Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów.

Obserwuję od dłuższego czasu forum i dzisiaj postanowiłem się dołączyć.

Mam wypowiedzianą umowę z cyfrą, do końca stycznia odbieram kanały.

Dzwoniłem z ciekawości dzisiaj na infolinie (20min czekania na konsultanta) zapytać czy mogę przedłużyć umowę chociażby na takich warunkach jak nowi, bo do tej pory mi odmawiano i dostałem następująca propozycję

Umowa na 13miesięcy

Prestiżowy 75,45 miesięcznie przez 11 miesięcy

multiroom 15zł, dekoder drugi 0zł

Pan powiedział że po 11 miesiącach mam możliwość zmiany na ostatnie 2 miesiące pakietu na niższy.

Co myślicie o takiej ofercie?

Warto czekać do 2 grudnia, czy wtedy nie odmówią mi znowu jak coś wejdzie podpisanai na warunkach jak dla nowych.

Pozdrawiam i czekam na odp.

 

Podopowie ktoś?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:

W pakiecie podstawowym nie ma kanału Eurosport2, ale w obecnej promocji dają wszystkie kanały HD za darmo. Z tego co widzę na stronie C+ to Esp2 HD jest możliwy jako opcja dodatkowa do pakietu podstawowego. Czy w związku z tym mogę mieć w pakiecie podstawowym Esp2 HD (nie mając Esp2)?

 

I jeszcze takie pytanko odnośnie Multiroomu - czy jest za darmo dla pakietu Podstawowego? Jakie są opłaty aktywacyjne oraz za dekoder + moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów.

Obserwuję od dłuższego czasu forum i dzisiaj postanowiłem się dołączyć.

Mam wypowiedzianą umowę z cyfrą, do końca stycznia odbieram kanały.

Dzwoniłem z ciekawości dzisiaj na infolinie (20min czekania na konsultanta) zapytać czy mogę przedłużyć umowę chociażby na takich warunkach jak nowi, bo do tej pory mi odmawiano i dostałem następująca propozycję

Umowa na 13miesięcy

Prestiżowy 75,45 miesięcznie przez 11 miesięcy

multiroom 15zł, dekoder drugi 0zł

Pan powiedział że po 11 miesiącach mam możliwość zmiany na ostatnie 2 miesiące pakietu na niższy.

Co myślicie o takiej ofercie?

Warto czekać do 2 grudnia, czy wtedy nie odmówią mi znowu jak coś wejdzie podpisanai na warunkach jak dla nowych.

Pozdrawiam i czekam na odp.

 

Podopowie ktoś?:)

 

Obawiam się, że jeśli jesteś na wypowiedzeniu, to nie pozwolą Ci zarejetrować drugiej umowy na siebie. Tak więc, jak będzie super hiper promocja dla nowych w grudniu, to będzie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obawiam się, że jeśli jesteś na wypowiedzeniu, to nie pozwolą Ci zarejetrować drugiej umowy na siebie. Tak więc, jak będzie super hiper promocja dla nowych w grudniu, to będzie problem

 

 

Jeśli o to chodzi to niema problemu, umowa w tym momencie jest na mnie, a nowa może podpisać mój Tata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojcur - przeciez on pisze ze zaproponowali mu warunki na przedluzenie a nie ze chce druga umowe brac . Jak jestes w trakcie wypowiedzenia umowy to z pewnosci bedzie mogl przedluzyc umowe tylko nie wiadomo na jakich warunkach. Czy na takich jak teraz zaproponowali czy tez na lepszych a moze groszych? Kwestia tego tak mi sie wydaje w jaki sposob w grudniu cyfra podejdzie do oferty swiatecznej czy dla nowych klientow zaproponuje cos wiecej czy tez promocje beda gorsze. Jak Chcesz ryzykuj i poczekaj napewno bedziesz mogl umowe przedluzyc im tez zalezy zeby utrzymac abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, ale napisał że się zastanawia czy czekać na nową ofertę w grudniu, czy wziąć obecną przedłużeniową. Ja jednego jestem pewien, zawsze dla nowych jest lepsza niż przedłużeniowa, bo liczą na lenistwo ludzi. Więc jeśli promocja dla nowych w grudniu się zmieni, to na bank oferta przedłużeniowa też ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się czy początkiem stycznia promocja, którą dadzą na święta będzie jeszcze obowiązywała? Jak było w tamtym roku? Chciałbym zawrzeć umowę na samym początku nowego roku tylko boję się żeby mi ta promocja nie umknęła.

