Skocz do zawartości
  • 0

Remont elewacji bloku, a montaż anteny satelitarnej


lukasz431
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Robią elewację bloku i nie mogę już przykręcić anteny do elewacji. Mieszkam na parterze, nie mam balkonu. Gdzie mam dać antenę? Co zrobić?

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście!!! Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post i tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • 0

Tylko zapominasz o jednym.Jeśli zniszczysz tą elewację podczas montażu to mogą ciebie obarczyć kosztami, bo wykonawca na pewno nie uzna gwarancji i tu jest problem. Najlepiej się dogadać, bo zabronić ci nie mogą, ale mogą wyznaczyć ci np. inne miejsce do montażu, np. dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Robią elewację bloku i nie mogę już przykręcić anteny do elewacji. Mieszkam na parterze, nie mam balkonu. Gdzie mam dać antenę? Co zrobić?

 

Jak nie położyli jeszcze styropianu to przykręcaj uchwyt do elewacji.

Zabudują elewację styropianem, a później sobie antenę powiesisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak koledzy mówią powyżej, zakup dłuższy uchwyt czołowy do ściany np Corab 400 (40 cm długości od ściany) albo Corab 500 (50 cm długości od ściany). Jak dobrze się z nimi dogadasz przykręcisz uchwyt do ściany, oni jak skończą elewacje i się zabiorą zamocujesz sobie antenę i ją ustawisz i będziesz na dobrej pozycji.

 

Ja kiedyś miałem ten sam problem, za w czasu zamontowałem uchwyt, a do czasu remontu antena wisiała na konstrukcji rusztowania, po ich remontach ustawiłem sobie antenę na wcześniej umocowanym maszcie i nikt sobie nic nie ma za złe  :wink:

 

PS. Jak dobrze się z nimi dogadasz to jeszcze poprowadzą ci kabel pod elewacją, ale jeżeli już jest w znacznym stopniu zużyty polecam jego wymianę.

Edytowane przez CzarnyKruko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...