Skocz do zawartości
  • 0

Wybór dekodera dla karty TNK


magnum2271
 Udostępnij

Pytanie

Witam serdecznie. Poleciłby ktoś jakiś porządny dekoder w kwocie około 200 do max 300zł? Zastawiam się nad jakimś fergusonem lub cryptoboxem. Pozdrawiam

Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawiony tytuł, wątek przeniesiony do odpowiedniego działu. Proszę zapoznać się ze strukturą forum i zasadami tu panującymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cryptobox też całkiem dobry dekoder. Trochę lepszy niż Ferguson moim zdaniem.

Dodatkowo decydując się na Cryptoboxa albo Fergusona kup wersję z wejściem na moduł CI.

Wtedy masz w czytniku kartę Smart HD ( Conax ) a do wejścia na moduł włożysz Polsat z modułem i masz dwa w jednym.

 

Jak masz telefon w Plusie to masz zniżkę 10 zł na abonament w Polsacie i masz Rodzinny HD + 2 x Cinemax HD za 10 zł miesięcznie. W Rodzinnym HD masz Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD.

Ofertę Polsatu bierzesz z modułem CI zamiast z dekoderem w zestawie.

Do tego Smart HD na doładowanie w czytniku i masz całkiem sensowną ofertę za nie wielkie pieniądze.

 

Zgemma nie ma wejścia na moduł CI i jak nie znasz podstaw linuxa - E2 czeka cię trochę nauki i zabawy.

Jak to opanujesz tuner całkiem ok w użytkowaniu.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@magnum2271 - mam na myśli ofertę programów do oglądania w opcji Smart HD+ wraz z Polsat. Tak jak pisałem wyżej w poście.

Za 20 - 30 zł masz trochę sportu ( Polsat Sport HD ) do tego trochę filmów ( Ale Kino - Cinemax )  - programów popularno - naukowych ( 3 x Polsat Viasat - Planete+ National Geographic Wild )  i to wszystko na własnym dekoderze.

Własne list programów - nagrywanie na dysk na usb itp itd.

 

Jeśli masz brać to zdecyduj się na serię Cryptobox 7xx - nowsza.

 

Bez naziemnej DVB-T

 

https://allegro.pl/tuner-satelitarny-hd-dvb-s-s2-cryptobox-750-h-265-i7157790529.html

 

Z naziemną DVB-T/T2 i kodekiem HEVC

 

https://allegro.pl/nowosc-cryptobox-cr752-dvb-s2-h-265-dvb-t2-combo-i5142426164.html

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...