 

W zeszłym roku promocja grudniowa miała obowiązywać do Świąt Bożego Narodzenia, ale Cyfra+ ze względów technicznych (zbyt późno zdjęli ofertę ze strony internetowej) przedłużyła ją do końca roku. Od 1 stycznia była nowa oferta promocyjna, o wiele mniej atrakcyjna od tej poprzedniej.

 

I wypowiedzenie zostało klepnięte dziś jestem po rozmowie z konsultantem mam promocję z poprzednich świąt BN 13 miesieczna obecnie zaproponowali

Umowa 18 miesięcy

Komfort+ 50% przez 11 miesięcy

Kanały Cyfry 50% przez 18 miesięcy

Wszystkie HD gratis

i PVR gratis

 

Zastanawiam się co wy na to czy poczekać do wtorku 1 grudzień może będzie lepsza oferta:)

 

PLUSY

PVR stoi mi pod TV nie muszę czekać

2 miesiące i tak muszę płacić grudzień i styczeń

Defakto umowa na 16 miesięcy

 

Wyliczyłem srednią 58 zł za wszystko co wy na to?

 

Mnie zaproponowano umowę na 13 miesięcy w tym 50% zniżki przez 11 miesięcy na wszystko co tylko wybiorę (nie pytałem o HD). Umowy nie przedłużyłem. Proponując przedłużenie (promocja grudniowa 2008 + smartczek Sodexho) poinformowano mnie, że nawet jak przedłużę umowę o 13 miesięcy w grudniu (obecną umowę mam do stycznia 2009) to okres nowej umowy i tak zacznie obowiązywać od lutego. Nawet wyliczono mi, że nowy okres minimalny upłynie z końcem lutego 2010 roku. Natomiast nowe ceny będą obowiązywały już od grudnia (czyli tak jakby podczas obowiązywania starego okresu minimalnego).

Tak więc wydaje mi się, że w Twoim przypadku jest tak samo i Twoja umowa defakto będzie trwała jednak 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, ale napisał że się zastanawia czy czekać na nową ofertę w grudniu, czy wziąć obecną przedłużeniową. Ja jednego jestem pewien, zawsze dla nowych jest lepsza niż przedłużeniowa, bo liczą na lenistwo ludzi. Więc jeśli promocja dla nowych w grudniu się zmieni, to na bank oferta przedłużeniowa też ulegnie zmianie.

Sprawa ogólnie wygląda tak.

Do tej pory miałem cyfre i cyfrowy polsat w drugim pokoju.

Płaciłem za 2 telewizje ok.120zł miesięcznie za podstawowe pakiety(podstawowy+ Canal+, familijny +relax mix)

5 grudnia kończy mi się posat. Cyfrę którą posiadam mam już na czas nieokreślony do końca stycznia.

Przed tą promocją myślałem o cyfrze podstawowy+canal+ a do pokoju n-ka za 48 wszystkie pakiety.

W tej propozycji mam za prestiż (nie dopytałem tylko o kanały hd) z multiroomem 91zł przez 11 miesięcy, umowa na 13 miesięcy i ostatnie 2 miechy mogę obnizyć pakiet na niższy.

Interesuje mnie telewizja na 2 pokoje. Biorąc pod uwagę zeszłoroczną promocję chyba było 50% na pakiety na cały okres tak?

