Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie którzy pytają kiedy będzie taka oferta jak w Włoszech,dodali 13 Kanałów SKY Sport HD.Niestety u nas nie będzie jak wiadomo Cyfra to Francuzka firma tak samo jak TP,no może jak by ich Mardoch kupił a w to wątpię.

 

Jak zostałem potraktowany przez tą firmę pisałem wcześniej,jeden konsultant w abonamencie za 42zł dał paczkę Filmbox gratis.Następny zadzwonił ze zaszła pomyłka.Nie czepiam się ale takie jest podejście zachodnich firm do Polaków,np TESCO UK płaci swoim 1500 tysiąca funtów u nas 1000zł.

 

Po to oni przychodzą do nas by dać g...... ofertę i wydusić kasę a naszym platformą do ceny i oferty Rumunskiej platformy Boom to wiele brakuje,a co dopiero do Włoskiej SKY

 

Na Białorusi rusza TV cyfrowa DVB-T a u nas ani widu ani słychu

mówią PO[beep]cy ze gonimy Zachód ,ale do Czech czy Słowacji nam wiele brakuje :lol2: ,a oni z zachodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt Vobis- Cyfra Warszawa Targowa 72 - dnia 11-stycznia.

Czy są dekodery HD.

Tak są.

A ja podpisywalem anens poprzez infolinię i chciałbym odebrac dekoder.

Dekodery to my mamy tylko dla swoich klientów.

Gdybyśmy każdemu dawali byśmy musieli dopłacać do każdego 700 zł.

 

Tylko hmm jestem w wieku co pamieta dawne czasy i już myślałem że teraz kupuje się czyli podpisuję umowę idę odbieram płacę i dzwonię za infolinię za 18 miesiecy, a nie mam się zapisywac czy też biegac po mieście szukając tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy biorąc pakiet podstawowy na 13 miesięcy mam filmbox gratis?Dzwoniłem dwa razy do konsultanta-jeden powiedział,że tak przez cały okres a drugi,że dopiero od pakietu komfortowego?

 

Mam przy Pakiecie Podstawowym+ z umową na 13 miesięcy z tunerem SD Filmbox Extra i Filmbox Family przez okres umowy gratis. Natomiast kanał Filmbox jest faktycznie w Pakiecie Komfortowym+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do CTA z pytaniem co się stanie gdy w terminie do 31 marca 2010 r. z przyczyn niezależnych ode mnie (miałem na myśli sytuację obecną i zamieszanie związane dystrybucją dekoderów HD PVR) nie wymienię jednego dekodera SD (PACE DSR 2221) na jeden z dekoderów HD PVR. Otrzymałem odpowiedź że zostanę ukarany karą przewidzianą za nieterminowe zdanie sprzętu u dystrybutora :shock: . Pytanie czy mogę być karany za coś na co nie mam wpływu tzn. dystrybucja dekoderów HD PVR do punktów sprzedaży? Mam nadzieję że do 31 marca 2010 sytuacja z tymi dekoderami jakoś się ustabilizuje. Czy to jest zgodne z prawem skoro w umowie mam zapisane wymiana sprzętu ma odbyć się najpóźniej do 31 marca 2010 :read::evil:. Narazie cierpliwie czekam na okazję wymiany dekodera SD na HD PVR :/ Już nie chcę dodawać że jak podpisywałem umowę w dniu 4 stycznia 2010 dystrybutor nie maił ani dekodera HD PVR ani modułów multiroom :(

 

O jakiej karze myślał konsultant skoro art. 3 aneksu (umowa 18SD) brzmi "Bezpłatne użytkowanie sprzętu" i mówi o oddaniu przez C+ abonentowi w bezpłatne używanie na czas obowiązywania umowy (najczęsciej 13 lub 18 m-cy) terminala SD. Umowa nie kończy się 31.03.10 i nie jest to termin wskazany gdziekolwiek jako ostatni dzień do zwrotu sprzętu. Wg mnie jeżeli do 31.03.10 nie wymieni się dekodera SD na HD to po prostu nie będzie się brało w promocji opisanej w art. 4 czyli "Promocyjnym HDPVR".Uważam, że dwie akcje promocyjne- bezpłatne użytkowanie sprzętu i promocyjny HDPVR to dwie odrębne akcje (jednym z warunków wzięcia udziału w tej drugiej to m.in. bezpłatne użytkowanie dekodera sd użyczonego przez Cyfrę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem z kimś z rodziny podpisać umowe na komfort 18m z pakietem HD plus multiroom gratis z dwoma dekoderami. Poszedłem tam żeby dopilnować żeby nie wcisneli mu jakiejś głupoty i oczywiscie spotkała mnie niespodzianka. Babka stwierdziła że jesli biore multiroom gratis i chce dwa dekodery SD to ona nie może mi dać pakietu HD. Dała mi do wyboru, albo pakiet HD i jeden dekoder SD z multiroomem albo dwa dekodery SD za 1zl ale bez HD. Ma racje?

