Skocz do zawartości

4FUN KIDS


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spółka 4FUN MEDIA złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o uruchomienie nowego kanału – 4FUN KIDS. Telewizja ma mieć charakter muzyczno-rozrywkowy oraz ma być rozpowszechniana poprzez satelitę.

 

źródło: wirtualnemedia_pl

 

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby rebranding jednego z istniejących i kanałów z najmniejszą oglądalnością?

Gdyby tak było, to by złożyli wniosek do KRRIT o zmianę nazwę z któryś kanałów. A oni składają wniosek na nowy kanał. 

 

O, liczę na tym kanale na powrót Kartonów. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

4FUN KIDS? - czyli kanał przeznaczony dla dzieci, mam rozumieć?

Mam nadzieje , że to będzie muzyka dla dzieci. :D

Nie wyobrażam sobie kanał "Kids-dziecko" na nim muzyka dla nastolatków/gimnazjalistów :/

Osobiście dla mnie brakuje takiego kanału, by córce włączyć muzykę w telewizji. Jest to pasmo 4fun Kids, ale to za mało.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje , że to będzie muzyka dla dzieci. :D

Nie wyobrażam sobie kanał "Kids-dziecko" na nim muzyka dla nastolatków/gimnazjalistów :/

Osobiście dla mnie brakuje takiego kanału, by córce włączyć muzykę w telewizji. Jest to pasmo 4fun Kids, ale to za mało.

Jeżeli to ma być coś co jest na 4FUN Dance o poranku lub było na VH1 jako "Rock Your Baby" to czemu nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być coś co jest na 4FUN Dance o poranku lub było na VH1 jako "Rock Your Baby" to czemu nie.

 

Nie masz szans, aby większość ramówki zajmowały takie pioseneczki ;), będą bajki, albo durne  "coś" w stylu Disney Channel czy Nicka (iCarly czy Grzmotomocni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Kartonów'' na takim kanale jak 4 Fun Kids to raczej nie będzie - poza tym 4 Fun TV stracił chyba prawa do produkcji Bartosza Walaszka, jak przeszedł do SPInki i tam zaczął realizować np. ''Blok Ekipę''.

 

4 Fun Kids to raczej będzie puszczać piosenki My3, Śpiewanki.tv czy innych dziecięcych wykonawców + piosenki z filmów animowanych oraz w wykonaniu takich idoli nastolatek, jak np. Ariana czy Cabello.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do My3 to ich piosenki są już od dawna obecne w paśmie 4Fun Kids - ciekawi mnie za to czy usłyszymy klasyki piosenek dla dzieci (m.in Króliczka Titou czy krokodyla Schnappiego) znane z "Rock Your Baby" czy piosenki które są w "Mini Koncercie Życzeń" na TVS'ie.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś pomyślał o stacji muzycznej dla dzieci z przyjaznymi piosenkami oraz kołysankami. Obecnie musze wygrzebywać stare płyty by puścić dziecku takie melodie. Mam nadzieje że 4Fun doprowadzi tą stacje do końca i niedługo nie będzie z takimi melodiami dla najmłodszych tym bardziej że 500+ popędza młodych rodziców do działania. Szkoda że 4Fun TV nie ma na MUX 1 zamiast tej marnej Polsatowskiej Eski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...