Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie jeszcze jakaś promocja w tym roku bo nie chcę płacić za dekoder HD 499zł

 

Dzisiaj jak kontaktowałem się z centrum sprzedaży cyfry to panienka poinformowała mnie jakoby obecna promocja miała trwać tylko do końca listopada a od grudnia ma być nowa, wczoraj to samo powiedzieli mojemu znajomemu, natomiast gdy pytałem w AP cyfry to nic na ten temat nie wiedzieli. Możliwe, że jest to zagranie pod zwiększenie sprzedaży typu kupujcie bo od grudnia będą gorsze promocje - grudzień już w przyszłym tygodniu więc zaryzykuję i wstrzymam się jeszcze parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam" takie posty :roll:

Kolego: ja również dostałem SD przy podpisywaniu Umowy w poniedziałek. Dzisiaj jest czwartek i od wczoraj PVR hula na całego.

Dodam, że kupiłem w Zabrzu czyli na Śląsku.

ja mieszkam w Rybniku ..... I dzwoniłem po punktach cyfry do Zabrza powiedziano ( i to nie raz) Tunerów PVR brak...

Wyjątek potwierdza jedynie regułę dekoderów jak na razie brakuje.. i To nie tylko Śląsku

n\mniejsza o to..

 

Czekam na ten nowy 500 Giga dysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna promocja kończy się 30 listopada -a więc w poniedziałek.

Od 1 grudnia wchodzi nowa - to pewne na 100% - informacja z dobrego źródła.

Moim zdaniem będzie mniej korzystna, ze względu na to, że powróci płatne użytkowanie sprzętu.

Będzie też dekoder za "prawie" darmo - model może być dla niektórych zaskoczeniem.

Ale przed nami jeszcze mikołajki a potem same święta - dużo może się jeszcze pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam" takie posty :roll:

Kolego: ja również dostałem SD przy podpisywaniu Umowy w poniedziałek. Dzisiaj jest czwartek i od wczoraj PVR hula na całego.

Dodam, że kupiłem w Zabrzu czyli na Śląsku.

ja mieszkam w Rybniku ..... I dzwoniłem po punktach cyfry do Zabrza powiedziano ( i to nie raz) Tunerów PVR brak...

Wyjątek potwierdza jedynie regułę dekoderów jak na razie brakuje.. i To nie tylko Śląsku

n\mniejsza o to..

 

Czekam na ten nowy 500 Giga dysk

0o tez jestem z Rybnika ;) Wziąłeś już tą cyfrę?

Pytałeś na Placu Wolności i Vobisie? Ja dzisiaj idę zapytać do Vobisu.

 

 

Liczę na dobrą promocję w grudniu, a przynajmniej na przedłużenie obecnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wreszcie mam ten TV po 11 dniach oczekiwania :brawo:

 

A dzownili wczesniej czy poprostu kurier przyjechal i dostarczyl tv? Ja zamawialem 15 listopada i do tej pory cisza. Tylko dostalem smsa ze przepraszaja........

Dzwonili w środę z cyfry ze kurier będzie w piątek umowa podpisana 16/11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje tym którzy juz otrzymali lg. :brawo::brawo: ...mam jedno pytanko jak gra dżwięk na tym telewizorku bo głośniki są chyba 3 watowe.

Jak ktoś już ma TV LG i kino domowe to proponuję podłączenie dekodera C+ do kina domowego. Głos wtedy leci przez głośniki od kina a nie z telewizora. Ja osobiście tak zrobiłam, wystarczy tylko jeden kabel (2xCinch-2xCinch) i jest :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę 355. Tam wszystko jest wyjaśnione. Jeśli przedłużałeś umowę 20.11 tv dostaniesz najpóźniej do 22 grudnia.

 

przy przedluzeniu umowy na prestiz hd+ na 24 miesiace lcd dostaje sie z urzedu tzn automatycznie czy trzeba prze tel wyrazic chec ze go chcesz ?

TV dostajesz automatycznie. Jak kurier wpadnie do Ciebie to będziesz musiał podpisać jeszcze jedną umowę na zakup tego TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...