Tłumaczyła że system inaczej nie chce przepuscić a probowala wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy pytają kiedy będzie taka oferta jak w Włoszech,dodali 13 Kanałów SKY Sport HD.Niestety u nas nie będzie jak wiadomo Cyfra to Francuzka firma tak samo jak TP,no może jak by ich Mardoch kupił a w to wątpię.

 

Jak zostałem potraktowany przez tą firmę pisałem wcześniej,jeden konsultant w abonamencie za 42zł dał paczkę Filmbox gratis.Następny zadzwonił ze zaszła pomyłka.Nie czepiam się ale takie jest podejście zachodnich firm do Polaków,np TESCO UK płaci swoim 1500 tysiąca funtów u nas 1000zł.

 

Po to oni przychodzą do nas by dać g...... ofertę i wydusić kasę a naszym platformą do ceny i oferty Rumunskiej platformy Boom to wiele brakuje,a co dopiero do Włoskiej SKY

 

Na Białorusi rusza TV cyfrowa DVB-T a u nas ani widu ani słychu

mówią [beep] ze gonimy Zachód ,ale do Czech czy Słowacji nam wiele brakuje :lol2: ,a oni z zachodem

 

Nie orientuje sie w rynku platform w Rumunii, Czechach i Bialorusi ale nawet jesli technologicznie i pakietowo nas wyprzedzaja to w Pl na pierwszym miejscu jest Cyfra. Sa pionerami na rynku i maja najwiecej do zaoferowania.

 

 

@wally79:

Nie wydaje mi sie zeby Ci nie dostarczyli dekodera do 31 marca, to jeszcze pelne 2 miesiace przeciez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 3 warianty jeżeli chodzi o dekodery SD z multiroom'em i opcją HD:

bierzesz HD + multiroom (masz swój dekoder HD)=dostajesz do tego SD za 1 gr

bierzesz HD + multiroom - dostajesz 2x SD za (1 na własność za-1 gr)- jednego z nich w ciągu miesiąca wymieniasz w punkcie na PVR HD(wynajem)

dostajesz 2x SD za 1 gr(obydwa na własność) ale bez HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@wally79:

Nie wydaje mi sie zeby Ci nie dostarczyli dekodera do 31 marca, to jeszcze pelne 2 miesiace przeciez.

 

 

a jakby się tak zdarzyło że faktycznie nie wymienię, bo mój dziadek podpisał sobie umowę że w oczekiwaniu jest, a hd do niczego mu niepotrzebne...

 

więc w marcu odłączą hd i będzie kara? czy odłączą tylko hd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 3 warianty jeżeli chodzi o dekodery SD z multiroom'em i opcją HD:

bierzesz HD + multiroom (masz swój dekoder HD)=dostajesz do tego SD za 1 gr

bierzesz HD + multiroom - dostajesz 2x SD za (1 na własność za-1 gr)- jednego z nich w ciągu miesiąca wymieniasz w punkcie na PVR HD(wynajem)

dostajesz 2x SD za 1 gr(obydwa na własność) ale bez HD

 

wszystko jasne tylko czemu niektore punkty mają wariant z dwoma dekoderami sd za 1gr z pakietemHD ? np ten ze stronki cyfra.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 3 warianty jeżeli chodzi o dekodery SD z multiroom'em i opcją HD:

bierzesz HD + multiroom (masz swój dekoder HD)=dostajesz do tego SD za 1 gr

bierzesz HD + multiroom - dostajesz 2x SD za (1 na własność za-1 gr)- jednego z nich w ciągu miesiąca wymieniasz w punkcie na PVR HD(wynajem)

dostajesz 2x SD za 1 gr(obydwa na własność) ale bez HD

 

wszystko jasne tylko czemu niektore punkty mają wariant z dwoma dekoderami sd za 1gr z pakietemHD ? np ten ze stronki cyfra.tv

 

Bo im się nie chce wszystkich możliwości na stronie wypisywać, zresztą to jest reklama - przyjdziesz do punktu i będzie to samo.

