Jump to content

Recommended Posts

Już jest potwierdzenie, że kanał wystartuje w ciągu kilku najbliższych tygodni, a może miesięcy. No i mieliście rację, 4Fun Kids będzie dostępny w ofercie Polsat Media https://satkurier.pl/news/176924/4fun-kids-w-ofercie-polsat-media.html

Edited by Aleksandra Maria (Natalia)
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Zastanawiam się, czym zapełnią ramówkę? Raczej wątpię że przez cały dzień będą puszczać "Przeboje 4Fun Kids". 

Super że w końcu ktoś się zdecydował na taką telewizję bo niewątpliwie jest to nisza rynkowa która do tej pory była zupełnie pomijana. Gdyby w przeplocie muzyki dla dzieci emitowali jakieś animacje dla małych dzieci też byłoby super. Myślę że taka koncepcja kanału może się sprawdzić choć niewątpliwym atutem byłby fakt gdyby ta stacja nadawała FTA.

• Upvote 2

Ciekawe, na jakiej częstotliwości będzie 4 Fun Kids?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.

Pozostaje kwestia tego, czy ten kanał w ogóle znajdzie się na satelicie... :roll:

• Upvote 1

Tym bardziej, że kanały z BR Polsat Media mają zapewnioną miejscówkę na 📡. :P

5 godzin temu, Adamek92 napisał:

Ciekawe, na jakiej częstotliwości będzie 4 Fun Kids?

Może na 10.758 miejsce się zwolni po TV6? Na tym transponderze są 4Funy.

• Upvote 1

Z pewnością znajdzie się na satelicie, gdyż już jest w wykazie Polsat Media. Kwestia czasu jak podmienią parametry TV6 i rozpoczną testy 4 Fun Kids, sam nadawca informował mnie iż kanał wystartuje jeszcze w styczniu.

• Upvote 1

I co z tym kanałem? Połowa lutego, a kanał rzekomo miał pojawić się w styczniu.

• Upvote 1

18 minut temu, VG02 napisał:

I co z tym kanałem? Połowa lutego, a kanał rzekomo miał pojawić się w styczniu.

Według kogo? 😁

Mają obecnie 3 kanały. Dwa z nich mają powiedzmy, że bardzo średnią oglądalność. Jeśli włączą kids jako 4 na satelicie, przy tym natłoku kanałów na rynku to mają jaja :)

4fun Media pewnie liczą na to, że 4fun Kids jako pierwszy kanał muzyczny kierowany bezpośrednio do najmłodszych widzów nie będzie musiał rywalizować o wyniki oglądalności z innymi kanałami muzycznymi, ale mogą się przeliczyć, ponieważ dzieci mają też inne kierowane do nich kanały. Jeżeli chodzi o nadawanie z satelity,  to jest to praktycznie pewne, o czym już informowali w pierwszych zapowiedziach kanału.

Po starcie dedykowanej aplikacji YouTube Kids na Smart TV, nie widzę sensu tego kanału. (tak, wiem, nie wszyscy mają smart TV, ale załużmy, że ludzie idą z technologią do przodu) 

Może w marcu 4 Fun Kids wystartuje dowiedziałem się tylko że władcy much kapitan bomba nadawane będą w godzinach nocnych 

• Haha 4

4 Fun zrezygnował chyba z 4Fun Kids bo na nowej informacji Polsat Media znikł kanał 4 fun Kids 

• Like 1
  • Sad 2

Godzinę temu, Adamek92 napisał:

4 Fun zrezygnował chyba z 4Fun Kids bo na nowej informacji Polsat Media znikł kanał 4 fun Kids 

Dobrze zrobili, bo nie spodziewam się żeby ten twór miał jakąś konkretną oglądalność. :)

• Confused 3

4FUN.TV napisało na Facebooku w komentarzach, że ruszają z tym kanałem niedługo. Jednakże nie wiem czy można to potraktować na poważnie. 

• Upvote 1

Raczej nie licz ile razy mówili że wystartuje a tu nic

Edited by Adamek92
  • Like 1
  • Upvote 1