Skocz do zawartości
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 06.08-12.08

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport 1/Eurosport 2:


Poniedziałek, 06.08:

00:15 E1 PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: New York Red Bulls - Los Angeles FC
10:15 E1 PŁYWANIE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 4. dzień (do 12:45)
12:45 E1 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - finały konkursów drużynowych (do 14:00)
13:15 E2 PIŁKA NOŻNA KOBIET: Mistrzostwa Świata do lat 20 we Francji - mecz fazy grupowej: Nigeria - Niemcy
14:30 E1 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 5. dzień (do 17:00)
16:00 E2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 1. dzień (do 18:15)
17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Arka Gdynia (+ wstęp od 17:30)
18:15 E2 KOLARSTWO: Tour de Pologne - 3. etap: Chorzów - Zabrze (do 19:15)
19:15 E2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 1. dzień (do 19:55)
20:15 E1 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 5. dzień (do 22:00)

Wtorek, 07.08:

08:30 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 2. dzień (do 12:45)
10:00 E2 PŁYWANIE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 5. dzień (do 12:00)
12:45 E1 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 6. dzień (do 15:30)
14:30 E2 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - wieża 10-metrowa synchronicznie - finał kobiet (do 15:15)
15:15 E2 KOLARSTWO: Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - Szczyrk (do 16:45)
15:30 E1 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - trampolina 1-metrowa - finał mężczyzn (do 16:45)
17:30 E1 PŁYWANIE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 5. dzień (do 19:00)
19:00 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 2. dzień (do 22:05)
21:30 E2 KOLARSTWO: Tour of Utah - 1. etap (do 23:30)

Środa, 08.08:

09:30 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 3. dzień (do 15:15)
10:00 E2 KOLARSTWO KOBIET: Mistrzostwa Europy w Glasgow - jazda indywidualna na czas (do 12:15)
14:30 E2 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - wieża 3-metrowa - pary mieszane (do 15:30)
15:15 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa Europy w Glasgow - jazda indywidualna na czas (do 16:30)
15:30 E2 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - wieża 10-metrowa - finał kobiet (do 16:45)
17:30 E1 PŁYWANIE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 6. dzień (do 19:00)
19:00 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 3. dzień (do 22:00)
21:30 E2 KOLARSTWO: Tour of Utah - 2. etap (do 23:30)

Czwartek, 09.08:

09:30 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 4. dzień (do 15:00)
10:00 E2 PŁYWANIE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 7. dzień (do 11:30)
13:15 E2 PIŁKA NOŻNA KOBIET: Mistrzostwa Świata do lat 20 we Francji - mecz fazy grupowej: Chiny - Niemcy
16:00 E1 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - trampolina 3-metrowa - finał mężczyzn (do 17:15)
17:35 E1 PŁYWANIE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 7. dzień (do 19:15)
17:45 E2 KOLARSTWO: Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Bukowina Tatrzańska (do 19:10)
19:15 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 4. dzień (do 22:00)
21:30 E2 KOLARSTWO: Tour of Utah - 3. etap (do 23:30)

Piątek, 10.08:

08:30 E2 SNOOKER: Turniej World Open w Yushanie - mecz ćwierćfinałowy (do 11:30)
09:30 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 5. dzień (do 15:00)
14:30 E2 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - trampolina 3-metrowa synchronicznie - finał mężczyzn (do 15:30)
16:00 E1 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - trampolina 1-metrowa - finał kobiet (do 17:00)
17:00 E1 TRIATLON: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 2. dzień (do 19:00)
17:55 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Miedź Legnica (+ wstęp od 17:30)
19:05 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 5. dzień (do 22:00)
21:30 E2 KOLARSTWO: Tour of Utah - 4. etap (do 23:30)

Sobota, 11.08:

07:55 E2 SNOOKER: Turniej World Open w Yushanie - mecz półfinałowy (do 11:30)
09:30 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 6. dzień (do 12:30)
11:30 E2 BMX: Mistrzostwa Europy w Glasgow (do 12:30)
12:30 E1 BMX: Mistrzostwa Europy w Glasgow (do 13:45)
13:25 E2 SNOOKER: Turniej World Open w Yushanie - mecz półfinałowy (do 17:00)
13:45 E1 GIMNASTYKA SPORTOWA: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 7. dzień (do 16:30)
16:30 E1 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - wieża 10-metrowa - finał par mieszanych (do 17:30)
18:00 E1 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Europy w Glasgow - trampolina 3-metrowa - finał kobiet (do 19:00)
18:00 E2 SKOKI NARCIARSKIE: Letnie Grand Prix w Courchevel
20:00 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 6. dzień (do 22:00)
22:00 E2 KOLARSTWO: Tour of Utah - 5. etap (do 00:00)

