Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niech Cyfra w końcu poda liczbę abonentów,niech udowodni ze jest lepsza w sprzedaży od N pomijając Polsat.W Krakowie dekoderów pod dostatkiem,tak kolejki ustawiały się pod punktami cyfry na święta ale chyba z awanturami o nie dostarczone TV,albo dekodery PVR.Co ciekawe przed świętami był problem z Philips PVR który nie jest już produkowany,a teraz jest go pod dostatkiem.Widocznie mają sporo wypowiadanych umów :lol2: .

 

Ustawiony przetarg z Listkiewiczem na ligę Polską ot to jest Cyferka

poczekajcie dwa lata N przejmie ligę Polską i zmiecie żabojadów z Polski :D

 

O ile były Prezes PZPN nie wróci do władzy :(

 

Cyfra + Tylko Canal+ Sport

Cyfrowy Polsat Porażka roku 2009

N najlepsza oferta ale brak sportu

 

TV jest dla rozrywki a nie z przymusu oglądaj to co chcesz a nie to co ci ktoś narzuca.Chcesz ligę Polską a w Cyfrowym Polsacie,oglądasz Szkocką.Masz dzieci chcesz Bumeranga a w Cyfrze masz osraj Mini Mini.Chcesz coś oglądać kup trzy platformy.

 

The Poland of Platform are to ass :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N najlepsza oferta :?::!: Chyba tylko pod względem dekoderów wyprzedzają Cyfrę.

 

N miało oferować najlepszą ofertę filmową , a na dzień dzisiejszy jest najgorsza! ( przykład: Nfilm jest niewypałem roku, a miał konkurować z Canal+! Filmy z lat 90-tych, gdzie można zobaczyć tylko 1 film na miesiąc w prawdziwej jakości HD).

Oferta VOD bez żadnego filmu w jakości HD :!::!::!: (I to ma być telewizja nowej generacji :?: )

 

A na ligę polską nawet nie licz. Poza tym wystarczy tej amatorszczyzny i beznadziejnego komentarza, który prezentuje Nsport. Wystarczy, że skopali całą Ligę Mistrzów, bo aż się słuchać nie chce tych komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV jest dla rozrywki a nie z przymusu oglądaj to co chcesz a nie to co ci ktoś narzuca.Chcesz ligę Polską a w Cyfrowym Polsacie,oglądasz Szkocką.Masz dzieci chcesz Bumeranga a w Cyfrze masz osraj Mini Mini.Chcesz coś oglądać kup trzy platformy.

 

The Poland of Platform are to ass :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem zainteresowany podpisaniem umowy 18-mies. w promocji ze stałymi cenami na pakiet komfortowy+. Na stronie C+ z ofertą promocyjną znajduje się informacja, że przy takiej umowie opcja multiroom jest gratis. Nie ma tam informacji, jak przy innych opcjach, na jaki okres jest gratis więc zakładam, że przez cały okres umowy. Jako podstawowy dekoder miałby być PVR, jako drugi do multiroom, o ile mi wiadomo, mogę kupić sagema za 1 grosz. Czy ktoś z Was orientuje się jakie mogą być konsekwencje rezygnacji z opcji multiroom np. po 3 miesiącach? Czy rezygnacja z multiroomu będzie w ogóle możliwa? Jeżeli tak, to czy konieczny będzie zwrot sagema, który przecież po podpisaniu umowy będzie moją własnością?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech Cyfra w końcu poda liczbę abonentów,niech udowodni ze jest lepsza w sprzedaży od N pomijając Polsat.W Krakowie dekoderów pod dostatkiem,tak kolejki ustawiały się pod punktami cyfry na święta ale chyba z awanturami o nie dostarczone TV,albo dekodery PVR.Co ciekawe przed świętami był problem z Philips PVR który nie jest już produkowany,a teraz jest go pod dostatkiem.Widocznie mają sporo wypowiadanych umów :lol2: .

