Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co Do pakietu z plusem poszkodowani są posiadacze np pakietu za 19zl z opcją dodatkową.Bo po zmianie na + nie moga dobrac np cinemaxa...

A my "szczęśliwi" posiadacze Prestiżu, to co nie? :x

Każdy coś dostaje w ramach tej super promocji, a my? Jakoś nikt nie pisze nic o poszerzeniu Prestiżu. Jak chcesz go poszerzyć to zapłać 168 zeta. Cha, cha,cha. :/

 

A z tego co wiem, to jest to pakiet - pozwólcie, że zacytuję Cyfrę+: z pełną ofertą kanałów Cyfry+.

 

Śmiechu warte, pełna oferta. To kanały HD, to co? Nie oferta Cyfry+? A ten śmieszny pakiet FranceTV, (za który my też musimy płacić 12 zeta) to nie oferta Cyfry+? :>

 

Mogliby przynajmniej prestiżowcom nie kazać płacić za żabojady.

 

Zaj...ście 147 zeta co miesiąc i brak dostępu do pełnej oferty. Żenada!!! :evil::evil::evil:

 

Oj już nie przesadzaj. Coś krótką masz pamięć. Nie tak dawno dokładali Orange Sport i pakiet Filmbox-ów. Dla wszystkich dodatkowo płatne, a do prestiżu dołożyli za friko. Wtedy było to ok. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale tak obiektywnie "pełna oferta", to pełna oferta. Łaski nie robili. Zawsze tak było od wielu już lat. Jak coś dołączali do oferty, to Prestiż, czy wtedy jeszcze Platyna miała to z urzędu bez żadnych ale.

 

A tym razem jakoś nas (prestiżowców) pominęli. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jedno pytanko: pisze się tutaj o tym, że w promocji jest rok C+ za darmo. I pisząc to "C+" chodzi tylko o Canal+, czy też o cały Multipakiet (C+, C+Film, C+Sport i C+Sport2) ? Jak ta druga opcja to chyba poważnie zastanowię się, czy nie podpisać z Cyfrą umowy. Wprawdzie jeszcze prawie rok jestem związany z CP, ale po ponad roku użytkowanie słonecznej platformy i tak wiem, że dłużej niż w umowie z nimi nie zostanę. Mam tylko nadzieje, że da się podłączyć dwa dekodery do jednej anteny, bo jakoś nie wyobrażam sobie, żebym musiał jeszcze jedną montować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zaraz drugi przewód? Wystarczy że jeden z tunerów jest z przelotką konwerterową. Wtedy oglądamy z dwóch tunerów ale NIE JEDNOCZEŚNIE! Jeden włączony a drugi wyłączony. Aby jednocześnie na każdym był inny program musisz tak jak kolega wyżej radzi ale sens to ma gdy podepniesz drugi telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jajo co wyprawia Cyfra z tymi promocjami.Nie dość że informacje dotyczące HBO/Cinemax/Canal+ sa dośc niejasne i każdy mówi co innego (infolinia,punkty sprzedaży) to mojemy koledze wydali już 2 nie działające dekodery Philipis 6201.Nie działa złącze HDMI!!!Facet musi 3 raz jechać do punktu po sprzęt.Niech najpierw sprawdzą sprzęt zanim wydają go klientom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za mały offtop.

Czy któryś z dekoderów Echostar DSB 616 lub strong 6860 mają wyżej wspomnianą przelotkę konwertorową. Jeśli tak jak dokładnie to wszystko razem połączyć. Zwykłym kablem antenowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany zwykłych pakietów na te z plusem dla osób z obowiązującymi umowami. To mi dzisiaj udało się zmienić p. Komfortowy na Podstawowy+, przy umowie podpisanej pół roku temu na 18 miesięcy. Tak więc da się migrować z wyższego pakietu na niższy ale ten z plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest z drugim abonamentem na siebie?

Dzwoniłem do dystrybutora (Vobis) i powiedzieli że trzeba mieć pisemną zgodę Cyfry na drugą umowę, muszą wysłać maila i poczekać na odp. kilka godzin do dnia, z reguły dają ale nie zawsze. Co jest grane, ludzie tu się chwalili że wzięli drugie abo bez problemu? Może to zależy od dystrybutora? @michał218, jak to było z Tobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Pakiet podstawowy z Canal+HD i dekoderem HD. Za całość płacę prawie 100zł (poromocja BP), a do końca umowy mam jeszcze ponad 3 miesiące. Chciałem podpisać drugą umowę na inną osobę z rodziny za 20zł a na starej umowie zostawić sobie najtańszy możliwy pakiet. Z czego mogę zrezygnować(np. czy mogę zejść na pakiet powitalny?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest z drugim abonamentem na siebie?

Dzwoniłem do dystrybutora (Vobis) i powiedzieli że trzeba mieć pisemną zgodę Cyfry na drugą umowę, muszą wysłać maila i poczekać na odp. kilka godzin do dnia, z reguły dają ale nie zawsze. Co jest grane, ludzie tu się chwalili że wzięli drugie abo bez problemu? Może to zależy od dystrybutora? @michał218, jak to było z Tobą?

 

Mój kumpel właśnie podpisał drugą umowę. Warunek podstawowy to brak zaległości płatniczych z pierwszej umowy. Z początku niedoinformowana konsultantka na infolinii wprowadziła go w błąd mówiąc że dodatkowo ta druga umowa może być tylko z poleceniem zapłaty. Okazało się to jednak bzdurą. Więc tylko brak zaległości z pierwszej umowy ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem wczoraj pakiet na Komfortowy+, ale dlaczego ICA jest niedopracowane pod nowe pakiety? Teraz przez ICA nie można zmienić pakietu na wyższy ani włączyć żadnych opcji dodatkowych, a za Złote Plusy (aktualnie mam 1147 punktów) można kupić tylko pilot do tunera Philips DSX.

 

@lechoo1899 - nie da się przejść na Powitalny. Jeśli masz Podstawowy, to niżej już nie zejdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) w końcu zakupiłam sobie zestaw cyfry + :)

wziełam pakiet podstawowy, c+ i hbo. Babka mówiła, że potem jak się zrezygnuje z hbo to canal + będzie nadal...

ale zobaczymy jak to będzie:)

Tunery niestety były tylko dwa... Strong i Pace. Wzięłam tego Pace'a bo babka powiedziała, że ona sama go ma i jest zadowolona... dodatkowo dekoder jest malutki więc do mojego mini telewizora w sam raz :D

montaż u nich ponad 150zł więc podziękowałam.. Znajdę sobie kogoś tańszego w mieście :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Prosze przypomnieć jaka była cena pakietu podstawowego w promocji gwiazdkowej 2007. Mam ten pakiet i Canal+ oraz HBO i po 11-to miesięcznej promocji naliczono mi aktualnie opłatę w grudniu po 5 % rabacie za polecenie zapłaty - 93,10 zł. Jak to powiększę o 5 % to z moich wyliczeń wynika że płacę 40 zł za podstawowy, 29 zł za C+ i 29 zł za HBO czyli cena jak na dziś bez promocji. Nie pamiętam niestety ile kosztował podstawowowy w 2007 r. i dodatki ale wydawało mi się że mniej niż teraz. I przy okazji czy Cyfra może zmienić cenę pakietu w trakcie umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...