Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@muza_tv raz piszesz, że biznes to biznes, a kilka postów niżej, że trzeba być lojalnym za wszelką cenę. Niby dlaczego twoim zdaniem cyfra+ może traktować umowę jako biznes, a abonentowi już nie wolno? Albo obie strony robią dobry interes albo żadna. I to jest prawdziwa wzajemna lojalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza_tv bogatego i lojalnego, bo przeciętny nie zapłaci takich pieniędzy. Tylko że o takiego trzeba dbać, kiedyś ludzie płacili za jeden Canal+ dużo kasy, tylko że zawsze było co oglądać, teraz niestety tak nie jest. Dodatkowo jest jeszcze konkurencja.

Sport no faktycznie jest dobry, ale tylko dla zagorzałych fanów piłki nożnej. Ja wolę obejrzeć ciekawy mecz ligi mistrzów niż ligę włoską. Oczywiście każdy lubi coś innego i ma wybór. Ale przeciętny fan sportu więcej znajdzie na polsacie. Ciekawe co się stanie jak cyfra prześpi prawa do ligi Polskiej, tak jak straciła prawa do kilku wytwórni filmowych?

 

Inna sprawa, skoro klient cyfry jest lojalny i nie ubogi, to czemu daje mu się multiroom tylko na 2 TV, dodatkowo z koniecznością biegania między nimi, czemu nie może on nagrywać na drugim dekoderze?? Czemu utrudnia się odbiór posiadaczom spliterów, Ferdków i innych (lepszych) sprzętów. Skoro klient ma być premium, to usługi też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchacie.

Nie jestem od tego, by bronić Cyfry+. Sam korzystam z UPC.

Podjąłem temat, bo bardzo mnie śmieszą wypowiedzi typu - Cyfra+ do kitu, bo nie chce dąć mi już tyle rabatu jak rok temu.

 

@muza_tv raz piszesz, że biznes to biznes, a kilka postów niżej, że trzeba być lojalnym za wszelką cenę. Niby dlaczego twoim zdaniem cyfra+ może traktować umowę jako biznes, a abonentowi już nie wolno? Albo obie strony robią dobry interes albo żadna. I to jest prawdziwa wzajemna lojalność.

 

Lojalny klient to nie taki klient, który zostanie za wszelką cenę. To taki klient, który zadowolony jest z produktu i nie obraża się, gdy w poprzednim roku otrzymał np. rabat 50% przez 11 miesięcy + Canal+ za free, a dzisiaj w promocji otrzymuje np. 50% proc. przez 11 miesięcy bez darmowego Canal+.

Czy jak raz kupisz Nescafe z dodatkiem 50% więcej, to jak następnym razem nie będzie dodatku nie kupisz kawy mimo, że ją lubisz?

 

Promocje w Cyfrze+ są przez cały rok. Jak każda promocja - raz jest więcej, raz mniej rabatów. To, że ktoś natrafił na mega-super promocję nie oznacza, że następnym razem operator ma zaoferować ci jeszcze większe rabatu. Dlatego po to mamy na rynku kilka platform, że możemy wybrać inny produkt, gdy nie interesuje nas nowa oferta.

 

Kończę dyskusję na ten temat. Sam jestem zdania, że telewizja cyfrowa w Polsce nie należy do najtańszych :shock: Dlatego trzeba znaleźć ofertę dla swoich potrzeb (zainteresowań i portfela), a nie płakać w Internecie.

 

Aaaa i pamiętajcie. 80 proc. Kleinów u wszystkich operatorów (tv, tel) zazwyczaj przedłużają umowę na takie promocje jakie im dają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to nie chodzi o to czy dadzą 40, czy 50%, bo to mało kogo obchodzi, ważniejsze jest żeby stawki były realne. To co robi cyfra, to trochę paranoja, abonament podstawowy 168 i 50% zniżki. Lepiej by było dać powiedzmy 120zł i jakieś drobne rabaty, a że taniej może być, to o tym świadczy te -50%.

 

Podobnie robi polsat i ma najwięcej abonentów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego rana dzieje się tu kompletna rozruba, moderatorzy ledwo wyrabiają. Proszę skupić się na meritum, a nie na tym, jakie ligi są w Cyfrze+ i czy Cyfra+ jest od czegoś lepsza lub gorsza. To jest temat o promocjach dla nowych abonentów.

Od narzekania jest osobny temat.

Później nic nie da się znaleźć, bo ważne posty giną w natłoku przepychanek!

 

Zauważcie, że nie każdy siedzi 24/7 na forum. Później się wchodzi i widzi 10 stron nowych postów, wśród których się na koniec okazuje, że o promocjach nie ma nic.

 

bogdan425 prosił wyżej, to znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem skorzystać z kolegów doświadczenia i zapytać się jak to było w poprzednich latach: czy promocje "poświąteczne" charakteryzowały się jeszcze jakąś lepszą ofertą niż te "świąteczne"? Chce wziąć cyfre, ale nie spieszy mi sie jakos bardzo i tak sobie pomyslalem, ze jakbym pdopisal umowe na poczatku stycznia to zaplace ierwszy abo dopiero w lutym (wedlug innych wpisow na tym forum) - a jakbym podpisal w grudniu no to juz w styczniu musze zaplacic. Wiec idac tym tokiem rozumowania - czy warto czekac do stycznia? Czy raczej jest grozba, ze wtedy juz promocje swiateczne poznikają? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna obejśc promocje Cyfry+.

Wystarczy zamowić pakiet Optimum a w następnym miesiącu przejść na Prestiż HD+ , po okresie promocyjnym 50% z powrtoem wracamy na optimum

 

Okres promocyjny 50 %( Prestiż HD+ ) wtedy jest tylko 7 miesięcy ale do końca umowy nie jesteśmy związani z pakietem Prestiż HD+

 

Można zrobić podobnie lda Kompakt - wtedy okres promocyjny na Prestiż HD+ wynowi 9 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może będzie MR do niższego pakietu :wink:

 

P.S. Tylko mi nie piszcie zaraz 2 stron co C+ powinna i jak powinni być tanio bo będe kasował posty bez mrugnięcia okiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cyfra+ da Multiroom do pakietu Kompakt HD, to biorę bez wahania. Mam dwa telewizory i na drugi planowałem TnK, a na pierwszy CP, bo C+ zbyt droga. Ale jeśli będzie Multiroom do Kompakt HD to już zupełnie inna rozmowa.

@cyfra.tv Czy to już wiadome czy to Twoje "może będzie" daje jedynie kilkanaście % szans? I kiedy możemy sie tego spodziewać? Czy już od grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko w takim razie: przez ile miesięcy cena za multipremium HD wynosi 34.95 ( przy zamawianiu przez neta - bo to róznica chyba jest), oraz przez ile miesięcy cena za kompakt HD wynosi 27,45?

 

Opcje dodatkowe przez internet mają identyczne rabaty jak w APS-ie (tylko pakiety mają o 1 miesiąc większy rabat). A co do okresu rabatowego to masz chyba napisane czarno na białym, że jest 8 miesiecy! :> I to zarówno w przypadku pakietu jak i opcji dodatkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...