Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

0o tez jestem z Rybnika ;) Wziąłeś już tą cyfrę?

Pytałeś na Placu Wolności i Vobisie? Ja dzisiaj idę zapytać do Vobisu.

 

wziąłem zamówiłem przez Internet odebrałem na Placu Wolności

na 2 lata komfort przez 12 miesięcy 50 procent canal rabat 50 procent przez 24 miesiące HD rabat 100 procent 24 miechy

Filmbox 24 miechy rabat 100 procent.. Odbiornik HD PVR 24 miechy rabat 100 procent ( Za dekoder PVR będę płacił 0 złotych przez 24 miesiące) ).

Z powodu braku tunerów HD PVR wydano mi tymczasowo tuner peace SD,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np ja przedluzylem ta umowe na 24m prestiz hd+ narazie dali mi w zastepstwie sd pace dsr 2221i musze placic im 10zl za wynajem to jak mi dadza prv hd to od wtedy mam 24miesiace za friko wynajem czy jak bo ten z infolini to zbyt zorientowany nie byl nawet jak mu podalem nr abonamenta i powiedzialem co i jak z jakiej promocji skorzystalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam info odnośnie obecnej promocji: potrwa przynajmniej do Świąt pod warunkiem, że na Święta nie pojawi się nowa, ale wyłącznie lepsza oferta. Z oczywistych powodów TV i multiroomów już nie będzie.

O PVR już mówiłem wcześniej.

Ciekawe, rozmawiałem dzisiaj z przedstawicielem regionalnym i powiedział, że obecna promocja potrwa kilka dni(prawdopodobnie do 30 listopada). Na pytanie jaka będzie następna promocja odpowiedział, że na pewno nie gorsza od obecnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko, jestem abonentem c+, poprzednio skorzystałem z promocji umowa na 18 miesięcy, płacę 13 miesiąc i teraz moje pytanko, czy ja w tej chwili mogę moją umowę zerwać, zamienić na umowę 13 miesięcy w tym 12 50% ceny? Dodam że w obecnej umowie właśnie skończył mi się okres promocyjny. :evil:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz umowę do maja tak? Raczej się nie zgodzą ale mi się udało. Też miałem umowę do maja i wczoraj przedłużyłem na 24 mies. Wziąłem komfort + na 20 mies za 30% canal+ 24 mies 50% wszystkie kanały hd gratis 2 lata i dekoder pvr za 0 zł przez całą umowę. Teraz czekam na dostawę pvr. Mam pewien sposób na to żeby dali Ci promocję już teraz. Jak będziesz zainteresowany to napisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem informację z gazetką, że na 24 miesiące to mogę podpisać i nawet dostanę TV za 1 zł, podobno promocja z TV dotyczy nowych abonentów i tych co są dłużej z cyfrą niż 9 miesięcy.

Ale ja bym wolał ful opcję na 13 miesięcy płatne 12 miesięcy 50% ceny. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się czy początkiem stycznia promocja, którą dadzą na święta będzie jeszcze obowiązywała? Jak było w tamtym roku? Chciałbym zawrzeć umowę na samym początku nowego roku tylko boję się żeby mi ta promocja nie umknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos otrzymal takie warunki:

 

Chcialem podpisac druga umowe ale cyfra nie wyrazila zgody. Ewentualnosc istaniala jesli obecna umowe przedluze o 13 miesiecy i wtedy bede mogl podpisac druga umowe z TV. Ale po co mi dwie umowy ? Przekalkulowałem wczesniej ze obecna umowe jaka mam po zmniejszeniu do pakietu podstawowego i podpisaniu nowej z tv wyjdzie mi kwotowo przez okres 5 miesiecy to samo co place obeceni za prestizowy HD.

 

Zapytalem konsultanta czy ewentualnie przy obecnej umowie mam mozliwosc podpisania aneksu na 24 miesiece z TV. Sprawdzil i zaproponowal przedluzenie umowy o 24 miesiace juz od najblizszego okresu rozliczeniowego czyli od 1 grudnia ( nie od maja kiedy konczylaby mi sie obecna umowa ) . Abonament przez 24 miesiace 109 zl miesiecznie za prestizowy HD + TV za 1 zl . Obecnie placilem 99zl za prestizowy HD wiec uwazam ze jest to dobra oferta. Nie otrzymalem multiroomu ale strasznie nie bede rozpaczal po 12 miesiacach (lacznie z obecna umowa) jesli bede chcial to moge go wziasc za 15 zl miesiecznie.