Niedziela, 12.08:

07:55 E2 SNOOKER: Turniej World Open w Yushanie - mecz finałowy (do 11:00)
09:00 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 7. dzień (do 12:15)
11:30 E2 KOLARSTWO: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 10. dzień (do 12:15)
12:15 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 10. dzień (do 17:30)
13:15 E2 PIŁKA NOŻNA KOBIET: Mistrzostwa Świata do lat 20 we Francji - mecz fazy grupowej: Anglia - Meksyk
15:30 E2 GIMNASTYKA SPORTOWA: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 8. dzień (do 19:25)
19:00 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 7. dzień (do 21:45)
22:00 E2 KOLARSTWO: Tour of Utah - 6. etap (do 00:00)


Polsat Sport/Polsat Sport Extra/Polsat Sport News/Polsat Sport Fight:


Poniedziałek, 06.08:

12:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Mistrzów - losowanie par play-off
17:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 05:00!)
18:00 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FK Dukla Praga - Bohemians Praga 1905
20:30 PSE MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

Wtorek, 07.08:

17:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej (do 05:00!)

Środa, 08.08:

17:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 05:00!)

Czwartek, 09.08:

17:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecz 3. rundy gry pojedynczej

18:20 PSN TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 22:00)
19:20 PS   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Europy - mecz 3. rundy: Jagiellonia Białystok - KAA Gent (+ studio od 18:20 i 21:30)

19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Europy - mecz 3. rundy: KRC Genk - Lech Poznań
22:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 05:00!)

Piątek, 10.08:

09:00 PSE MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Austrii - 1. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 11:40)
13:10 PSE MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Austrii - 2. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 16:00)
18:25 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FK Mlada Boleslav - SK Slavia Praga
18:30 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 22:45)
20:15 PSE PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Raków Częstochowa - Odra Opole

Sobota, 11.08:

00:30 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 05:00)
09:00 PSE MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Austrii - 3. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 11:40)
11:00 PS   PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA: Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu - mecze półfinałowe mężczyzn (do 13:00)
12:35 PSE MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Austrii - sesja kwalifikacyjna w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 16:00)
13:00 PS   PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA: Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu - mecz o 3. miejsce i finałowy kobiet (do 15:30)
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice
18:25 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - Heracles Almelo
20:40 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - FC Utrecht
21:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecz półfinałowy gry pojedynczej

Niedziela, 12.08:

02:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecz półfinałowy gry pojedynczej
08:40 PSE MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Austrii - rozgrzewka w klasach Moto3, Moto2 i MotoGP (do 10:00)
10:00 PS   PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA: Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu - mecze o 5. i 3. miejsce mężczyzn; mecz pokazowy (do 13:00)
11:00 PSE MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Austrii - wyścig w klasach Moto3, Moto2 i MotoGP (do 15:30)
13:00 PS   PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA: Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu - mecz finałowy mężczyzn (do 14:30)
14:25 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: De Graafschap - Feyenoord
14:30 PS   ŻUŻEL: Nice 1. liga żużlowa - mecz: Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
17:55 PS   PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FK Teplice - AC Sparta Praga
22:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecz finałowy gry pojedynczej


TVP Sport:


Poniedziałek, 06.08:

10:25 PŁYWANIE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 4. dzień (+ studio od 08:00)
14:25 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 5. dzień (+ studio od 12:50)
15:25 KOLARSTWO: Tour de Pologne - start 3. etapu: Chorzów - Zabrze (+ studio od 15:20)
16:35 KOLARSTWO: Tour de Pologne - 3. etap: Chorzów - Zabrze (+ studio od 15:50) (od 17:25 również w TVP1!)
19:25 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 1. dzień
20:25 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 5. dzień (+ studio od 21:35)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR
22:55 GOL EKSTRA

Wtorek, 07.08:

01:00 TENIS: Turniej WTA w Montrealu - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 04:25)
08:30 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 2. dzień (+ studio od 08:00)
10:00 PŁYWANIE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 5. dzień (do 11:45)
11:45 KOLARSTWO: Tour de Pologne - start 4. etapu: Jaworzno - Szczyrk
12:10 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 2. dzień (do 13:05)
13:05 KOLARSTWO: Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - Szczyrk (od 14:40 również w TVP1!)
17:30 PŁYWANIE: Mistrzostwa Europy w Glasgow - 5. dzień (+ studio od 17:05)
18:40 TVP2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 2. dzień (+ studio od 18:35) (od 19:30 również w TVP Sport!) (do 20:10)
19:30 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 2. dzień (+ studio od 22:05) (od 20:45 również w TVP2!)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

