Jump to content

Recommended Posts

Bije na głowę m.in. "Belfer 2". Świetny klimat jak i realizacja. Kto nie miał okazji obejrzeć, gorąco polecam. Jestem po dwóch odcinkach i z niecierpliwością czekam na kolejne. :)

Potwierdzam, że bardzo dobry serial - ale może warto jednak w temacie Showmaxa o tym? Nie ma tam za dużo postów :).

Nie. Nie spoilerować w temacie Showmaxa. Było już o tym, że o serialach zakładamy osobne wątki.

Dokładnie, jak napisał wyżej @Pawop.

Jeśli dyskusja wkracza już stricte na temat danego serialu, jego bohaterów, akcji itp. to wówczas dyskusję w takich kwestiach należy prowadzić w niniejszym dziale forum, a nie w dziale dotyczącym danego usługi telewizyjnej, czy streamingowej. Ilość postów przy tym nie ma żadnego znaczenia. Proszę się bezwzględnie stosować do tej zasady.

Guest kingofsouth

Kto nie miał okazji obejrzeć, gorąco polecam. Jestem po dwóch odcinkach i z niecierpliwością czekam na kolejne. :)

Przekonałeś mnie. :P Wieczorem z żoną odpalamy Showmax i oglądamy dwa odcinki. Edited by kingofsouth

Mnie również bardzo zaciekawił ten serial i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki, szkoda tylko, że będzie 5 odcinków...

Guest kingofsouth

Dwa odcinki obejrzane i muszę przyznać, że serial rewelacja. Ma swój klimat.

W końcu Showmax zaskoczył pozytywnym serialem z polski.
Ciekawe czy powstanie też film "Rojst"?

Guest kingofsouth

Trzeci odcinek serialu "Rojst" udowadnia ,że serial jest bardzo dobry.

Muszę również przyznać, że jakość obrazu na tej produkcji mnie zaskoczyła pozytywnie.

Wygląda to na tzw "Super HD". ;)

Edited by kingofsouth

robsat, Raczej nie. Jeśli miałby być film to pierwsze by się ukazał w kinie a potem zrobiliby z tego serial jak to miało miejsce np. z "Botoks" czy "Kobiety Mafii".

Guest kingofsouth

Ja tylko mam taką cichą nadzieję, że nie powstanie sezon drugi. ;)

Wolałbym nową produkcję, niż kontynuację.

Szczerze ? To ja również. Mimo, że serial jest świetny. Myślę, że ciężko byłoby zrobić kontynuację... chociaż w planach było więcej odcinków.

Z ilu odcinków składa się serial Rojst?

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku.

Guest kingofsouth

Również wczoraj zakończyłem przygodę z tym serialem. Faktycznie dziwne zakończenie, ale serial trzymał poziom do samego końca.

Czekamy teraz na kolejną produkcję, mam tylko nadzieję , ze nie będzie to "Rojst" sezon drugi.

Ja jestem rozczarowany po ostatnim odcinku. Do 4-tego było dobrze, a nawet bardzo dobrze, ale rozwiązanie głównej zagadki kryminalnej okazało się tak banalne, że zepsuło całe pozytywne wrażenie.

Dokładnie, mam to samo wrażenie.

Mimo wszystko, jeśli ktoś nie oglądał - gorąco polecam.

Nie oglądałem i chyba nie zamierzam jak czytam opinię w necie, to taki "Belfer" II sezon, czyli szkoda czasu.

• Confused 1

W ostatnich kilku latach w Polsce  to moze 2 seriale staly na podobnym lub wyzszym poziomie, niz "Rojst".

Edited by Barti
Nazwy krajów piszemy wielką literą. Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
  • Upvote 1

Arkon. Ja bym tego serialu nie porównywał do "Belfer 2" bo "Rojst" bije go po prostu na głowę (klimatem). Ale żeby oceniać wypadałoby obejrzeć. Polecam.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Założyłem Showmaxa tylko dla tego serialu i "Plagi Breslau", rozczarowałem się tym serialem jak i filmem. Serial oceniam na 5/10.

• Confused 1

Nie ty jeden.  Z drugiej strony  tak sie dzieje,  jak kreci sie serial na polityczne zamowienie.

• Confused 3