Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium w Orange TV


martusia83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma mnie teraz przy dekoderze, w innym miejscu jestem. Długa historia, ale trafiłem na jakiegoś nieogarniętego konsultanta, trzeba było wszystko odkręcać, bo wycinał mi kanały. Teraz jest i działa, podpisany bezaneksowy dodatek przez telefon.

 

Co do Polsat Sport Premium - zaczęło się coś ruszać w tej kwestii, bo dodali na stronę. Niedługo pewnie wejdzie jakiś cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, do końca roku mają wszyscy abonenci którzy mają albo zamówią C+ (są 2 opcje Prestige i Seleckt) Po nowym roku ci którzy mają opcje Select stracą darmowy dostęp.

 

Ciekawe co z dostępem na urządzenia mobilne? Wypadło mi to z pamięci wcześniej.

Czy nowi abonenci Prestige też otrzymają dostęp do LM bez dodatkowej opłaty po nowym roku?

Mogę prosić o linka do promocji w Orange.

Nigdzie nie mogę znaleźć info.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Z końcem marca kończy mi się umowa z NC+ i planuję przejść do telewizji z Orange. Jeszcze w lutym widziałem informacje na ich stronach, że wraz z zakupem Canal+ Prestige dostanę także kanały Polsat Sport Premium. Teraz tego nie widzę, czy coś się zmieniło w tej sprawie, ktoś się może orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że na dniach kończy mi się umowa z NC+ i muszę coś postanowić czy zostawać czy przechodzić do Orange TV to dzisiaj trochę podzwoniłem po infoliniach i wczytałem się w ich regulaminy.

Niestety nie masz racji z tymi gwarancjami na dwa lata, a szkoda bo mi również na tym by zależało. 

Owszem, NC+ wykupiło na dwa lata prawa do pokazywania kanałów Polsat Sport Premium od Polsatu. 

Natomiast nie ma jeszcze decyzji czy NC+ w następnym sezonie udostępni te kanały dla Orange, tak jak to było w tym sezonie. Dlatego też w regulaminach Orange wszędzie piszą, że gwarantują te kanały tylko do 30.06.2019 roku. Po tej dacie Mistrzowska Piłka może być ale może też jej nie być oraz ewentualny brak tych kanałów nie jest podstawą do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...