Środa, 08.08:

02:00 PIŁKA NOŻNA: International Champions Cup - mecz: Real Madryt CF - AS Roma (również w TVP1!)
09:30 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 3. dzień (+ studio od 08:05)
11:30 KOLARSTWO KOBIET: Mistrzostwa Europy w Glasgow - jazda indywidualna na czas
12:35 KOLARSTWO: Tour de Pologne - start 5. etapu: Wieliczka - Bielsko-Biała
13:05 KOLARSTWO: Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Bielsko-Biała (od 14:45 również w TVP1!)
17:50 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 3. dzień (+ studio od 17:15 i 22:10) (między 19:00-20:10 również w TVP2, 21:00-22:10 w TVP1!)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR
23:05 TENIS: Turniej WTA w Montrealu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 04:20)

Czwartek, 09.08:

09:30 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 4. dzień (+ studio od 08:05)
15:20 KOLARSTWO: Tour de Pologne - start 6. etapu: Zakopane - Bukowina Tatrzańska (+ studio od 14:20)
15:55 KOLARSTWO: Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Bukowina Tatrzańska (od 17:25 również w TVP1!)
19:35 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 4. dzień (do 22:00)
20:55 TVP2 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Europy - mecz 3. rundy: Legia Warszawa - F91 Dudelange (od 2. połowy także w TVP Sport!) (+ studio od 20:40 i 22:55)
23:45 SPORTOWY WIECZÓR

Piątek, 10.08:

00:30 TENIS: Turniej WTA w Montrealu - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 04:25)
10:00 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 5. dzień (+ studio od 08:05)
15:10 KOLARSTWO: Tour de Pologne - start 7. etapu: Bukowina Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska (+ studio od 15:00)
15:40 KOLARSTWO: Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska (od 17:25 również w TVP1!)
19:10 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 5. dzień (+ studio od 22:10) (od 19:35 również w TVP2, 20:30 w TVP1!)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

Sobota, 11.08:

00:30 TENIS: Turniej WTA w Montrealu - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 04:30)
09:00 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - chód na 20 km kobiet (+ studio od 08:05)
12:30 TENIS: Turniej ITF Warsaw Sports Group Open 2018 kobiet
14:40 GIMNASTYKA SPORTOWA: Mistrzostwa Europy w Glasgow - finał drużynowy mężczyzn (+ studio od 14:30 i 16:45)
19:00 TENIS: Turniej WTA w Montrealu - mecz półfinałowy gry pojedynczej (+ studio od 17:45)
20:00 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 6. dzień (+ studio od 22:10) (od 20:10 również w TVP1!)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

Niedziela, 12.08:

00:00 TENIS: Turniej WTA w Montrealu - mecz półfinałowy gry pojedynczej
09:00 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 7. dzień (+ studio od 08:05)
12:30 TENIS: Turniej ITF Warsaw Sports Group Open 2018 kobiet - mecz finałowy
14:40 KOLARSTWO: Mistrzostwa Europy w Glasgow - wyścig mężczyzn (+ studio od 14:20)
17:10 GIMNASTYKA SPORTOWA: Mistrzostwa Europy w Glasgow - finały na przyrządach mężczyzn
19:10 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy w Berlinie - 7. dzień (+ studio od 18:50) (od 19:00 również w TVP2, 20:10 w TVP1!)
22:05 SPORTOWA NIEDZIELA


Canal+/Canal+ Sport/Canal+ Sport 2/nSport+/Canal+ Now/Canal+ 4K:


Poniedziałek, 06.08:

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH

Czwartek, 09.08:

20:00 C+S   GOLF: US PGA Championship - 1. runda (do 02:00)

Piątek, 10.08:

20:00 C+N   GOLF: US PGA Championship - 2. runda (do 23:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Wisła Płock (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Leicester City FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
23:00 C+S2 GOLF: US PGA Championship - 2. runda (do 02:05)

Sobota, 11.08:

