zaznaczonego że zgodziłem się na przedłużenie opcji HBO i Cinemax na pół roku przy 4 miesiącach za pół ceny oraz rezygnacji z Filmboxa, chodź miałem tydzień temu telefon w tej sprawie i dokonałem tych zmian.

Dopiero dzisiaj konsultantka z ICA zaznaczyła mi tą promocje po ponownym wyrażeniu chęci skorzystania z niej. Co ciekawe można było wsiąść również opcje HD w promocji 4 miesiące za pół ceny 2 kolejne pełnopłatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda tym razem sprawa z kuponami Sodexho, wiem, że zimą dało się to połączyć z aktualną promocją, a jak jest teraz? Cytuje: "Cyfra+ użytkownikom kuponów Sodexho Pass oferuje 25% rabatu na Abonement przez 15 miesięcy dla pakietu Komfortowego lub Podstawowego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta oferta jest aktualna nadal.

Że jest aktualna to się domyśliłem (jest napisane na kuponie :D ), chodzi o to, czy można tą promocję łączyć z aktualnymi promocjami C+. Np. Pakiet podstawowy + Canal+ przez 10 miesięcy -50%, a pozostałe 5 miesięcy do końca umowy -25% dzięki Sodexho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos napisac jak jest z Orange Sport ?? Z grudniowej promocji do konca kwietnia mam go za free. Ale chce miec ten kanal dalej. I ile on mnie bedzie kosztowal ? 10 zl ? Tak mowil gostek na infolinii. Moze ktos bral z umowy grudniowej teraz Orange i moze sie podzielic info ?

 

Niestety, jeśli Cyfra dała możliwość (telefony konsultantów) przedłużenia promocji na HBO i Cinemax w postaci zniżki 50% na kolejne miesiące, to w przypadku Orange nie mieli oferty np. za 5zł. Reasumując, jeśli dalej będziesz chciał oglądać Orange, to będziesz płacił 10zł miesięcznie za ten kanał, pod warunkiem oczywiście, że masz dalej włączony C+, ale domyślam się, że masz skoro był za free w tej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oficjalnie, Przedstawiciel handlowy C+ ma informację, że promocja jest tylko do Świąt :smile: Ale całkiem możliwe, że potrwa dłużej, wszyscy mają taką nadzieję i klienci i dystrybutorzy 8) To wszystko zależy jak pójdzie sprzedaż w stosunku do założonych planów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie, Przedstawiciel handlowy C+ ma informację, że promocja jest tylko do Świąt :smile: Ale całkiem możliwe, że potrwa dłużej, wszyscy mają taką nadzieję i klienci i dystrybutorzy 8) To wszystko zależy jak pójdzie sprzedaż w stosunku do założonych planów....

 

W moim miasteczku cos kiepsko cyfra schodzi ... chyba to wina marnej reklamy. W grudniu bylo o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie, Przedstawiciel handlowy C+ ma informację, że promocja jest tylko do Świąt :smile: Ale całkiem możliwe, że potrwa dłużej, wszyscy mają taką nadzieję i klienci i dystrybutorzy 8) To wszystko zależy jak pójdzie sprzedaż w stosunku do założonych planów....

 

W moim miasteczku cos kiepsko cyfra schodzi ... chyba to wina marnej reklamy. W grudniu bylo o wiele lepiej.

 

 

W grudniu było lepiej bo oferta była nieporównywalnie lepsza, stąd też i kolkejki widziałem przy punktach cyfry a teraz ...jak zawsze ale lepsze to niż np. 5 mies - 50 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę, kiedy C+ wystawia faktury na kolejny miesiąc? Dzwonił do mnie, jeszcze w marcu, konsultant z pytaniem czy przedłużam opcje, które były darmowe do końca kwietnia, podziękowałem ładnie, powiedział, że w takim razie będę miał odłączone od 1 maja. No ale chciałbym mieć jednak jakiś "namacalny" dowód, a że w ICA mam saldo zerowe, więc nie wiem ile mi naliczą za maj. Bo jeśli naliczą 20 PLN to znaczy, że wszystko gra, ale jeśli będzie to kwota powyżej 20 PLN, no to będę musiał zrezygnować jeszcze raz z tych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grudnia to sprawa jest jasna. Wszyscy wiedzą, że najlepsze promocje są na Święta Bożego Narodzenia.

Wszystko jednak zależy, co potrzebujesz. Jeśli zależy Ci tylko na C+, to promocja jest tylko nieco gorsza (24zł do 20zł). Jeśli np sam pakiet komfortowy, lub podstawowy, lub prestiżowy, to przecież jest identyczna, jak w grudniu. Najsłabiej wypada porównanie, gdybyś np. chciał sobie wziąć komfortowy z C+ i HBO to w porównaniu z grudniem jest największa różnica.

Co do długości trwania promocji, to wątpię, żeby przedłużyli do końca kwietnia, jeśli już, to może z tydzień dłużej, ale patrząc na założenia i sprzedaż to też mi się nie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę, kiedy C+ wystawia faktury

Faktury wystawiane są w pierwszym tygodniu danego miesiąca.

Jeżeli faktycznie chodzi Ci o faktury, bo wszyscy nagminnie mylą zwykłe blankiety do zapłaty z fakturami VAT.

Rachunki (w rozumieniu blankiety do zapłaty) w Cyfrze są wystawiane co 2 miesiące - w maju dostaniesz na maj i czerwiec.

W lipcu za lipiec i sierpień (na marginesie dodam, że niektórzy nieuważni mogą w lipcu być zaskoczeni).

 

No ale chciałbym mieć jednak jakiś "namacalny" dowód,

Zadzwoń do nich lub wyślij emaila - dostaniesz odpowiedź...

W każdym razie nie czekaj na to aż otrzymasz fakturę/rachunek bo to będzie już w maju - czyli za późno na rezygnację od 1 maja - wtedy będziesz musiał zapłącić za maj tyle ile Ci przyślą a odłaczysz dopiero od czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...