 

Ustawiony przetarg z Listkiewiczem na ligę Polską ot to jest Cyferka

poczekajcie dwa lata N przejmie ligę Polską i zmiecie żabojadów z Polski :D

 

O ile były Prezes PZPN nie wróci do władzy :(

 

Cyfra + Tylko Canal+ Sport

Cyfrowy Polsat Porażka roku 2009

N najlepsza oferta ale brak sportu

 

TV jest dla rozrywki a nie z przymusu oglądaj to co chcesz a nie to co ci ktoś narzuca.Chcesz ligę Polską a w Cyfrowym Polsacie,oglądasz Szkocką.Masz dzieci chcesz Bumeranga a w Cyfrze masz osraj Mini Mini.Chcesz coś oglądać kup trzy platformy.

 

The Poland of Platform are to ass :lol2:

 

Wyobraznia Cie nie zawodzi :) Sugerujesz ze Cyfra ma najlepsza oferte sportowa bo łamie prawo kupujac licencje, ze promocja ktora jest przedluzona o miesiac spowodowala odplyw a nie przyplyw abonentow. Ciekawi mnie co napiszesz za tydzien. Ze ta platforma nalezy do francuskich masonow ktorzy chca manipulowac opinia publiczna oferujac TV za zlotowke? :) Twoje posty sa groteskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV jest dla rozrywki a nie z przymusu oglądaj to co chcesz a nie to co ci ktoś narzuca.Chcesz ligę Polską a w Cyfrowym Polsacie,oglądasz Szkocką.Masz dzieci chcesz Bumeranga a w Cyfrze masz osraj Mini Mini.Chcesz coś oglądać kup trzy platformy.

The Poland of Platform are to ass :lol2:

A jak ktoś ma dziecko, które chce MiniMini, tak jak moje, to co? Po kiego grzyba mi jakiś Bumerang? Nikt Cię tu nie zmusza do oglądania czegokolwiek, nie chcesz nie oglądaj, twoja sprawa, a nie piszesz na lewo i prawo jaka to Cyfra jest 'be' a N 'cacy'. Zastanów się najpierw co chcesz oglądać a następnie wybierz sobie platformę, która Ci to zaoferuje, a nie odwrotnie. A mnie tu na forum brakuje opcji blokady wyświetlania postów od wybranego usera i co? Mam psioczyć na lewo i prawo, że forum SatKuriera jest 'be'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV jest dla rozrywki a nie z przymusu oglądaj to co chcesz a nie to co ci ktoś narzuca.Chcesz ligę Polską a w Cyfrowym Polsacie,oglądasz Szkocką.Masz dzieci chcesz Bumeranga a w Cyfrze masz osraj Mini Mini.Chcesz coś oglądać kup trzy platformy.

 

The Poland of Platform are to ass :lol2:

 

Ktoś mi przetłumaczy ostatnie zdanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radix to nastepny schorowany n-kowiec :) Chyba naprawde ta n-ka jakoś działa negatywnie na mózg :lol2:

Oferta Cyfry plus to nie tylko Canal+ który posiada najlepsze filmy premium i sport a także najlepsze kanały dokumentalne których w n trudno znalezc takie jak NG,Planete czy History :) kanały filmowe i sportowe . Oprócz tego multirom czy splitter super promocje dla nowych i starych czy też nie parownie kart z dekoderami bo to głupota. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer CHCA MI ZABRAĆ TV. Napisalem do nich meila bo nie zgadzaly mi sie rachunki z tym co powinienem miec naliczane według aneksu. Okazuje sie ze konsultant popelnil BLAD i nie powinien byl mi zaproponowac aneksu do umowy z TV gdyz moja umowa konczyla sie dopiero w kwietniu wiec nie spelnialem jednego z kryteriow promocji. Dostalem juz TV, a teraz chca wyslac kuriera i mam im go oddac.Mam aneks do umowy mam fakture za TV. Oni sa jacys niepoważni !!! Ja juz podjalem kroki w zwiazku z tym ze zwiazalem sie z kims na 24 miesiace zainwestowalem w dekoder wlasny 800zl, swoj roczny monitor sprzedalem i teraz mam zostac na lodzie bo ktos poltorej miesiaca temu sie pomylil? Sam sie do nich odezwalem bo za malo placilem chcialem zeby bylo wszystko OK. Nie wiem co teraz zrobia i jak ja mam sie zachowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgr napisał TV za 1zł

oczywiście jak 700-800zł to jest 1zł to ci chyba odbiło.Troszku matematyki już to było przerabiane ze TV kosztuje około 700-800zł,skalkuluj sobie oferty jeszcze raz

