Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie.

Planuje wziąśc pakiet podstawowy za 20 zł + canal + za 14,50 zł = 34,50

Czy mogę po 10 miesiacach przejśc na pakiet powitalny wtedy już za 19 zł i zostac z opcją canal + wtedy już za 29 zł = 48 zł??

I czy można by z tą opcją (48 zł) być dłużej niż 13 miesiacy umowy ??

Bo pasuje jakoś pociągnąc z opcja canal+ do kolejnej promocji (oby nie aż do swiąt bożego narodzenia 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpisze umowe 2 kwietnia na 13 miesięcy to do kiedy jest ważna umowa?? do 30 maja 2010??

Chodzi mi o to czy kwiecien bedzie sie liczył jako miesiac.

 

tak wygląda na to ze umowa bedzie obowiazywac do k. maja 2010 ...a następna dobra promocja dopiero w grudniu 2010 ... wiec 7 miesiecy dodatkowo na normalnych stawkach ...dodając do tego 3 w aktualnej daje nam to 10 miesięcy teraz za 50 % i potem do nast promocji 10 miesięcy za pełną opłatę ...no chyba ze tam coś z infolinii zaproponują ...cyfra nie taka głupia :) podsumowując od promocji do promocji (mysle o tych powazniejszych) łacznie wychodzi ok 25 % rabatu na miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 100% nie mozna przejsc z pakietu podsatwowego na powitalny. Kwestia tego czy powiedzmy majac prestizowy hd+ mozna po 10 miesiacach przejsc na jakis nizszy pakiet komfortowy czy tez trzeba do 13 miesiaca placic za pelen pakiete.

 

Nie ma możliwości przejścia na powitalny. Z prestiżowego można zejść na niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem Cyfere+ w grudniu :) dokładnie 5 grudnia. Mam Podstawowy+, C+,HBO,3XHD,FilmBox,PremiumPremium C+ i HBO HD, HBO Digital za to wszystko płacilem a nawet płace 20 zł do konca kwietnia. Zadzwoniłem własnie na infolinie bo chciałem niektóre opcje dodatkowe a pani zaproponowała mi znowu promocje 50 % na HBO i Filmbox:) przez 4 miesiace płacic trzeba przez 6. i zostawiłem sobie HBO :) i teraz za Podstawowy+, Canal+,HBO,Premium Canal+ HD bede płacil od maja 40 zł :):) czyli cene podstawy :) I niech mi ktos powie ze Cyfra+ jest droga. Nigdzie bym tak tanio nie placil czy to w N czy Polsacie. N zreszta mam i tez musze placic za 3 pakiety w ktorych nie ma prawie co ogladac prawie 50 zł. Chyba na dłuzej zostane z Cyfra+ bo przynajmniej widać ze walczy o klienta :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać. Strategia zdobycia 2mln abonentów zobowiązuje. Widać, że poważnie podeszli do tematu. Oby tak dalej.

Jeszcze nie tak dawno, jak chciałem kupić sobie canal +, żeby oglądać naszych kopaczy, to nie było szansy zrobić tego za mniej niż 60zł/mies.

Teraz się to diametralnie zmieniło. O dziwo spora w tym zasługa nki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podpisywal ktos 2 umowe z cyfra majac aktualna w okresie wypowiedzenia ? Czy sa jakies problemy ? Jakie dokumenty sa potrzebne ? (zapytalem o dokumenty bo nie wiem czy potrzebna pierwsza umowa z numerem abonenta zeby dopisac ewentualnie do niej drugi kontrakt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz teraz nie wiem czy mam czekac czy brac druga umowe jutro. Jesli chodzi o zaleglosci to takich nie mam . Mam polecenie zaplaty wiec "zaleglosc" jest wynikajaca z obecnie wystawionej faktury jak przyjdzie zlecenie do banku to bedzie zaplacone. Kwestia taka czy przy podpisywaniu drugiej umowy oni uznaja to jako normalne ze 7 dnia miesiaca mi dopiero ściągną abonament czy tez jako "zaleglosc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...