Jak bierzesz 2 dekodery SD i multiroom na 2 odbiorniki to chyba jest logiczne że nie potrzebujesz HD - cyfra nie jest taka głupia żeby tunery rozdawać tylko po to żeby nimi na alledrogo handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@wally79:

Nie wydaje mi sie zeby Ci nie dostarczyli dekodera do 31 marca, to jeszcze pelne 2 miesiace przeciez.

 

 

a jakby się tak zdarzyło że faktycznie nie wymienię, bo mój dziadek podpisał sobie umowę że w oczekiwaniu jest, a hd do niczego mu niepotrzebne...

 

więc w marcu odłączą hd i będzie kara? czy odłączą tylko hd??

Żadnej kary nie będziesz miał. Bez stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 3 warianty jeżeli chodzi o dekodery SD z multiroom'em i opcją HD:

bierzesz HD + multiroom (masz swój dekoder HD)=dostajesz do tego SD za 1 gr

bierzesz HD + multiroom - dostajesz 2x SD za (1 na własność za-1 gr)- jednego z nich w ciągu miesiąca wymieniasz w punkcie na PVR HD(wynajem)

dostajesz 2x SD za 1 gr(obydwa na własność) ale bez HD

 

wszystko jasne tylko czemu niektore punkty mają wariant z dwoma dekoderami sd za 1gr z pakietemHD ? np ten ze stronki cyfra.tv

 

Bo im się nie chce wszystkich możliwości na stronie wypisywać, zresztą to jest reklama - przyjdziesz do punktu i będzie to samo.

Jak bierzesz 2 dekodery SD i multiroom na 2 odbiorniki to chyba jest logiczne że nie potrzebujesz HD - cyfra nie jest taka głupia żeby tunery rozdawać tylko po to żeby nimi na alledrogo handlować.

 

No dokładnie, nie rozumiem dlaczego wszyscy są zdziwieni faktem, że Cyfra nie chce się dawać doić. Ludzie, pomyślcie trochę, macie tańsze pakiety, do tego sporo opcji za free i jeszcze płaczecie, że Wam nie chcą dać dodatkowego dekodera za grosz, żebyście sobie mogli jeszcze sobie trochę zmniejszyć koszty sprzedając go, no paranoja. Ja rozumiem, że już po świętach i można się urwać z choinki, no ale bez przesady :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 3 warianty jeżeli chodzi o dekodery SD z multiroom'em i opcją HD:

bierzesz HD + multiroom (masz swój dekoder HD)=dostajesz do tego SD za 1 gr

bierzesz HD + multiroom - dostajesz 2x SD za (1 na własność za-1 gr)- jednego z nich w ciągu miesiąca wymieniasz w punkcie na PVR HD(wynajem)

dostajesz 2x SD za 1 gr(obydwa na własność) ale bez HD

 

Tak z ciekawości odnośnie drugiej możliwości- gdzie jest napisane, że dekoder należy wymienić w ciągu miesiąca? Jeżeli już szukamy daty granicznej to chyba ewentualnie 31.03.10 r.

Wg mnie jest jeszcze jedna opcja, tj. pobranie dekodera SD w celu wymiany go na HDPVR i ... nie skorzystanie z tego dobrodziejstwa. Art. 3 w aneksie przewiduje darmowe użytkowanie sprzętu SD i nie widzę nigdzie zapisu o obowiązku oddania go przed zakończeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji taki abonent powinien być pozbawiony dostępu do pakietu HD i jednocześnie obciążony opłatą za wynajem dekodera SD, w kwocie takiej, jaka obowiązywała w momencie podpisywania umowy. Dziwię się, że Cyfra się w ten sposób nie zabezpieczyła. A może jednak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...