 

pitero77

TVNHD ,TVPHD,TCM,Wojna i Pokój ,Paczka AXN,Eurosport2,TVP SPORT,Sport Klub,Jetix ,Cartoon Network,Bumerang,MTV2,MTVHD,ESKA TV,Animal Planet,Animal Planet HD,N FILM przez pół roku gratis

 

To ty jesteś walnięty,przy umowie na rok Pakiet podstawowy Cyfry wypada blado jedyne co ratuje cyfrę to CANAL+ oraz CANAL+ SPORT po B... mi kanał dokumentalny żeby Lecha Komunistę oglądać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitero77

TVNHD ,TVPHD,TCM,Wojna i Pokój ,Paczka AXN,Eurosport2,TVP SPORT,Sport Klub,Jetix ,Cartoon Network,Bumerang,MTV2,MTVHD,ESKA TV,Animal Planet,Animal Planet HD,N FILM przez pół roku gratis

 

To ty jesteś walnięty,przy umowie na rok Pakiet podstawowy Cyfry wypada blado jedyne co ratuje cyfrę to CANAL+ oraz CANAL+ SPORT po B... mi kanał dokumentalny żeby Lecha Komunistę oglądać :lol2:

 

No oczywiście, po co kanały dokumentalne są wszystkim potrzebne skoro Radix ich nie ogląda i nie lubi, a to najważniejsze. Tak się składa, że dla mnie podstawą są właśnie takie kanały jak Planete, NG itp. Każdy ma swoje upodobania, no ale dla ciebie skoro N-ka nie oferuję np. NG najlepiej jest napisać, że dokumentalne kanały są ... Założe się, że gdyby Planete i NG była na wyłączność w N-ce to trąbił byś o tym jakie to ma ta twoja platforma perełki w ofercie, a inni nie. :crazy:

Lecha Komunistę oglądać
nie każdy "żyję" tylko marnymi filmidłami i nie kończącymi się serialami, no ale dla ciebie jak widać słowo "Rozrywka" znaczy coś zupełnie innego niż dla innych. :lol2:

Czasem mi się wydaje, że N-ka płaci niektórym jej abonentom za przeglądanie różnych for internetowych i rozsławianie jej wyższości na każdym możliwym froncie- nie wolno rozsiewać żadnej krytyki w stronę N-ki, a abonenci/użytkownicy innych(czytaj gorszych) platform to zacofani... Każda platforma tv ma swoich "fanów", ale czytając niektóre posty posiadaczy tylko i wyłącznie N-ki odnoszę wrażenie i chyba nie tylko ja, że to bardziej fanatyzm. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się odezwałeś bo za mało płaciłeś?

Od dawna przecież wiadomo że uczciwość się w Polsce nie opłaca :smile:

Jakby nie twój staż na forum to bym pomyślał że to jakaś prowokacja...

 

