Skocz do zawartości

Najgorszy polski kanał muzyczny


Artur912
 Udostępnij

  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który kanał muzyczny jest najgorszy?

    • MTV Music
      5
    • VH-1
      2
    • Polsat Music
      1
    • 4Fun Dance
      1
    • Kino Polska Muzyka
      1
    • TO!TV
      8
    • Disco Polo Music
      12
    • Inny
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Najgorszymi polskimi kanałami muzycznymi są moim zdaniem te, które grają Disco Polo czyli Polo TV, Disco Polo Music, 4 Fun Dance, VOX Music TV, Power TV oraz TO!TV.

 

Jeszcze bym do grona najgorszych polskich kanałów muzycznych dorzucił MTV Polska, który muzyki ma jak na lekarstwo, a daje głównie programy typu licealne ciąże czy nastoletnie matki.

Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszymi polskimi kanałami muzycznymi są moim zdaniem te, które grają Disco Polo czyli Polo TV, Disco Polo Music, 4 Fun Dance, VOX Music TV, Power TV oraz TO!TV.

 

Jeszcze bym do grona najgorszych polskich kanałów muzycznych dorzucił MTV Polska, który muzyki ma jak na lekarstwo, a daje głównie programy typu licealne ciąże czy nastoletnie matki.

 

Popieram, najgorsze to te Disco Polo. Jak można tego na co dzień słuchać? I to na trzeźwo. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze gorzej niż samo DP, np taki VOX.M TV, 4FunDance czy To!TV czyli nie wiadomo co z czym i dlaczego. Disco Polo wymieszane z muzyką pop i dance. Na tych typowo Disco Polo to przynajmniej wiesz czego się spodziewać i omijasz jeśli Cię nie interesują.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie licząc kanałów z Disco Polo, dla mnie Nuta TV. Strasznie szaro tam, zero jakiegokolwiek klimatu. Zamysł 4fun.tv podoba mi się, ale kiedy nie spojrzysz na 4fun app, zawsze prawie to samo + puszczają kpop

 

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy kanał muzyczny? Jak dla mnie cała grupa 4fun. Wszystko u nich jest popsute, technologia popsuta, m.in. technikom nigdy się nie uda wyłączyć oznaczeń wiekowych podczas reklam, a także przy klipach w proporcjach 4:3 dziwny efekt magnetyczny po bokach obrazu - i to się ma nazywać pillarbox? 4fun powinien upaść lub się zrestrukturyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adrianwo napisał:

Najgorszy kanał muzyczny? Jak dla mnie cała grupa 4fun. Wszystko u nich jest popsute, technologia popsuta, m.in. technikom nigdy się nie uda wyłączyć oznaczeń wiekowych podczas reklam, a także przy klipach w proporcjach 4:3 dziwny efekt magnetyczny po bokach obrazu - i to się ma nazywać pillarbox? 4fun powinien upaść lub się zrestrukturyzować.

Prawda, jakość 4funów jest tragiczna, i jeszcze te poszarpane oznaczenia... Fuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adrianwo napisał:

Najgorszy kanał muzyczny? Jak dla mnie cała grupa 4fun. Wszystko u nich jest popsute, technologia popsuta, m.in. technikom nigdy się nie uda wyłączyć oznaczeń wiekowych podczas reklam, a także przy klipach w proporcjach 4:3 dziwny efekt magnetyczny po bokach obrazu - i to się ma nazywać pillarbox? 4fun powinien upaść lub się zrestrukturyzować.

Polsat ich kupi i będą mieć  "komplet" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze kanały muzyczne to MTV Music i 4Fun Dance. Nie wiem czemu i jak można było popsuć tak dobry kanał jakim był 4Fun Fit & Dance. Wtedy można było zostawić ten kanał włączony cały dzień nie obawiając się o to że za chwilę wyskoczą pewne siostry. W tamtym czasie warto było posłuchać muzyki na nim ponieważ rządziła muzyka klubowa i dance (zarówno polski jak i zagraniczny). Prezentowane były utwory takich wykonawców jak: East Clubbers, C-Bool, Alchemist Project, Remo, Max Farenthide, Robert M, Master Blaster, Paul van Dyk, Tiesto i wielu innych artystów. Ogólnie mogliśmy usłyszeć naprawdę porządną dawkę polskiego dance i nie tylko. Niestety zaczęło się to psuć po zmianie w 4Fun Dance i dzisiaj połowa playlisty to disco polo a muzyka klubowa i dance jest w znikomej ilości, w dodatku zrobiło się z niego szambo.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...