Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem w promocji Podstawowy+ czy jeśli np. po 2-3 miesiacach zmienie na Komfortowy+ zostanie mi ta ulga 50%?

Pozdrawiam

Na podstawie kilkuletnich doswiadczen uwazam,ze znizka zostanie.Tylko przy obnizaniu(o ile w ogole jest mozliwe)abonamentu traci sie wszelkie znizki.Przy podwyzszaniu abo regulamin nie obejmuje utraty ulg promocyjnych.W ubieglym roku sam to przetabialem.Wzialem podstawowy+ z dodatkami,a wkwietniu br. podnioslem na komfortowy i wszelkie znizki pozostaly na tych samych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieli łączyć promocji (przynajmniej w moim przypadku) jedyne co udało mi się wynegocjować to brak opłaty za PVR prze cały okres trwania umowy. Będe płacił 168,90 PLN.

Zastanawiajace,czemu az tak zle zostales potraktowany.Ja dzwonilem 3 razy i za kazdym razem daja to samo za prestiz+,czyli 109 lub 129 z pvr przez cale 24 miesiace,no i ten tv...Dzis chcialem wyposrodkowac,to co oni daja starym i nowym i zglosilem chec przedluzenia komfortu z opcjami HD i C+,oraz HBO z pvr,bez OS i Cinemaxa,z moja checia placenia za to przez cala 2 letnia umowe 100-105 zl...Nie zgodzili sie...wiec poczekam jak zwykle na grudzien i lepsza oferte.Wypowiem umowe i wezme na zone.Zamiast zarobic na mnie 20 zl w stosunku do nowych miesiecznie,to jeszcze straca co nieco...Ich wola,moj wybor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieli łączyć promocji (przynajmniej w moim przypadku) jedyne co udało mi się wynegocjować to brak opłaty za PVR prze cały okres trwania umowy. Będe płacił 168,90 PLN.

 

Dziwne ze nie zaproponowali ci jak wszystkim 129zl za prestiz + hd przez 24 miesiace i bonusy tv lcd , philips pvr hd za 0zl przez 24m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobrze zrozumiales. Zamawiasz 2 dnia miesiiaca i placisz tylko za nastepny.

Ciekawe jestem czy mozna tak zamawiac i rezygnowac co 2 miesciace. Probowal juz ktos tego??

@koleś - oczywiście że można tak robić, z tym że komu się chce dzwonić i co chwilę zamawiać/rezygnować z opcji programowych ;] Tym bardziej przy aktualnym obciążeniu infolinii. Zresztą, trochę głupio tak ciągle wydzwaniać w tej sprawie ;] No ale zawsze można zrobić to także przez internet ;]

 

Nieprawda Maq, w tym roku miałem taką sytuację, a mianowicie włączyłem Orange Sport w sierpniu (zapłaciłem dopiero za wrzesień) i we wrześniu wyłączyłem tą opcję. Następnie zadzwoniłem do CTA 2 października chcąc włączyć od nowa opcję OS, a tam konsultantka poinformowała mnie, że skoro wyłączyłem w/w opcję z dniem 1 października to nie mogę jej włączyć za darmo od razu. Tak więc miałem do wyboru albo właczyć tą opcję od 2 października i za nią normalnie zapłacić lub też poczekać przynajmniej do 15-16 października i zamówić ją ponownie z pierwszym niepełnym okresem za darmo (musi być pół miesiąca kwarantanny). Tak jest tylko jeśli chodzi o zamawianie tej samej opcji gdyż ta zasada nie obowiązuje jeśli wyłączamy jedną opcję, a w zamian chcemy włączyć jakąś inną.

ps.Opcji dodatkowych nie można wyłączyć poprzez modyfikację oferty w ICA. Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz e-mail znajdujący się na stronie Cyfry+.

 

@d107

Wszystkie opcje dodatkowe musisz podłączyć na przynajmniej jeden miesiąc pełnopłatny, pierwszy rozpoczęty miesiąc jest bezpłatny. Jak będziesz chciał zamówić jakiś pakiet to najlepiej zadzwonić 2 dnia miesiąca, masz wtedy prawie cły miesiąc bezpłtny.

 

Jeśli się nie mylę to nie można "za darmo" włączyć opcji Relaxxx. Trzeba chyba zapłacić jednarazową opłatę aktywacyjną w wysokości 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek ja w tym roku wyłączałem opcje Premium HD (przez email), a następnie z początkiem miesiąca je włączyłem przez ICA i normalnie przeszło przez system, a wyższą opłatę policzyło dopiero od następnego miesiąca. A opcji nie miałem ze 2 dni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kindzal telewizory są wysyłane kurierem, w grudniu powinieneś go otrzymać.