Odezwalem sie bo w ICA za grudzien mialem fakture na 83,90 za prestiozowy + HD za styczen rowniez taka kwote pobrali. To mnie zastanowilo bo wedlug aneksu , ktory mial wejsc z 1 grudnia powinienem placic do grudnia 2011 109 zl miesiecznie. Myslalem ze po prostu ktos nie wprowadzil zmian do systemu i nadal mam kwoty ze starej umowy. Zamiast pozniej placic wyrownanie jak w koncu sie dolicza , że mi zle faktury wystawiali wolalem sam zglosic blad by mogli mi wlasciwe dane ustawic i zebym pozniej nie placil jakiegos wyrowanania duzego. Jak sie okazalo oni za bardzo nie wiedzieli ze ja juz TV dostalem bo jak widac kto inny sie zajmuje wysylaniem TV i faktur ,a inny dzial samym przedluzaniem umow. W rozmowie z 28 listopada z konsultantem celowo pytalem czy moze mi zaproponowac przedluzenie umowy na obecnych warunkach promocyjnych mimo ze moja dotychczasowa umowa byla w 8 miesiacu obowiazywania , a nie 9 jak to mowily reklamy. Konsultant sprawdzil w systemie przedstawil propozycje odczytal aneks na ktory sie zgodzilem. Aneks doszedl po 5 dniach wiec dla mnie umowa zawarta i obowiazuje. Pozostalo czekac na TV za 1zl , ktory doszedl 30 grudnia. Teraz po moim meilu dzwoni konsultantka i pyta czy dostalem juz TV. Jesli tak to mowi ze beda musieli wyslac kuriera i ZABRAC TV bo nie spelnialem w dniu zaakceptowania aneksu jednego z punktow i ze nastapil blad konsultanta , ktory przedluzyl mi umowe. Ma dzis do mnie dzwonic jeszcze raz bo prosilem o uzgodnienie sprawy z przelozonym gdyz takie rozwiazanie mnie nie satysfakcjonuje i niestety ponioslem juz wydatki zwiazane z przedluzniem umowy na 24 miesiace nabywajac sprzet do odbioru cyfry. (oddalem im pvra). Czekam wiec co zaproponuja jaka zloza propozyje rozwiazania tej sytuacji. W dodatku ze dostajac nowy TV od cyfry pozbylem sie swojego monitora 22 cale samsunga kupionego okolo rok temu. Czemu mam zatem byc az tak stratny w wyniku bledu pracownika? Podkreslam ze podczas przeluzania umowy celowo pytalem czy napewno moze mi zaoferowac ta promocje mimo ze nie jestem jeszcze w trakcie 9 miesiaca umowy. Jesli cyfra nie zaproponuje czegos rozsadnego jutro udam sie do rzecznika praw konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to loozik :) Ja bym im TV nie oddal. Za bledne sporzadzanie umów (aneksow) odpowiada sporządzający je wiec sprawa jest czysta. Mialem kiedys taki zonk z TPSA. Napisalem im, ze ja nie bede odpowiadal za ich bledy. A w zwiazku z tym ze ponioslem koszty nowego serwera itp to oni powinni mi jeszcze za ich blad zaplacic. Stanelo na tym, ze DSLa 4000 mialem przez 6 miesiecy za free. Olej sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś w końcu udałem się do salonu Cyfry osobiście. Oczywiście bez przygód się nie obyło ;)

W mieście, w którym mieszkam są 2 salony Cyfry. Udałem się do pierwszego. Konsultant już miał drukować umowę na pakiet Komfort+, Canal+, kiedy nagle powiedziałem "multiroom i 2 tunery za 1gr oczywiście gratis, tak."

Na to konsultant odpowiedział, że 2 tunerów za gr mi nie dadzą, a ponad to za multiroom liczą sobie 20zł miesięcznie. Troszkę się zdenerwowałem i powiedziałem mu jak postępują z ludźmi, że raz mówią jedno potem drugie. Na to konsultant zaczął czytać jakiś regulamin. Nawet mi go pokazał.Rzeczywiście było podane, że multiroom 20zł. Więc pomyślałem sobie, ze on mnie nie rozumie. Powiedziałem, że chodzi mi o "Świąteczne doładowanie", na co on że wie, ale multiroom był gratis do końca roku.. Oczywiście wyszedłem z salonu i udałem się do drugiego..

 

W drugim bez problemu wziąłem Komfort+ Canal+, Filmbox, HBO, Multiroom, 2x Sagem SD

Zapytałem czy po 3 miesiącach użytkowania HBO, będę mógł z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji, na co konsultant odpowiedział "oczywiście, że tak"

 

Reasumując tu ukazuje nam się polityka Cyfry+, a w zasadzie ich salonów. Ilu ludzi mógł naciągnąć pierwszy salon (praktycznie centrum miasta) ?

Podobnie jest z infolinią, raz mówią jedno, potem co innego...

 

Szczerze mówiąc sam pewnie nadział bym się na jakiś haczyk gdyby nie to forum oraz jego użytkownicy dlatego chciałbym wszystkim serdecznie podziękować.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer CHCA MI ZABRAĆ TV.

:shock: No, to mi cenka opadła! Takiego numeru nie podejrzewałem, czyli najpierw na "marchewkę" złapali mnóstwo ludzi, rekord zapisali, a teraz cofną wszystkie umowy, bo za dużo kasy podarowali. !GENIALNE!