To w grudniu mógłbym przy 13 miesięcznej umowie ( nie chce dłuższej) zyskać ewentualnie te 2 miesiące dłuzej pakiet prestiż za 75,45 zamaist obniżania na niższy bo chyba wątpliwe by dali lepszą promocje niż 50% na wszystko i żeby na 13 miechów dawali telewizory i multiroomy gratis? jak myślicie, szkoda że żaden pracownik apsu nie chce się z nami podzielić:) Jak u was z przedłużaniem umów na czas nieokreślony było, bo u mnie na 10 konsultantów dopiero dzisiaj się zgodzili, wcześniej porponowlai mi umowy na 18miesięcy 30% taniej np itp

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytalem konsultanta czy ewentualnie przy obecnej umowie mam mozliwosc podpisania aneksu na 24 miesiece z TV. Sprawdzil i zaproponowal przedluzenie umowy o 24 miesiace juz od najblizszego okresu rozliczeniowego czyli od 1 grudnia ( nie od maja kiedy konczylaby mi sie obecna umowa ) . Abonament przez 24 miesiace 109 zl miesiecznie za prestizowy HD + TV za 1 zl . Obecnie placilem 99zl za prestizowy HD wiec uwazam ze jest to dobra oferta. Nie otrzymalem multiroomu ale strasznie nie bede rozpaczal po 12 miesiacach (lacznie z obecna umowa) jesli bede chcial to moge go wziasc za 15 zl miesiecznie.

Konsultant powiedzial ze TV wraz z aneksem dostane w ciagu 5 dni roboczych.

 

no to dostales najlepsza propozycje jaka jest mozliwa 109zl !!! z bonusami umowa na 24m , kazdy dostawal popozycje 129zl badz wiecej , a dwa obecnie placiles 99zl za prestiz hd to chyba tez z jakies pomocji korzystales bo nie ma takich cen, ja mialem komfortowy + i orange sport bez hbo,cinemax i opcji hd i placilem 105zl/bez oplat za dekoder mam swoj na wlasnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z Akcji promocyjnej „Telewizor dla Prestiżu”.

 

Uprzejmie informujemy, że w związku ze wzmożoną przedświąteczną sprzedażą telewizorów LG, dostarczenie telewizora ulegnie opóźnieniu. Kurier skontaktuje się z Państwem 3 dni przed dostarczeniem przesyłki. Przepraszamy za powstałe niedogodności.

 

Łączymy wyrazy szacunku,

Dział Relacji z Abonentami

witam was dostałem taką odpowiedz na moje pytanie o przesyłke telewizora umowa 16 ego , mam pytanie to kto w końcu wysyła sms kurier czy cyfra o dacie dostawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym PVR'em [DSR 7201], można go kupić czy tylko brać w dzierżawę?

 

PVR nie mozna KUPIC !!!!!

 

@manolo -99zl rozlozylo sie tak: umowa z kwietnia tego roku 50 % przez 10 miesiecy umowa na 13 miesiecy ( Prestizowy + HD , dekoder 10 zl i HBO digital 50%)

 

wierze na slowo jesli mowisz ze 109 to najlepsza cena jaka tu uzytkownicy zglaszali ze uzyskali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie wzialem dzisiaj nowa umowe w cyfrze w promocji :) niestety multiroom niestety niema narazie ale zostalem zapisany jestem 3 w kolejce :) ale PVR-y bynajmniej sa u Mnie w miescie :) oczywiscie tez bede czekal na telewizor za zlotowke podobno w styczniu dopiero :) pozyjemy zobaczymy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym PVR'em [DSR 7201], można go kupić czy tylko brać w dzierżawę?

 

PVR nie mozna KUPIC !!!!!

 

 

To skąd kolega krisak13 ma taką informację?

dzierżawa 10zł a kupno 499zł

 

Widuję też na Allegro i internetowych "sklepach" tego Philipsa w cenach oscylujących w okół 500zł, ale zastanawiam się czy to legalny sprzęt i czy jest na niego przynajmniej 24mieś. gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...