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Newcastle United - Tottenham Hotspur FC (+ GPS od 13:00)
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Huddersfield Town FC - Chelsea FC (+ GPS o 15:30)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Cracovia (+ wstęp od 17:40) (również w nSport+!)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wanderers - Everton FC (+ GPS od 18:00 i 20:30)
19:00 C+     ŻUŻEL: Grand Prix Skandynawii (+ wstęp od 18:30)
20:00 C+N   GOLF: US PGA Championship - 3. runda (do 21:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Górnik Zabrze (+ wstęp od 20:05)
21:00 C+S2 GOLF: US PGA Championship - 3. runda (do 01:00)
22:30 C+S   LIGA+

Niedziela, 12.08:

14:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - West Ham United FC
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Legia Warszawa (+ wstęp od 15:10)
16:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal FC - Manchester City FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:00 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Get Well Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów (+ wstęp od 16:30)
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 17:30)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec (+ wstęp od 17:35)
19:30 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: CASH BROKER Stal Gorzów - BETARD Sparta Wrocław (+ wstęp od 19:00)
20:00 C+     LIGA+ EXTRA
20:00 C+S2 GOLF: US PGA Championship - finał (do 01:00)
21:15 nS+   MAGAZYN PGE EKSTRALIGA
21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka
21:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Superpuchar Hiszpanii - mecz: FC Barcelona - Sevilla FC


Eleven Sports 1/Eleven Sports 2/Eleven Sports 3/Eleven Sports 4:


Poniedziałek, 06.08:

20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SG Dynamo Drezno - MSV Duisburg
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Hull City AFC - Aston Villa FC

Wtorek, 07.08:

18:55 ES1 ŻUŻEL: Liga szwedzka - mecz: Kumla Indianerna - Lejonen Gislaved
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Nottingham Forest FC - West Bromwich Albion FC

Piątek, 10.08:

17:30 ES1 ŻUŻEL: Nice 1. liga żużlowa - mecz: KŻ Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - SSV Jahn Regensburg
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - SV Darmstadt 98

Sobota, 11.08:

12:00 ES3 SPORTY WALKI: Gala M-1 Selection 28 w Sankt Petersburgu (do 15:00)
12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: MSV Duisburg - VfL Bochum
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - SG Dynamo Drezno
15:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Sheffield United FC
16:00 ES1 ŻUŻEL: Nice 1. liga żużlowa - mecz: KŻ Orzeł Łódź - KS ROW Rybnik
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Derby County FC - Leeds United FC

Niedziela, 12.08:

13:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SV Sandhausen - Hamburger SV
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - FC Heidenheim 1846
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Superpuchar Niemiec - mecz: Eintracht Frankfurt - FC Bayern Monachium (+ studio od 19:30 i 22:30)


SportKlub/FightKlub:

 

 

Środa, 08.08:

02:45 SK PIŁKA NOŻNA: Copa Libertadores - mecz 1/8 finału: Estudiantes La Plata - Gremio FB Porto Alegre

Czwartek, 09.08:

00:30 SK PIŁKA NOŻNA: Copa Libertadores - mecz 1/8 finału: CA Boca Juniors - Club Libertad
02:45 SK PIŁKA NOŻNA: Copa Libertadores - mecz 1/8 finału: CSD Colo-Colo - SC Corinthians Paulista
13:30 SK ŻEGLARSTWO: Mistrzostwa świata w Aarhus - 1. dzień (do 16:30)

Piątek, 10.08:

00:30 SK PIŁKA NOŻNA: Copa Libertadores - mecz 1/8 finału: Racing Club de Avellaneda - CA River Plate
02:45 SK PIŁKA NOŻNA: Copa Libertadores - mecz 1/8 finału: Cerro Porteno - SE Palmeiras
13:30 SK ŻEGLARSTWO: Mistrzostwa świata w Aarhus - 2. dzień (do 16:30)

Sobota, 11.08:

13:30 SK ŻEGLARSTWO: Mistrzostwa świata w Aarhus - 3. dzień (do 16:30)
17:00 SK PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: FC Red Bull Salzburg - FK Austria Wiedeń

Niedziela, 12.08:

13:30 SK ŻEGLARSTWO: Mistrzostwa świata w Aarhus - 4. dzień (do 16:30)


Pozostałe (Golf Channel/Extreme Sports Channel/FightBox/Motowizja):


Sobota, 11.08:

14:45 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Carrera Cup - wyścig w Nürburgu
19:00 FGHTBOX SPORTY WALKI FightBox King of Kings Summer Edition w Sarkoy (do 23:30)

Niedziela, 12.08:

11:50 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Carrera Cup - wyścig w Nürburgu
20:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Brooklynie

 

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A losowanie Play off LE będzie gdzieś dostępne? Eurosport już nie transmituje losowań LM/LE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno też będzie na Polsat Sport od 13:30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czwartek

20:55 TVP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Europy - mecz 3. rundy: Legia Warszawa - F91 Dudelange (2. połowa również w TVP Sport!) (+ studio od 22:55)

Skąd to info. Zarowno na oficjalnym programie TVP jak i https://www.tvp.pl/prasa/ brak info transmisji meczu na TVP 1.

