Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie ceny wynajmu? Dla "normalnych nowych klientow" najczesciej jest to 0zl... nie przeszkadzaloby mi to zbytnio ;)

 

Jak jest teraz nie wiem zbytnio , kiedyś dekoder sd był do kupienia za 149 zł w tej promocji, a wynajem 10 zł w przypadku sd , 20 zł w przypadku pvr , najlepiej zadzwon na infolinie i dopytaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grudzień jest liczony jako darmowy to umowa kończy się w 31 stycznia, jeżeli grudzień jest już płatnym miesiącem to do 31 grudnia.

A ty wiesz najlepiej za co i od kiedy płaciłeś.

Jeżeli nie to sprawdź w ICOK.

I sprawdź umowe , może masz tam wszystko napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tylko po co wiązać się na tak długo jedną umową, skoro są opcje na 13 i chyba 18 m-cy?

 

Bo wychodzi taniej miesięcznie. Przy 24 miesiącach masz Canal+ 50% tańszy przez całą umowę, a przy 13 miesiącach masz przez 6 za darmo a potem płacisz pełną cenę.

 

Podstawowy + CANAL+ 13mc = 4 x 21,45 + 6 x 51,35 + 3 x 72,80

Podstawowy + CANAL+ 24mc = 12 x 36,40 + 12 x 57,85

 

A dla ojca 72,80 miesięczne to za dużo.

 

Nie mam zamiaru Cię na nic namawiać bo to Twoja sprawa, ale zwróć uwagę, że 72,80 płacisz tylko przez 3 m-ce. A w 12-tym m-cu wypowiadasz i załapujesz się na kolejną promocję. Przy umowie 24 m-cznej jesteś uwiązany na 2 lata. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzynastomiesięczna umowa podpisana 1 grudnia 2009 obowiązuje do 31 grudnia 2010 czy do 31 stycznia 2011?

Podpisana 1 grudnia - obowiązuje od 1 grudnia do 31 grudnia 2010

Podpisana 2 grudnia - obowiązuje od 1 stycznia do 31 stycznia 2010

Aha mam jeszcze pytanie o kanały HBO Digital i HBO HD: HBO Digital, z tego co się orientuję, można po tym gratisowych miesiącach kontynuować opłacając 6zł/mieś, ale czy samo HBO HD też tak można?

HBO HD - o tym już pisałem, jest zawsze gratis ale musisz posiadać pakiet SD, który nie jest ciągle gratis. :)

HBO Digital - to nie jest kanał telewizyjny, jest to usługa typu VOD. Aby ją posiadać, musisz mieć aktywny pakiet HBO oraz tuner PVR. Jest parę miesięcy gratis, a później po normalnych cenach (nie znam szczegółów, sam musisz poszukać) chyba że zrezygnujesz z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 10 dni minęło od przedłużenia umowy a TV nie ma , sms tez , maili tez , dziś napisałem jeszcze raz i nie odpisują . Coś mi się zdaje ze wylądowałem na samym końcu dzwoniąc 12 o godz 8 rano do nich.

 

tak się zastanawiam czym kierowała sie Cyfra + wybierając ta beznadziejna firmę kurierska jaka jest OPEK . Przecież to jedno wielkie nie porozumienie !!! poczytajcie opinie o tej firmie.

 

Wychodzi na to, że nie ma znaczenia kiedy się załatwiło sprawę telefonicznie ( jak widac po postach niektórzy dzwonili 14 i później a otrzymali już telewizory)...właśnie przysłali mi smsa, że"informujemy w imieniu cyfry o dostawie telewizora w dniu 30.11.2009".Sms przyszedł z pod numeru 2016 zero info o której godz. się spodziewać delikwenta , który łachę robi , że dostarczy mi ten monitor; zero inof na temat numeru kontaktowego( może ktoś wie gdzie można dzwonić żeby się cokolwiek sensownego w sprawie realizacji przesyłki dowiedzieć). Załatwiałem sprawę telefonicznie 12.11 ok.18.00 Cała ta sytuacja jest żenująca... zero podstawowego info (nr.telefonu!!!!) wg nich mam siedzieć cały dzień w domu i czekać na łaskawcę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punkcie sprzedaży cyfry, sprzedawca oznajmił mi, że gdy podpiszę kolejną NOWĄ umowę na dekoder HD z nagrywarką, a go nie będzie na stanie, to dostanę zastepczy, a do 31 marca 2010 roku, jesli nie oddam tego zastępczego dekodera SD, to późniejsza promocyjna mozliwość korzystania z tego dekodera przepadnie. A jeśli jednak pozostałbym przy dekoderze SD, to cena za wynajem wynosić będzie 0 zł, czyli tak samo jak w przypadku dekodera HD, miejmy nadzieję w grudniu, ale pożyjemy, zobaczymy. Ponoć takie informacje, są zawarte w umowie. Ostatnio ktoś pisał, że trzeba oddawać zastepcze do końca stycznia 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzynastomiesięczna umowa podpisana 1 grudnia 2009 obowiązuje do 31 grudnia 2010 czy do 31 stycznia 2011?

