Skocz do zawartości

Liga Mistrzów także w TVP


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Solorz tylko na to czekał. Przetrzymal do pierwszych meczy żeby wilk był syty i owca cała

Tak masz rację. Dla Solorza liczy się kasa, a nie jakieś sentymenty czy lubi tego nadawcę , czy nie lubi. To mi się u niego podoba. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przeżywamy, bo jak widać nie są to tak pożądane kanały premium by na nich zarabiać. ;)

Dzięki temu kto wie, może w przyszłości jakieś mecze w będą na kanale TVP 4K. 

Wszystko jest teraz możliwe

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth przeżywacie bo macie klapki na oczach. Info o tym, że ktoś musi kupić pakiet FTA i na 90% będzie to TVP bo Solorz nie chce tego w otwartym Polsacie krążyło w sieci od pół roku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus dla widza nie różni się niczym. Ale dobrze, że poruszyłeś tą kwestię, bo oceniając to przez pryzmat Twoich poprzednich postów to wygląda, że jednak C+ potrzebował kasy sprzedając mecz do TVP chociaż nie musiał ;).

Polsat musi jeden mecz dać FTA i wiadomo o tym od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżywamy, bo jak widać nie są to tak pożądane kanały premium by na nich zarabiać. ;)

Dzięki temu kto wie, może w przyszłości jakieś mecze w będą na kanale TVP 4K. 

Wszystko jest teraz możliwe

Od początku jak podano informację o powstaniu specjalnie dedykowanych kanałów na Ligę Mistrzów było wiadomo, że te kanały będą wszędzie - oczywiście z zarobkiem dla Solorza. 

 

Kablówki dostały cenę zaporową, ale za to z NC+ się dogadali. Moim zdaniem większość kablówek wprowadzi kanały jeszcze przed pierwszą kolejką fazy grupowej, bo Solorz zejdzie lekko z ceny. ;)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kanał TVP 4K nadaje do września wg informacji od konsultantów, które były na forum ;).

Tak racja, co nie przeszkadza w niczym by na wiosnę wystartować od nowa z ofertą LM w 4K.

Ja już wczoraj po 10 minutach oglądania meczu byłem pewny , że te kanały mnie do siebie nie przekonały. 

Pamiętaj jaka platforma takie "premium"  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż spadnie, bo TVP wybierze najatrakcyjniejszy mecz a ludzie i tak 6 spotkań naraz nie oglądają

Powtórzę - nie jestem taki pewny. Mogą kierować się kryterium, że jak gra np. Bayern z Lewandowskim to trzeba ten mecz pokazać, bo gra Polak. Historia pokazuje, że takich decyzji w przeszłości nie brakowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth no spoko, oglądaj sobie prawdziwe premium typu "Zielona Rewolucja Marty Dymek" i programy o grzybach na C+ 4K, ale już nie śmieć tutaj ;).


@tyrla TVP spełni wymóg pokazywania FTA. Polsat w tym czasie pokaże "Przyjaciólki" albo inną "Twoja twarz brzmi znajomo" gdzie pójdzie więcej reklam, a i oglądalność jest porównywalna albo większa niż LM ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...