@Pawop słabo się targowałeś, skoro wynegocjowałeś tylko bezpłatny wynajem :wink: Co do tych 10 dni, to tylko dla umów zawieranych poza lokalem (w twoim przypadku jest to aneks i ten termin nie obowiązuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da skorzystać z kanałów HD nie biorąc dekodera HD. Wystarczy zaznaczyć chęć wzięcia dekodera PVR, czyli opcja dekoder Sd w oczekiwaniu na PVR. I wcale Abonent nie ma obowiązku wymiany dekodera do 31.03. po prostu jak go nie odbierze, to mu ta możliwość przepadnie i jedyna konsekwencja będize taka, że nie będize mógł mieć później PVRa dołożonego za 10pln, tylko za 20 i tyle

 

A da się podpisać umowę z darmowymi kanałami HD nie biorąc żadnego dekodera, tylko samą kartę? Interesuje mnie właśnie taka opcja, a z tego co tu czytam to już nie jestem do końca przekonany czy tak można.

 

Czy ktoś ze zorientowanych mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oglądałem własnie najnowsza ulotke Cyfry+ dotycząca obowiazujacej promocji i zauważyłem dopisaną terść malutkimi literkami że " ... Liczba telewizorów i zestawów z multiroomem w promocji ograniczona"

Piszę o tym bo mam przed oczami ulotke z 12-11-2009r czyli z dnia rozpoczęcia promocji i tam nic takiego nie pisze. zaznaczone jest tylko ze pierwszy niepełny miesiac jest gratis.

 

Odnośnie zakupu opcji HD bez tunera to najlepiej idz do dystrybutora i on ci wszstko powie lu zadzwoc do c+.

Wg. mnie otrzymanie pakietu HD nie jest wogóle związane z koniecznoscia zakupu lub wynajmu dekodera, musisz tylko zgłosic cheć odbioru i w zaleznosci od promocji opłaty za te programy HD. Cyfre + mozna legalnie odbierac na większości dostepnych tunerów z czytnikami CI .

Dziwi mnie tylko to że nie chcesz tunera Philips HD 6201/91, który można dostac przy obecnej promocji w bezpłatne ( 0,- zł)uzytkowanie na okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie otrzymanie pakietu HD nie jest wogóle związane z koniecznoscia zakupu lub wynajmu dekodera, musisz tylko zgłosic cheć odbioru i w zaleznosci od promocji opłaty za te programy HD. Cyfre + mozna legalnie odbierac na większości dostepnych tunerów z czytnikami CI .

Dziwi mnie tylko to że nie chcesz tunera Philips HD 6201/91, który można dostac przy obecnej promocji w bezpłatne ( 0,- zł)uzytkowanie na okres umowy.

 

Zgadza się, wziąłem w tej promocji samą kartę i pakiet HD za 0 zł przez cały okres promocji i nikt nie robił z tym problemów.

 

Pozdrawiam,

Vochomurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Właśnie zastanawiam się nad przejściem do C+ z N-ki. Wybiorę opcję "dla uciekinierów" :) Umowa na 13 m-cy, coś tam za darmo ale to nieistotne, abonament 38zl. Czy w tej umowie jest dostępny DEKODER PHILIPS HD DSR 6201 ? Oczywiście na wynajem za 0zł ? Mam teraz Stronga 6880 i jeśli miałbym brać drugi dekoder tej samej klasy to trochę bez sensu. W przyszłym roku chciałbym podłączyć antenę do tego PHILIPSA i wtedy mógłbym odbierać cyfrowy sygnał telewizji naziemnej.

Może ktoś orientuje się czy jest taka możliwość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na strone cyfry+ tam poszukaj w zakładkach informacji o wszystkich w Polsce autoryzowanych dystrybutorach cyfry+ z aktualnymi numerami telefonów. Podzwoń to dowiesz sie . Może byc tak że ten njblizszy twojego miejsca zamieszkania nie jest na tyle zoreientowany, a wtedy majac wiedze naprowadzisz go na włascicwy tor i załatwisz wszystko na miejscu.

Piszę to z doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wziąłem w tej promocji samą kartę i pakiet HD za 0 zł przez cały okres promocji i nikt nie robił z tym problemów.

Dziękuję za info.

 

Dziwi mnie tylko to że nie chcesz tunera Philips HD 6201/91, który można dostac przy obecnej promocji w bezpłatne ( 0,- zł)uzytkowanie na okres umowy.

Nie chcę tunera od Cyfry, bo mam jeszcze moduł Polsatu, i razem ma to śmigać, tak jak do tej pory, w jednym tunerze. A brać tuner tylko po to, żeby leżał w pudełku mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za polaczenie z infolinia cyfry pod 0801 055 801 ile sie placi ?? jak stawka za min ??

 

walasnie dzownilem do cyfry jesli ktos wynegocjowal ten pakiet prestiz hd+ 129zl, dekoder philips pvr hd za 0zl ,multiroom i wzial w zastepstwo dekoder sd w oczekiwaniu za pvr musi placic za wynajem 10zl tego pace , szkoda ze o tym tez cyfra nie mowi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek ja w tym roku wyłączałem opcje Premium HD (przez email), a następnie z początkiem miesiąca je włączyłem przez ICA i normalnie przeszło przez system, a wyższą opłatę policzyło dopiero od następnego miesiąca. A opcji nie miałem ze 2 dni ;]

 

Tak więc możliwości są dwie. Albo konsultantka C+ wprowadziła mnie w błąd z tym Orange Sport albo Ty włączałeś inne opcje HD niż te, które wyłączyłeś kilka dni wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...