Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no jak ktoś wspomniał wyżej jestem dziewczyną więc sama się brać za montaż nie będę :D a koledzy to raczej nie mają profesjonalnego sprzętu żeby przewiercić się przez grube betonowe ściany w moim bloku :P

mogę dać za montaż 150 zł, ale nie wiem czy mi ktoś podłączy za tą kwotę i antenę i dekoder i jeszcze to wszystko poustawia ;)

 

a tak w ogóle to zamierzam zamówić tą cyfrę w grudniu bo mam nadzieję, że będzie jakaś lepsza promocja od aktualnej :roll:

jak będzie gorsza to się wkurzę :> :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wylot chcą wiercić? Weź kolegów, a nie gejów ;-) Zwykła wiertarka z udarem z syfmarketu spokojnie nawierci 4-ry otwory. Problemem może być 6 czy 10 cm styropianu jako ocieplenie ściany. Montaż przez fachowca kosztuje min.100 zł (balkon) do 200-250 zł (stromy dach z montażem na kominie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wylot chcą wiercić? Weź kolegów, a nie gejów ;-) Zwykła wiertarka z udarem z syfmarketu spokojnie nawierci 4-ry otwory. Problemem może być 6 czy 10 cm styropianu jako ocieplenie ściany. Montaż przez fachowca kosztuje min.100 zł (balkon) do 200-250 zł (stromy dach z montażem na kominie).

A jak przełożysz kabel nie wiercąc na wylot ?

Przez te Twoje cztery dziury?

Bo o to pewnie chodzi naszej koleżance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie, bo mam obecnie umowe na czas nieokreslony. Czy moge o tak zadzwonic i bez wypowiadania skorzystac z tej opcji "przedluzania umowy" na 13 miesiecy bez dekodera(9 miesiecy za 50% potem 4 normalnie)? Albo skorzystac z tej umowy na 18 miesiecy i wykupic philipsa hd za 149zl(czy ta cena dotyczy tej promocji z 50% znizka na 9 miesiecy)? Ten tuner hd by mi pasowal pod lcd z hdmi, obecnie mam philpsa dsr 3201.

 

Czy przy zmienianiu trwajacej umowy ma znaczenie kiedy bede dzwonil i ja "zawieral", jak to ma miejsce przy tej swierzej umowie, by zyskac ten miesiac za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1 grudnia:

 

- umowa tylko na 13 miechów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

- do 10 miechów wszystkie pakiety 50% taniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

- Canal+ na 12 miechów za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

- do 5 miechów wszystkie programy HD, hbo, cinemax, filmbox, orange sport HBO DIGITAL za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

- wynajem dekoderów HD, HD PVR za darmo do 10 miechów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1 grudnia:

 

- umowa tylko na 13 miechów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

- do 10 miechów wszystkie pakiety 50% taniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

- Canal+ na 12 miechów za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

- do 5 miechów wszystkie programy HD, hbo, cinemax, filmbox, orange sport HBO DIGITAL za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

- wynajem dekoderów HD, HD PVR za darmo do 10 miechów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

I po co [beep]ujesz?To ma byc smieszne?

To nie do pytajacego Krzyska :) Wlasnie przez takich jak ten wyzej powstaja pozniej idiotyczne tematy,plotki i klotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek, umowa na 13 lub 18 miesięcy, to od Ciebie zależy na jaki okres podpiszesz umowę, z doświadczenia wiem, że lepiej podpisywać krótkie umowy. 9 miesięcy za 50% przy tak krótkiej umowie podoba mi się bardzo :brawo: czyli tylko 3 miesiące pełna opłata albo zmniejszenie pakietu no i C+ za darmo :D, aa i jeszcze dekoder HD też prawie za darmo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto z forum Lakiego autor Szym z 19,50

Oto nowe promocje w C+

 

"nformujemy, że od 1 grudnia wprowadzamy nową, NAJSILNIEJSZĄ W HISTORII FIRMY - ŚWIĄTECZNĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY.

 

1. WSZYSTKIE PAKIETY

 

Dla zróżnicowania i dostosowania produktu do potrzeb klienta, WSZYSTKIE pakiety dostępne będą w dwóch formach:

- za 50% ceny przez okres do 10 miesięcy

lub

- z 25% rabatem przez okres do 18 miesięcy

 

2. OPCJA CANAL+

 

ZA DARMO PRZEZ OKRES DO 13 MIESIĘCY!!!

 

3. OPCJE HBO, CINEMAX

 

ZA DARMO PRZEZ OKRES DO 5 MIESIĘCY

 

4. WSZYSKIE OPCJE HD

 

ZA DARMO PRZEZ OKRES DO 5 MIESIĘCY

 

5. FILMBOX, ORANGE i HBO Digital

 

ZA DARMO PRZEZ OKRES DO 5 MIESIĘCY

 

6. DEKODERY

 

SD - BEZPŁATNE UŻYTKOWANIE PRZEZ CAŁY OKRES TRWANIA UMOWY O ABONAMENT DO WSZYSTKICH PAKIETÓW

 

HD I PVR NA WYNAJEM Z RABATEM 100% PRZEZ OKRES DO 10 MIESIĘCY

 

7. DŁUGOŚĆ UMÓW

 

WPROWADZAMY DODATKOWO NAJKRÓTSZĄ NA RYNKU, 13 MIESIĘCZNĄ UMOWĘ O ABONAMENT

 

W OFERCIE POZOSTAJE RÓWNIE 18 MIESIĘCZNA UMOWA O ABONAMENT

 

Bezpłatne użytkowanie terminali SD oraz rabat na najem terminali HD i PVR dotyczy również pozostałych ofert."

Raportuj zły post Odpowiedź z Cytatem

Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...