To właśnie pokazuje, jak niektórzy potrafią czytać ze zrozumieniem :lol:

To jest po prostu Twoja nadinterpretacja.

 

oczywiście jak 700-800zł to jest 1zł to ci chyba odbiło.Troszku matematyki już to było przerabiane ze TV kosztuje około 700-800zł,skalkuluj sobie oferty jeszcze raz

Komu Ty chcesz wmówić, że koszt TV wyniesie 700-800 PLN? Nie ośmieszaj się przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się odezwałeś bo za mało płaciłeś?

Od dawna przecież wiadomo że uczciwość się w Polsce nie opłaca :smile:

Jakby nie twój staż na forum to bym pomyślał że to jakaś prowokacja...

 

Odezwalem sie bo w ICA za grudzien mialem fakture na 83,90 za prestiozowy + HD za styczen rowniez taka kwote pobrali. To mnie zastanowilo bo wedlug aneksu , ktory mial wejsc z 1 grudnia powinienem placic do grudnia 2011 109 zl miesiecznie. Myslalem ze po prostu ktos nie wprowadzil zmian do systemu i nadal mam kwoty ze starej umowy. Zamiast pozniej placic wyrownanie jak w koncu sie dolicza , że mi zle faktury wystawiali wolalem sam zglosic blad by mogli mi wlasciwe dane ustawic i zebym pozniej nie placil jakiegos wyrowanania duzego. Jak sie okazalo oni za bardzo nie wiedzieli ze ja juz TV dostalem bo jak widac kto inny sie zajmuje wysylaniem TV i faktur ,a inny dzial samym przedluzaniem umow. W rozmowie z 28 listopada z konsultantem celowo pytalem czy moze mi zaproponowac przedluzenie umowy na obecnych warunkach promocyjnych mimo ze moja dotychczasowa umowa byla w 8 miesiacu obowiazywania , a nie 9 jak to mowily reklamy. Konsultant sprawdzil w systemie przedstawil propozycje odczytal aneks na ktory sie zgodzilem. Aneks doszedl po 5 dniach wiec dla mnie umowa zawarta i obowiazuje. Pozostalo czekac na TV za 1zl , ktory doszedl 30 grudnia. Teraz po moim meilu dzwoni konsultantka i pyta czy dostalem juz TV. Jesli tak to mowi ze beda musieli wyslac kuriera i ZABRAC TV bo nie spelnialem w dniu zaakceptowania aneksu jednego z punktow i ze nastapil blad konsultanta , ktory przedluzyl mi umowe. Ma dzis do mnie dzwonic jeszcze raz bo prosilem o uzgodnienie sprawy z przelozonym gdyz takie rozwiazanie mnie nie satysfakcjonuje i niestety ponioslem juz wydatki zwiazane z przedluzniem umowy na 24 miesiace nabywajac sprzet do odbioru cyfry. (oddalem im pvra). Czekam wiec co zaproponuja jaka zloza propozyje rozwiazania tej sytuacji. W dodatku ze dostajac nowy TV od cyfry pozbylem sie swojego monitora 22 cale samsunga kupionego okolo rok temu. Czemu mam zatem byc az tak stratny w wyniku bledu pracownika? Podkreslam ze podczas przeluzania umowy celowo pytalem czy napewno moze mi zaoferowac ta promocje mimo ze nie jestem jeszcze w trakcie 9 miesiaca umowy. Jesli cyfra nie zaproponuje czegos rozsadnego jutro udam sie do rzecznika praw konsumenta.

 

Tobie dali takie fajne warunki w 8 miesiącu obowiązywania umowy, a mi po 6 latach chcieli dać prestiża z TV za 150zł.

Jak czytałem te posty że można to mieć za 109 to mi się wierzyć nie chciało, widać nie było to możliwe do zrealizowania

w prawidłowy sposób. Ty miałeś farta że trafiłeś na jakiegoś niedouczonego konsultanta. Trochę się z nimi pospierasz teraz ale i tak wyjdziesz na swoje - w końcu wszystkie rozmowy są nagrywane :D Teraz to zadziała na ich niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...