Konsultant powiedzial ze TV wraz z aneksem dostane w ciagu 5 dni roboczych.

 

@@@krisak13 - taki tv kosztuje okolo 1150 zl na allegro ( oczywiscie mozna juz kupic za 900zl od osob ktore sprzedaja ten ktory dostaly od cyfry )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FazaFM - a co zaproponowali ci w kwestii dekodera? Płatny wynajm czy darmowy, oczywiście jeśli posiadasz takowy (interesuje mnie PVR HD).

 

Zastanawia mnie to czy w przypadku jakby Cyfra+ dodałaby w przeciągu najbliższych dwóch lat jakiś kanał HD (co jest bardzo prawdopodobne) to czy czy ci co dostali teraz w promocji opcje HD za darmo, również otrzymają dostęp darmowy do nowego kanału z "automatu".

Bo na forum widać ciśnienie żeby brać zwykły Prestiżowy+, a opcje HD wziąć jako gratis, ale co w przypadku rozszerzenia oferty, bo jakby nie patrzeć w Prestiżowym+ HD mamy raczej zagwarantowaną obecność wszystkich nowych opcji programowym włącznie z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maq - z tego co zrozumiałem calkowita kwota jaka mam placic miesiecznie to 109 zl przez 24 miesiace za prestizowy + HD. (mam nadzieje ze cene PVR ktory juz posiadam jest w tym podana, jesli nie to bedzie 10 zl wiecej) . Nie pytalem nawet o opcje Prestizowy + bo wlasciwie mam umowe od 8 miesiecy ( 8 grudnia dopiero rozpocznie sie 9 miesiac wiec teoretycznie dopiero 8 stycznia powinienem byc uprawniony do takiej promocji ) . Na obecnej umowie do konca lutego jeszcze mialbym za 99zl prestizowy + HD pozniej 3 miesiace do konca maja nie mialbym znizki. Wiec liczac ze mam 6 miesiecy do konca umowy od 1 grudnia ( od tego dnia mam miec przedluzona umowe ) wlasciwie przedluzenie samego kontraktu bedzie na 18 miesiecy. Chyba w takiej opcji sie oplacalo.

 

PS: Pierwsza osoba z ktora rozmawialem powiedziala ze promocja jest do konca miesiaca z TV , pytalem czy nie bedzie przedluzona jesli bym sie na nowa umowe decydowal powiedzmy dopiero 3 grudnia . Odpowiedziala wymijająco ze w grudniu tej promocji nie bedzie czy bedzie inna i jaka nie chciala powiedziec. Wiadomo ryzyk fizyk moze byc lepsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z godzinę temu byłem w tesco w rzeszowie, gdzie jest punkt C+. Już na wejściu do całego hipermarketu dziewczyna atakująca ulotkami z promocją na tv, a przy punkcie... 5 osób w kolejce :shock: Jestem tam dosyć często, ale bodajże raz widziałem jak stały dwie osoby w kolejce, a tutaj aż tak się rzucili ludzie. Ciekawy jestem, czy mówią im kiedy faktycznie ten tv dojdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wypowiedzenie zostało klepnięte dziś jestem po rozmowie z konsultantem mam promocję z poprzednich świąt BN 13 miesieczna obecnie zaproponowali

Umowa 18 miesięcy

Komfort+ 50% przez 11 miesięcy

Kanały Cyfry 50% przez 18 miesięcy

Wszystkie HD gratis

i PVR gratis

 

Zastanawiam się co wy na to czy poczekać do wtorku 1 grudzień może będzie lepsza oferta:)

 

PLUSY

PVR stoi mi pod TV nie muszę czekać

2 miesiące i tak muszę płacić grudzień i styczeń

Defakto umowa na 16 miesięcy

 

Wyliczyłem srednią 58 zł za wszystko co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...