Jump to content
Artur912

Najgorszy polski kanał muzyczny

24 members have voted

1. 1. Który kanał muzyczny jest najgorszy?

• MTV Music
      3
    • VH-1
      2
    • Polsat Music
      1
    • 4Fun Dance
      1
    • Kino Polska Muzyka
      0
    • TO!TV
      8
    • Disco Polo Music
      6
    • Inny
      3

Recommended Posts

Moim zdaniem VH-1.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono ankietę.

Najgorszymi polskimi kanałami muzycznymi są moim zdaniem te, które grają Disco Polo czyli Polo TV, Disco Polo Music, 4 Fun Dance, VOX Music TV, Power TV oraz TO!TV.

Jeszcze bym do grona najgorszych polskich kanałów muzycznych dorzucił MTV Polska, który muzyki ma jak na lekarstwo, a daje głównie programy typu licealne ciąże czy nastoletnie matki.

Edited by Frontowiec

MTV Polska od kilku lat formalnie nie jest już kanałem muzycznym - tak uściślając ;)

Edited by manieq01

Najgorszymi polskimi kanałami muzycznymi są moim zdaniem te, które grają Disco Polo czyli Polo TV, Disco Polo Music, 4 Fun Dance, VOX Music TV, Power TV oraz TO!TV.

Jeszcze bym do grona najgorszych polskich kanałów muzycznych dorzucił MTV Polska, który muzyki ma jak na lekarstwo, a daje głównie programy typu licealne ciąże czy nastoletnie matki.

Popieram, najgorsze to te Disco Polo. Jak można tego na co dzień słuchać? I to na trzeźwo. :crazy:

Może być jeszcze gorzej niż samo DP, np taki VOX.M TV, 4FunDance czy To!TV czyli nie wiadomo co z czym i dlaczego. Disco Polo wymieszane z muzyką pop i dance. Na tych typowo Disco Polo to przynajmniej wiesz czego się spodziewać i omijasz jeśli Cię nie interesują.

• Upvote 1

Nie licząc kanałów z Disco Polo, dla mnie Nuta TV. Strasznie szaro tam, zero jakiegokolwiek klimatu. Zamysł 4fun.tv podoba mi się, ale kiedy nie spojrzysz na 4fun app, zawsze prawie to samo + puszczają kpop

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka

Moim zdaniem najgorszym kanałem muzycznym jest MTV Music.

Najgorszy kanał muzyczny? Jak dla mnie cała grupa 4fun. Wszystko u nich jest popsute, technologia popsuta, m.in. technikom nigdy się nie uda wyłączyć oznaczeń wiekowych podczas reklam, a także przy klipach w proporcjach 4:3 dziwny efekt magnetyczny po bokach obrazu - i to się ma nazywać pillarbox? 4fun powinien upaść lub się zrestrukturyzować.

4 minuty temu, Adrianwo napisał:

Najgorszy kanał muzyczny? Jak dla mnie cała grupa 4fun. Wszystko u nich jest popsute, technologia popsuta, m.in. technikom nigdy się nie uda wyłączyć oznaczeń wiekowych podczas reklam, a także przy klipach w proporcjach 4:3 dziwny efekt magnetyczny po bokach obrazu - i to się ma nazywać pillarbox? 4fun powinien upaść lub się zrestrukturyzować.

Prawda, jakość 4funów jest tragiczna, i jeszcze te poszarpane oznaczenia... Fuj

Godzinę temu, Adrianwo napisał:

Polsat ich kupi i będą mieć  "komplet" 

Posted (edited)

Najgorsze kanały muzyczne to MTV Music i 4Fun Dance. Nie wiem czemu i jak można było popsuć tak dobry kanał jakim był 4Fun Fit & Dance. Wtedy można było zostawić ten kanał włączony cały dzień nie obawiając się o to że za chwilę wyskoczą pewne siostry. W tamtym czasie warto było posłuchać muzyki na nim ponieważ rządziła muzyka klubowa i dance (zarówno polski jak i zagraniczny). Prezentowane były utwory takich wykonawców jak: East Clubbers, C-Bool, Alchemist Project, Remo, Max Farenthide, Robert M, Master Blaster, Paul van Dyk, Tiesto i wielu innych artystów. Ogólnie mogliśmy usłyszeć naprawdę porządną dawkę polskiego dance i nie tylko. Niestety zaczęło się to psuć po zmianie w 4Fun Dance i dzisiaj połowa playlisty to disco polo a muzyka klubowa i dance jest w znikomej ilości, w dodatku zrobiło się z niego szambo.

Edited by pawlo

Każdy z tych wymienionych oprócz Kino Polska Muzyka, ale jeżeli mam wybrać jeden, to zdecydowanie VH-1, który nie dość, że jest płatny, to jeszcze w niczym nie jest lepszy od darmowej konkurencji.