Jump to content

Recommended Posts

Spółka 4FUN MEDIA złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o uruchomienie nowego kanału – 4FUN KIDS. Telewizja ma mieć charakter muzyczno-rozrywkowy oraz ma być rozpowszechniana poprzez satelitę.

źródło: Wirtualnemedia.pl

.

Edited by Emil.1603
  • Haha 1

Raczej nie. Już kiedyś planowano nowy kanał, ale lifestyle'owy. Widocznie zmienili plany.

• Haha 1

4FUN KIDS? - czyli kanał przeznaczony dla dzieci, mam rozumieć?

Blok 4fun Kids chyba już jest na jednym na 4fun Dance codziennie w godzinach porannych.

To zapewne przeniosą ten blok na ten kanał. @pawop odpowiedzi typu "gimbus", możesz sobie chyba darować.

Czyżby rebranding jednego z istniejących i kanałów z najmniejszą oglądalnością?

Gdyby tak było, to by złożyli wniosek do KRRIT o zmianę nazwę z któryś kanałów. A oni składają wniosek na nowy kanał. 

O, liczę na tym kanale na powrót Kartonów. :) 

Guest kingofsouth

4FUN KIDS? - czyli kanał przeznaczony dla dzieci, mam rozumieć?

Mam nadzieje , że to będzie muzyka dla dzieci. :D

Nie wyobrażam sobie kanał "Kids-dziecko" na nim muzyka dla nastolatków/gimnazjalistów :/

Osobiście dla mnie brakuje takiego kanału, by córce włączyć muzykę w telewizji. Jest to pasmo 4fun Kids, ale to za mało.

Edited by kingofsouth

Jak liczysz na Kapitana Bombę to ta nazwa średnio pasuje ;)

A czemu nie? W dzień programy, piosenki dla dzieci, a wieczorem i w nocy mogłyby lecieć np. Kartony, dla ''większych'' dzieci. 

Mam nadzieje , że to będzie muzyka dla dzieci. :D

Nie wyobrażam sobie kanał "Kids-dziecko" na nim muzyka dla nastolatków/gimnazjalistów :/

Osobiście dla mnie brakuje takiego kanału, by córce włączyć muzykę w telewizji. Jest to pasmo 4fun Kids, ale to za mało.

Jeżeli to ma być coś co jest na 4FUN Dance o poranku lub było na VH1 jako "Rock Your Baby" to czemu nie.

Nie lepiej playlistę  z "jutubka" , przynajmniej reklam nie będzie ;)

Guest kingofsouth

YouTube ma już opanowany. MY 3 czesto ogląda.

Edited by kingofsouth

Jeżeli to ma być coś co jest na 4FUN Dance o poranku lub było na VH1 jako "Rock Your Baby" to czemu nie.

Nie masz szans, aby większość ramówki zajmowały takie pioseneczki ;), będą bajki, albo durne  "coś" w stylu Disney Channel czy Nicka (iCarly czy Grzmotomocni)

Nie lepiej playlistę  z "jutubka" , przynajmniej reklam nie będzie ;)

Oglądanie w TV, a na YouTube, to nie to samo.

będą bajki, albo durne  "coś" w stylu Disney Channel czy Nicka (iCarly czy Grzmotomocni)

A to już potwierdzone? Czy to takie ''widzimisię''?

''Kartonów'' na takim kanale jak 4 Fun Kids to raczej nie będzie - poza tym 4 Fun TV stracił chyba prawa do produkcji Bartosza Walaszka, jak przeszedł do SPInki i tam zaczął realizować np. ''Blok Ekipę''.

4 Fun Kids to raczej będzie puszczać piosenki My3, Śpiewanki.tv czy innych dziecięcych wykonawców + piosenki z filmów animowanych oraz w wykonaniu takich idoli nastolatek, jak np. Ariana czy Cabello.

Co do My3 to ich piosenki są już od dawna obecne w paśmie 4Fun Kids - ciekawi mnie za to czy usłyszymy klasyki piosenek dla dzieci (m.in Króliczka Titou czy krokodyla Schnappiego) znane z "Rock Your Baby" czy piosenki które są w "Mini Koncercie Życzeń" na TVS'ie.

Edited by Poland

Nareszcie ktoś pomyślał o stacji muzycznej dla dzieci z przyjaznymi piosenkami oraz kołysankami. Obecnie musze wygrzebywać stare płyty by puścić dziecku takie melodie. Mam nadzieje że 4Fun doprowadzi tą stacje do końca i niedługo nie będzie z takimi melodiami dla najmłodszych tym bardziej że 500+ popędza młodych rodziców do działania. Szkoda że 4Fun TV nie ma na MUX 1 zamiast tej marnej Polsatowskiej Eski.

Guest kingofsouth

Osobiście oczekuje piosenek dla dzieci. Kołysanki też tam mogą być.

Edited by kingofsouth

Sam pomysł może być trafiony, ale to raczej nie wystarczy na dobry zasięg. Wiadomo, że to ma być kanał muzyczno - rozrywkowy, ale w praktyce może być całkowicie muzyczny.