Edytowane przez aboutreka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie ma, ale myślę że tak zapewne będzie, 2. połowa jest już wpisana do TVP Sport, transmisja na sport.tvp.pl zaczyna się od 20:30, co sugeruje obecność w TVP1 (po serwisie sportowym), a wątpię by pierwszą połowę dali tylko w necie.

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnej informacji o meczu Legii w ogóle jeszcze nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem, na sport.tvp.pl jest mecz jest już uwzględniony w rozkładzie transmisji, w ramówce TVP Sport też już jest, poza tym TVP ma umowę z Legią na transmisję meczów domowych w eliminacjach pucharów, więc na 99% będzie transmisja w TVP. ;)

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednakże usunąlbym to informację o TVP1/ możliwe,że dadzą do Dwójki, wszak Jedynka ma bardzo ważną pozycję ramówkową, powinniśmy raczej dawać sprawdzone i pewne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, ale myślę że za kilkadziesiąt godzin znów przywrócę. ;) Dwójka ma wtedy lekkoatletykę, więc nie wyrzucą też kosztem Legii. ;)

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że wyrzucą, bo akurat w Czwartek raczej bez szans na medal w ten dzień. Czekamy na mecz Lecha, bo co by nie mówić spotkanie Legii zapowiada się najmniej atrakcyjnie.

Edytowane przez wislok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie transmisja Lecha to tylko na sportowych kanałach Polsatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem,że chodzi mi o to by ten mecz nabyło TVP.  :crazy:  Jednak wydawało mi się,że raczej mecz  z Portugalii będzie pokazany,a tu jednak nie było transmisji na antenach Polsatu. No cóż - to Polsat oficjalnym nadawcą rozgrywek - na nich jakby spoczywa ciężar nabywania transmisji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że wyrzucą, bo akurat w Czwartek raczej bez szans na medal w ten dzień.

Wiemy, że jesteś negatywnie nastawiony do pewnych transmisji piłkarskich, ale trochę realności. Mecz Legii będzie w TVP 1. Przecież w tym czasie w TVP 1 powtórki + "Sprawa dla reportera" (nawet jeśli byłaby premierowa). Do tego Kurski lubi piłkę. ;) Edytowane przez fan tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Po pierwsze przypominam,że mecze polskich ekip w ramach rozgrywek  LE czy samej LE chyba zawsze gościły w TVP 2. Być może TVP nie będzie chciało by na wszystkich głównych antenach leciał sport( różnorodność wyboru). Po drugie - decyzji, w którym kanale będzie mecz Legii nie zapadła, więc wpisanie jej bez żadnej adnotacji TVP1 wprowadzała w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak @wislok miał rację. Mecz Legii będzie na TVP 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale z z drugiej strony też nie bo sport będzie na obu antenach bo lekkoatletykę przenieśli do TVP 1. Kurski potrafi zaskoczyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem być może, więc nie przesądzałem tej kwestii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się jednak,że jutrzejsza Lekkoatletyka będzie transmitowana tylko w TVP Sport. Nie wiem skąd informacja Fan TV ,że transmisja z ME co miała być w TVP2 została przeniesiona do TVP1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj dzisiaj o 18:20 TENIS: Turniej ATP w Toronto - mecz 3. rundy gry pojedyncze kanał Polsat sport news.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się jednak,że jutrzejsza Lekkoatletyka będzie transmitowana tylko w TVP Sport. Nie wiem skąd informacja Fan TV ,że transmisja z ME co miała być w TVP2 została przeniesiona do TVP1.

Takie informacje były w internetowych ramówkach na różnych stronach. Teraz jak sprawdziłem znowu pozmieniali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuki walki King of Kings Heroes Grand Prix - Live 22.30 dodaj do FIGHTBOX.

SPORTY WALKI FightBox King of Kings Summer Edition w Sarkoy popraw do 22.30 w FIGHTBOX.

Popraw też nazwa kanału z FGHTBOX na FIGHTBOX bo i brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×