Podpisana 1 grudnia - obowiązuje od 1 grudnia do 31 grudnia 2010

Podpisana 2 grudnia - obowiązuje od 1 stycznia do 31 stycznia 2010

Aha mam jeszcze pytanie o kanały HBO Digital i HBO HD: HBO Digital, z tego co się orientuję, można po tym gratisowych miesiącach kontynuować opłacając 6zł/mieś, ale czy samo HBO HD też tak można?

HBO HD - o tym już pisałem, jest zawsze gratis ale musisz posiadać pakiet SD, który nie jest ciągle gratis. :)

HBO Digital - to nie jest kanał telewizyjny, jest to usługa typu VOD. Aby ją posiadać, musisz mieć aktywny pakiet HBO oraz tuner PVR. Jest parę miesięcy gratis, a później po normalnych cenach (nie znam szczegółów, sam musisz poszukać) chyba że zrezygnujesz z tej opcji.

 

To po co jest HBO HD jako [tak jakby] osobny kanał na tej liście Opcje HD? Liczyłem na to, że za 6zł/mieś mógłbym mieć go, ale w takim razie trzeba płacić: 29,90+6zł/mieś żeby mieć HBO HD. Tym razem dobrze myślę?

 

To chyba jednak wezmę opcję canal+ hbo cinemax na te 4 miesiące, a pod koniec czwartego miesiąca zrezygnuję, bo i tak do szczęścia mi to nie potrzebne i nie mam zamiaru za to płacić.

 

PS: Czy można gdzieś dostać umowę i regulamin promocji w celu zapoznania się z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grudzień jest liczony jako darmowy to umowa kończy się w 31 stycznia, jeżeli grudzień jest już płatnym miesiącem to do 31 grudnia.

A ty wiesz najlepiej za co i od kiedy płaciłeś.

Jeżeli nie to sprawdź w ICOK.

I sprawdź umowe , może masz tam wszystko napisane.

Umowa ma być dopiero podpisana ale zależy mi aby skończyła się w przyszłym roku najdalej na koniec grudnia. Jednakże czekam na ofertę grudniową bo może będzie inna. I stąd moje pytanie - opłata uzupełniająca w cennikach jest od 2 dnia miesiąca w związku z tym myślę, że podpisanie umowy pierwszego skutkuje od razu naliczniem opłaty za ten miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do konca nie jestem przekonany że biorąc cos na promocji i podpisując umowe na czas okreslony to wtedy zobowiazujemy sie przez pewien okreslony czas utrzymac takie a nie inne pakiety lub opcje. Jaki by cyf+ miała interes dawac komus np. gratis kilka m-cy a potem mozna je wyłączyc . Mozna ale trzeba zapałacic kare. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ daję opcję za darmo, żeby zachęcić do opłaty po okresie promocyjnym. Na pewno jest część osób, którym dana opcja się spodoba i po gratisowym okresie postanowią ją kontynuować.

 

I nie ma żadnych kar, nie pisz bzdur!

 

P.S. Czasami mam wrażenie, że niektórzy użytkownicy są po prostu wynajęci przez konkurencje, po to aby robić tylko zamieszanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do konca nie jestem przekonany że biorąc cos na promocji i podpisując umowe na czas okreslony to wtedy zobowiazujemy sie przez pewien okreslony czas utrzymac takie a nie inne pakiety lub opcje. Jaki by cyf+ miała interes dawac komus np. gratis kilka m-cy a potem mozna je wyłączyc . Mozna ale trzeba zapałacic kare. !!!

Ty to chyba do końca przekonany nie jetes, że własna matka cie urodziła:) Kolejny pieniacz, nie wiesz jak jest t nie pisz, bo na tym polegaja te promocje ze po okresie gratisowym można dane opcje wyłączyć bezpłatnie! a jak tego nie czaisz to kolega wyżej ci wyjaśnił dlaczego tak sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...